Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65827
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 19:00 
Naslov:  Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cjelodnevno parkiranje na velikom parkiralištu u sklopu Campusa, kod Kliničkog bolničkog centra, na kojemu parkiranje stoji samo pet kuna, a mjesečna parkirna karta 100 kuna, još uvijek je poluprazno, a ulice oko bolnice i dalje su zakrčene automobilima. Problem parkiranja oko bolnice otvaranjem parkirališta samo je jednim dijelom riješen, a loše navike vozača očito je teško promijeniti. Najveći čep svakodnevno nastaje u jednosmjernoj Ulici Franje Muckea, koju neodgovorni vozači dodatno sužavaju parkiranjem na cesti. Nekoliko mjesta predviđenih za invalide odmah uz zapadni ulaz u bolnicu gotovo je uvijek zauzeto, i to vozilima bez bilo kakvih oznaka. Kaotično je i na istočnom ulazu u bolnicu, gdje prometuju i autobusi GPP-a, a stanari okolnih ulica u vrijeme posjeta izbjegavaju bilo kamo kretati automobilom. S obzirom na to koliko se vremena izgubi na kruženje u potrazi za parkirališnim mjestom, sigurno je komfornije potrošiti pet kuna i uštedjeti si vrijeme i živce.

- Situacija jest nešto bolja nego prije otvaranja parkirališta u Campusu, ali problema još uvijek imamo. U vrijeme posjeta na kolni prilaz stavljam gajbe jer inače netko parkira bez obzira na to što imam i znak i natpis upozorenja na vratima garaže. Više puta sam zvao pauk-službu, žali se stanovnik Crkvene ulice.

Tekst: I.Sekol/Glas-Slavonije.hr
Foto: Cacan/foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije valjalo dok se nije imalo gdje parkirati....sad kad ima opet nevalja....jer tko je vidio dati 100 kn za mjesec dana parkinga....mislim toliko se baci na cigarete i slično...ali eto svako ima neke prioritete....daleko od toga da ima ljudi koji si to nemogu priuštiti...ali više je ovih koji će dati za kave, cigarete i slično i onda parkirati ljudima pod prozor,na mjesta za invalide i slično....tamo bi murja trebala biti inventar i da vidiš koliko bi kazni mogli napisati....pogotovo kad se netko mrtav ladan naparkira na stazu za pješake....jer Bože sačuvaj da itko malo prošeta guzicu...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2010. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerovatno da je nekom lakše vozit se 5min duze dok nadje neki legalni ili nelegalni parking nego dati 5kn tamo gdje sigurno ima parking i gdje ne smeta nikome a cak ima i staza kroz ogradu tako da nije ni 5min hoda od ulaza u bolnicu. al bolje je doci za 3 min nego za 5. strasno!

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moze se birati izmedju dva dijela parkinga

"mali" odmah gdje je i kucica-doslovno 1min do bolnice preko ceste

"veliki" gdje ima betonirana staza, mozda 3min hoda do bolnice

za ovakav parking mislim da je stvarno mizerno dati 5 kuna i ostati koliko hocete + s racunom se moze jos jednom vratiti ako se izadje van s vozilom...

a s mjesecnom kartom koja dode 100kn se moze neograniceno ulaziti i izlaziti s parkinga

+ cesto imamo akcije, npr tko uzme mjesecnu kartu dobije jos jedan mjesec gratis ili se dijele sokovi kad se ulazi...

i onda svakodnevno gledamo preko puta ceste kako pauk dize aute i ljudi placaju +1000kn...ali da...tamo je parking besplatan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koje je radno vrijeme parkinga? jel mogu ostavit auto u 6 ujutro,a pokupit ga u ponoć. ili ce rampa bit zarva? zna netko?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): › koje je radno vrijeme parkinga? jel mogu ostavit auto u 6 ujutro,a pokupit ga u ponoć. ili ce rampa bit zarva? zna netko?


od 0-24h je otvoreno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maddox_rumble
Offline
Avatar

Ukupno postova: 848
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.11.2010. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zato sto su ljudi ne znam kakvi

radje se gurati, nego platiti tih sitnih 5kn za cijeli dan

_________________
There can be only one, and that one is me Wink
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilordan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2010. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gmajna je napisao/la: ›
moze se birati izmedju dva dijela parkinga

"mali" odmah gdje je i kucica-doslovno 1min do bolnice preko ceste

"veliki" gdje ima betonirana staza, mozda 3min hoda do bolnice

za ovakav parking mislim da je stvarno mizerno dati 5 kuna i ostati koliko hocete + s racunom se moze jos jednom vratiti ako se izadje van s vozilom...

a s mjesecnom kartom koja dode 100kn se moze neograniceno ulaziti i izlaziti s parkinga

+ cesto imamo akcije, npr tko uzme mjesecnu kartu dobije jos jedan mjesec gratis ili se dijele sokovi kad se ulazi...

i onda svakodnevno gledamo preko puta ceste kako pauk dize aute i ljudi placaju +1000kn...ali da...tamo je parking besplatan...



ma sve je to jos novo, ljudi su navikli na stari parking itd i uopce negledaju table koje vode do tvog parkinga... cekaj malo da se to procuje, da se ljudi naviknu i bit ce pun parking Smile ....

_________________
Ivan Lordan, mag.ing.el
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Yoanna35
Offline
Ukupno postova: 350
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2010. 1:23 
Naslov:  Re: Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja predlažem da jedna zgodna, prsata, atraktivna osoba ženskog roda stane na travajsku stanicu kod bolnice preusmjeravati promet!!!!!!
trebalo bi posalti par novinar ada zaustave vozače i pitaju ih što nedostaje novom parkiralištu koje za cijeli dan košta 5kn...mislim da bi nas odgovori izneneadili..budući da smo mi nacij akoja voli autom i u trgovinu, ako ne bar pred izlog vjerujem da se radi o cca 10 minuta hoda prema bilo kojem od dva ulaza u bolnicu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zuvvu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 212
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2010. 1:31 
Naslov:  Re: Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa zasto bi placao parking od cak 5kn za dan kad moze 3 sata cekat u autu da se netko makne da on moze svoj auto parkirat, tako je lakse naravno.
a to sto ja moram razmisljat da ne smijem maknit auto s parkinga jer, normalno, znam da nemam parking do 5 popodne... e za to bas nikome nista. a oni ce i dalje cekat i ako trebat kampirat u autima....
svakim danom se sve vise i vise cudim tim ljudima.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2010. 7:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto prilike za zapošljavanje par policajaca/komunalaca, čega već..ispisivanjem kazni na mjestima kao što je ovo (ili autopijac) bi pokrili svoje plaće.

_________________
Niti jedan dokaz ne podupire tezu da je život ozbiljan.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2010. 10:04 
Naslov:  Re: Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zuvvu je napisao/la (Pogledaj post): › pa zasto bi placao parking od cak 5kn za dan kad moze 3 sata cekat u autu da se netko makne da on moze svoj auto parkirat, tako je lakse naravno.
a to sto ja moram razmisljat da ne smijem maknit auto s parkinga jer, normalno, znam da nemam parking do 5 popodne... e za to bas nikome nista. a oni ce i dalje cekat i ako trebat kampirat u autima....
svakim danom se sve vise i vise cudim tim ljudima.... Rolling Eyes


ima jako cudnih ljudi...nebi vjerovali koliko puta pauk zna istoj osobi po 2-3 dana za redom dici auto...

ili koliko njih dode i pita "koliko je parking? 5 kuna??? sramota...preskupo, ja sam ovdje bio u jna i hocu besplatno parkirati"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2010. 11:33 
Naslov:  Re: Parkiralište u Campusu prazno, a oko KBC-a Osijek i dalje kaos!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U blizini je i parking luke tranzit koji je uvijek pun. Možda jednostavno ne prolazi toliko ljudi da bi se napunila dva parkinga ? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gmajna
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2010. 12:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luka tranzit ima kapacitet oko 200 vozila a parking campus skoro pa 1000...

da se samo 50% ljudi koji parkiraju krajnje glupo po okolnim ulucicama parkiraju na bilo koji od ova dva parkinga vjerujte da bi bilo prostora za otvoriti i treci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.11.2010. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma... stoka neodgojena.

_________________
Tata mudantino, sestra drakula.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: