Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na ispit besplatno tri puta, četvrti pokušaj - 200 kuna!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
frosty
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2010. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
sve bi ovo imalo nekoga smisla da netko kontrolira profesore i prolaznost kod odredjenih :I te ankete gdje ocjenjujes profesore, jos nisam cuo da je netko nastradao zbog njih... dapace neki nakon negativnih ocjena u tim anketama postanu jos i gori...


tak smo i mi jednom,blago receno,najebali na slijedecem kolegiju kod ovog prof,jer je dobio sve 1 za svoja predavanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2010. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekad je bilo tako da se cetvrti put izlazilo na komisiju i sve je bilo ok. A onda njihova preseravanja, 3 god. mi je trajala ravno 3mj zbog nekakve nove sistematizacije i u ta 3mj sam platio 3 i 4 god. Sad ovo, pa onda ono. Ja sam za jasne kriterije i da student zavrsi studij po onom programu po kojem ga je i upisao. Bio sam redovit i dobar student, no opet su me sjebali u toj sistematizaciji. Placanje 200kn izlazak na komisiju je bezveze. Dosta studenata vec sami placaju faks, a za neke treba izdvojiti i 7000-9000kn. Skolstvo nam je nazalost u vecem rasulu od pravosudja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2010. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sta ak tri puta padnes, i cetvrti put kad nastrebas-putem do faksa te trkne kamion? vrijedi ispricnica, ili..??? XD

salu na stranu, trebalo bi pocet i profesore malo stavljat pred gotov cin, ne samo studente..svi znamo one matore koji pustaju samo kad im je dobar dan, a takav im bude jednom u stoljecu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.11.2010. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahh. cuj "izvidjacki ic na ispit" pa di to ima hah.
niste ni svjesni koliko ste sretni sto mozete cak 3 puta izac na ispit bez placanja.
npr. kod mene mogu 1 puta izac na ispit i iz pojedinog predmeta smijem samo 1 puta ponavljat ispit. ako ponavljam 1 od ispita onda mi je maximalna ocjena 2.
padnes 2 razlicita ispita iz 1 predmeta, mozes doc na godinu. (naravno uz placanje) isto vrijedi i ako neskupim dovoljno bodova a prodjem sve ispite.

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ica
Offline
Ukupno postova: 246
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2010. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe, moš mislit, šokirala se kad je vidjela obavijest!!! hehee

Ja sam tako išao prvu godinu. 3 puta sam pao ispit, 4. puta sam išao na komisiju i onda sam pao godinu. Zapravo ni nije bilo više od 4 roka u godinu dana! Nisam se ni šokirao niti išta slično!

Ova bolonja je sprdačina. Kolokvijići, prijavljivanje ispita da malo vidiš profesora i upoznate se, popijete kavicu, možda na ćevape...i onda tako svaki dan dolazit dok se ne predomisli profesor da da 2.

Smiješno! Presmiješno!

--> Sjedi, nauči, izađi na ispit i položi! Ako padneš, uči još i idi opet. Ak si baksuz past ćeš opet i onda još uči više i onda ćeš proć! Ako si glup ideš 4. puta i platiš 200 kn. To mi zvuči ok, zašto ne zaraditi na glupanima! 200 kn je malo, barem 500kn bi bilo ok po meni. Možda 500 kn poplaši onu curu više nego 200 kn pa će sjest i naučit napokon umjesto rekreativnog odlaska na ispite! Znam da su meni (a i svima) klecale noge od komisije - znalo se šta znači komisija: posljednja pomast!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 10:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šta se pravite šokirani, mi kad smo studirali bilo je 3+1: 3 put imaš pravo izać, četvrti put komisija. Danas je "normalno" 732 puta izlazit na ispit?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2010. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa na mojoj prvoj godini si dobivao žig kad prijaviš ispit..tri put padneš pa 4.put ideš pred komisiju..ako to padneš, gubiš godinu....srećom to su na 3.god ukinuli...što je opet izazvalo veće gužve na ispitima pa su prof bili nervozniji, loše za nas...prije si dobro pazio da svakako prođeš u ta tri pokušaja..a sad se bez veze izlazi na ispite..i sama sam znala doći na ispit turistički, idem probat pa app....
pa kužim da samo žele malo uvesti reda...

a ima ispita da sam bila fuul spremna, pa padala bez spec razloga...eto profesoru nije bio baš dan..ili uhvati jednog da prepisuje i sve nas sruši...ili kaže svi koji ste pisali koncepte na čisitm A4 listovima, pali ste! S tim da se taj predmet(kao i još neki) nisu mogli kolokvirati...kao što se danas pretpostavljam svi mogu...ak se mogu kolokvirati + još 3 bespl izlaska..onda 200 kn nije puno....


a što kažete na vozački..ako padneš, za idući izlazak plaćaš dodatnih 1000 kn..možda ste dobro i prošli sa ovih 200...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): › Šta se pravite šokirani, mi kad smo studirali bilo je 3+1: 3 put imaš pravo izać, četvrti put komisija. Danas je "normalno" 732 puta izlazit na ispit?!?!


Pa da i taman kad se završi fax da se može drito u mirovinu Smile

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanima me šta studirate Vi što smijete samo jednom pasti i gdje? Nevjerujem da je prije bilo tako "strogo" jer su svi studirali po 9-10 godina a danas po bolonji ne smijes toliko studirat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisu svi studirali 10 godina...
zamisli čuda, ali ima puno ljudi koji su završili fax u roku....
i ne piše nigdje 1 put već je bilo 3+1.....
a sad koliko će netko dugo studirati i koliko će trebati da položi ispit je stvar pojedinca....
što se mene tiče slobodno studirajte 500 milijuna godina...zaboli me
moj fax je hvala Bogu gotov

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a zašto uopće studirate?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa i moj je faks gotov po bolonji ali ako nisi proimjetio postoje postovi gdje piše da je samo jednom mogao izlazio i ako je pao morao čekat godinu dana...Hvala Bogu da iam onih koji su završili u roku ali malo je takvih...ja nisam za to da se studira dugo ali nisam ni za to da možeš izać 3 puta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Caleb
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2010. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
a zašto uopće studirate?
I ja se pitam Smile Valjda svi misle da ce imati dublji djep ili im se neda raditi.. kad se malo iz drugog kuta pogledas na faks se ide zato da kasnije imas vecu placu od prosjecnog radnika i da manje radis .. mali postotak je onih koji idu da bi nesto naucili i da ih bas to zanima sto ce naci na fakultetu..

_________________
Ako si bogat zavide ti, ako si siromašan smiju ti se; zato budi nevidljiv! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: