Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2010. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

empetri je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la: ›
slazem se,super je jeftino za one koji ce biti cijeli dan..a sta je s onima koji idu u posjetu na pol sata-sat?

ili sa onima koji 3 puta plate parking da odu sa indeksom po potpis da bi saznali odma na ulazu da profesora opet nema na kampusu cijeli dan xD

e polije toga sam bome i ja parkirao prije naplatne kucice i dao sva 4 za tih par minuta


i sve u redu, nisi platio nista i ok... a kada se dode biti normalno na faksu po par sati, da se onda naplacuje 3kn/sat bila bi pobuna studenata...

i jos jednom napominjem, sa racunom koji dobijete mozete se jos jednom vratiti BESPLATNO bez ikakvog placanja, samo pokazete racun djelatniku u kucici...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.11.2010. 20:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de dajte takvo nešto malo bliže centru, prvi ću dat 100 kn za mjesečnu parkirnu kartu Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.11.2010. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa možete fino staviti 5 kn/dan i 2 kune/sat.

ako prođe sat, naplatite mu 5 kuna za cijeli dan..znači nema 2 sata..

mislim, ne želim ti ja solit pamet i govoriti kako da radiš ali parkiranje po satu je neka osnova.

tih 10% ti nije nikakav pokazatelj jer sam siguran da puno ljudi koji se misle zadržati kratko izbjegavaju parkirati tamo baš zbog cijene.

jeftini ste i skupi ste,ovisno o potrebama određene osobe.razmisli o tome.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2010. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

veliki je to pokazatelj jer smo radili i po satu i sada po danu. i od kako je po danu ima neusporedivo vise ljudi na parkingu...

s druge strane nema nacina da se nekome naplati sada po satu.

da bi se to moglo izvesti kako treba morale bi se opet uvesti one kartice koje su bile na pocetku a taj nacin je bio totalno kompliciran ljudima

evo konkretno danas je bio SAMO 21 auto krace od sat vremena od toga je najkraci bio 37 minuta. a to je jako jako ispod i od onih spomenutih 10%. cak i ispod 5%

kako to znamo? kamere biljeze tablice na ulazu i pri izlazu (iz sigurnosnih razloga) i za svaki auto onda ima podatak koliko je vremena bio unutra... naravno da postoji mogucnost da je nekome tablica bila prljava pa ga nije ocitao bla bla bla pa je mozda on bio krace vrijeme ali eto...

da skratim pricu: meni je naplata po satu neisplativa jer se pokazala u ovoj zoni grada promasajem i zbog takve naplate je bio jako slab odaziv ljudi. volio bi ja da je ostala naplata po satu i da dolazi ovoliko ljudi koliko je sada, parking bi imao promet 500% gore... ali neide tako... stoga ostaje do daljnjeg 5kn/dan ali eto da utjesim studente - kada se ove zgrade oko parkinga stave u funkciju biti ce nekog popusta za studente Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbird700
Offline
Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2010. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pootzko je napisao/la (Pogledaj post): › a ni studenti nemaju više baš gdje parkirat =(


kak ne?
uletiš kod novog doma, auto ostaviš na pisti ispred akademije i lagano po blatu... ili ako slučajno voziš ladu nivu, preko polja i natjeraš do ulaza na fax Mr. Green

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
blackbird700
Offline
Ukupno postova: 106
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2010. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gmajna je napisao/la (Pogledaj post): › da skratim pricu: meni je naplata po satu neisplativa jer se pokazala u ovoj zoni grada promasajem i zbog takve naplate je bio jako slab odaziv ljudi. volio bi ja da je ostala naplata po satu i da dolazi ovoliko ljudi koliko je sada, parking bi imao promet 500% gore... ali neide tako... stoga ostaje do daljnjeg 5kn/dan ali eto da utjesim studente - kada se ove zgrade oko parkinga stave u funkciju biti ce nekog popusta za studente Smile


znači, moglo bi to bit uskoro Smile

a ček, ako sam dobro skužio, kad izlazim van, kamera snimi tablicu, i ako vidi da imam ulaz, diže rampu? a što ako sam došao npr u pon ujutro, nisam mogao upalit auto (ili ostao u bolnici), i idem kuć u utorak u podne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blackbird700 je napisao/la: ›
gmajna je napisao/la (Pogledaj post): › da skratim pricu: meni je naplata po satu neisplativa jer se pokazala u ovoj zoni grada promasajem i zbog takve naplate je bio jako slab odaziv ljudi. volio bi ja da je ostala naplata po satu i da dolazi ovoliko ljudi koliko je sada, parking bi imao promet 500% gore... ali neide tako... stoga ostaje do daljnjeg 5kn/dan ali eto da utjesim studente - kada se ove zgrade oko parkinga stave u funkciju biti ce nekog popusta za studente Smile


znači, moglo bi to bit uskoro Smile

a ček, ako sam dobro skužio, kad izlazim van, kamera snimi tablicu, i ako vidi da imam ulaz, diže rampu? a što ako sam došao npr u pon ujutro, nisam mogao upalit auto (ili ostao u bolnici), i idem kuć u utorak u podne?


ne brini, svakako izlazis van, samo je pitanje hoces se zadrzati na rampi 2 ili 5 sek

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: