Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mjesni izbori 2010: Potpuni privremeni i neslužbeni rezultati [23:15h]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2010. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... Već godinama je u Osijeku zanimljiva korelacija između pojmova: vođa stranke-zatvor-izborni rezultat... Nigdje nema tako čvrste uzročno - posljedične povezanosti ovih stvari...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.12.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo HDZ


Zadnja promjena: chosen; 12.12.2010. 22:14; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carmen
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za domoljublje, rodoljublje i bogoljublje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Hm... Već godinama je u Osijeku zanimljiva korelacija između pojmova: vođa stranke-zatvor-izborni rezultat... Nigdje nema tako čvrste uzročno - posljedične povezanosti ovih stvari...

Vidiš, vidiš Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlocestoca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi rezultati su totalno razočaravajuci

_________________
A paranoid has been defined as someone who is in possession of all the facts. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 22:33 
Naslov:  Re: Mjesni izbori 2010: Neslužbeni i privremeni rezultati [21:30h]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba se zavaravat, pa na zadnjim parlamentarnim izborima u Osijeku je glasalo oko 59 tisuća, a na ovim 13-14 tisuća tako da ovo baš i nije stvarni "omjer snaga".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyewear
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.12.2010. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da,ali isto tako je jasna poruka vladajućima u gradu,ništa ne rade i očekuju i dalje naklonost ljudi-teško

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha ha hahaha ... kukaju i HSPovci i HDSSBovci ...

e majstori moji ... nemoš mazat oči ljudima ... izgleda meni da je gledanost OSTV-a ipak veća neg STV-a ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 22:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije 4g na ovim izborima ako se ne varam izašlo je 30% birača.,a ove izgleda negdje oko 15%. Trebaju se zapitati što ovo znači kada vam mizeran broj ljudi izdađe na izbore koji nisu toliko ne važni koliko svi misle, i istina je da malo ljudi znalo za izbore, a razlog je što ljudi nisu dobivali pozive kući od strane gip- a ili već tko je za to zadužen, a navodno da izlaze samo članovi i simpatizeri jedne stranke, to sam čuo od nekolicine ljudi, ako je ne istina ispričavam se onima koji se prepoznaju u tome.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DrugsBunny
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ja vas forumaše tu stvarno ne razumijem : ). Vama nikad ništa ne valja, što god da se dogodi u gradu. Ne valja ova stranka pa ne valja ona - te vam ne valjaju ni razno razni događaji koji se održavaju.
Mislim da vam ne bi ni odgovoralo ni kada bi sami se prijavili na neke izbore sa nezavisnom listom i pobjedili. : )
Već je postalo smješno kako se u Osijeku stalno vode kampanje pune mržnje i pljuvanja.
Pa dajte ljudi usmjerite rađe svu tu negativnu energiju u nešto drugo - napravimo više bar nešto pozitivno u našem jadnom gradu jer situacija trenutno ne može biti gora. Čak mi na trenutke bude sramota nekome reći da živim u Osijeku. A bar je ta jedna stvar zajednička svim ljudima koji posjećuju ovaj portal i forum - Osječani smo (ili barem iz okolice, da se netko ne bi osjećao zapostavljenim :] ) tako da mislim da je svima u interesu da se stvari poprave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la (Pogledaj post): › Prije 4g na ovim izborima ako se ne varam izašlo je 30% birača.,a ove izgleda negdje oko 15%. Trebaju se zapitati što ovo znači kada vam mizeran broj ljudi izdađe na izbore koji nisu toliko ne važni koliko svi misle, i istina je da malo ljudi znalo za izbore, a razlog je što ljudi nisu dobivali pozive kući od strane gip- a ili već tko je za to zadužen, a navodno da izlaze samo članovi i simpatizeri jedne stranke, to sam čuo od nekolicine ljudi, ako je ne istina ispričavam se onima koji se prepoznaju u tome.


U pravu si! Gradska vlast nije građanima Osijeka poslala pozive za izlazak na izbore i popis mjesta gdje mogu glasati, vec je to poslala samo clanovima svoje stranke, sto je sramotno,bezobrazno i prljavo!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini se..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 23:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi rezultati su samo pokazatelj koliko koja stranka ima clanova + njihove obitelji. ja ne znam ni jednu osobu koja je izasla na izbore a da nema veze s nekom strankom. ja cu izac na izbore kad mi neko pokaze stranku koja ne laze i ne krade do tada zaboli me ko me krade

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2010. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la (Pogledaj post): › Prije 4g na ovim izborima ako se ne varam izašlo je 30% birača.,a ove izgleda negdje oko 15%. Trebaju se zapitati što ovo znači kada vam mizeran broj ljudi izdađe na izbore koji nisu toliko ne važni koliko svi misle, i istina je da malo ljudi znalo za izbore, a razlog je što ljudi nisu dobivali pozive kući od strane gip- a ili već tko je za to zadužen, a navodno da izlaze samo članovi i simpatizeri jedne stranke, to sam čuo od nekolicine ljudi, ako je ne istina ispričavam se onima koji se prepoznaju u tome.

Ako su toliko važni, jel možeš reći (bez googlanja) tko su do ovih izbora bili vijećnici u tvojoj četvrti ili bar koja je stranka imala većinu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dipl.iur.umirovljenica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2010. 23:40 
Naslov:  Re: Mjesni izbori 2010: Potpuni privremeni i neslužbeni rezultati [23:15h]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako pobjedi HDZ na lokalnim izborima , da li im je u planu i programu izgradnja novog zatvora ili proširenje starog?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: