Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zar još jedan catering u Osijeku???

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste zadovoljni hranom koju dobivate od osječkih dostavljača harane?

1. Da, fenomelna, nije potrebno bolje
11%
 11%  [ 4 ]
2. Tak, tak, može se se bolje
67%
 67%  [ 23 ]
3. Prosječno loše i vrijeme je za nešto bolje
20%
 20%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 34


Autor Poruka
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2010. 16:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala mungos na kvalitetnom i konkretnom postu,
bar dva kikirikija za to.

Mislim da za formulu uspjeha treba definitivno ići sa svježim namirnicama svježe pripremljenima, a probati naći optimalan omjer između cijene i količine. I kao što si rekao (a i ja ranije) smanjiti broj jela na meniju a dignuti kvalitetu. Mislim da bi ljudi to prepoznali i nagradili. Mislim da bih znao izaći na kraj s hranom bez problema, međutim logistika dostave mi je nepoznata i iskreno me muči.

p.s. roštilj je malo nezgodan za dostavu zbog naglog sušenja mesa, ali sam otkrio rješenje za taj problem Smile radeći nekoliko puta organizirane večere za 50-60 ljudi (mješano na meniju)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2010. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lipov Hlad rulz.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2010. 21:15 
Naslov:  Re: Zar još jedan catering u Osijeku???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@cateringOS, mislim da si odradio fino istraživanje tržišta Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mnemonic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Lokacija: Suva
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2010. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
@cateringOS, mislim da si odradio fino istraživanje tržišta Very Happy


slažem se... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2010. 21:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mnemonic je napisao/la: ›
maniche je napisao/la: ›
@cateringOS, mislim da si odradio fino istraživanje tržišta Very Happy


slažem se... Smile

me 3...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2010. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nego, catering, ako uspiješ ti u biznisu, ima da nas nagradiš onim pilećim prsima kojima se hvališ! Eščuo!

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala ljudi, ali idemo dalje. Večeras smo se počastili menijem iz asa. Išle su dvije pizze (as i olympic) te tai tjestenina. Sutra ću u detalje, ekipa je još prisutna, zadržao sam ih sa palačinkama (punjene sladoledom i karameliziranim voćem, flambirano naravno, uvjek vole gledat kako mi kuhinja gori, Laughing ).

p.s. bar kratko iskomentirajte kad nešto naručite

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao što sam sinoć rekao komentar narudžbe is As-a.

Nakon kraće rasprave izbor je pao na pizzu as (naravno), pizzu olympic (prijatelj je inzistirao) i htio sam probati nešto novo a netko je spomenuo thai rižoto, ali rižoto mi se nije jeo jel sam ga imao za ručak, pa sam se odlučio na thai tjesteninu.

Vrijeme dostave jedan sat, mislim da je to uredni maksimum, sve više je previše. Cijene ok, prosjek 34 kn po jelu plus nešto sitno po kutiji za pizzu.

Utisak i ne baš sjajan (sad će biti da opet nešto serem i da jedino to i znam) a evo i zašto:

Thai tjestenina (piletina, kineski kupus, mrkva, poriluk, tofu, soja sos, feferoni) jelo od kojeg sam očekivao jednu jaku aromu i nešto zanimljivo došlo je kao najveće razočarenje. Sve skupa bez okusa (piletina pogotovo) sa svega par komadića nekog povrća (nisam sve uspio definirati). Znači jestivo ali bezukusno, složili smo se dati ocjenu 4/10.

Pizza olympic (rajčica, sir, mljeveno meso, jaje, luk) prosječno loša kao pizza is oscara, sve razliveno, malo bljutav bolognese pa tako i pzza.
Složili smo se na 5/10

Pizza As, moj favorit, nekada je bila divna, punog okusa, sa pravom domaćom slaninim i kobasicom, uživao sam u njoj. I jučer otvaram njenu kutiju i unutra preljepa pizza (kao nekad) dobro ispečena i ljepo složena, vidite kobaju i slaninu, mmm. Međutim okus podosta blend i jednoličan, ne osjetite poseban okus ni slanine ni kobasice i kompletno malo neslana. Dali smo joj 6/10

Iskreno mislim da bi sve trebali malo jače začiniti i da bi bilo puno bolje. Ujedno u subotu sam jeo par pizza iz cvijeta slavonije i bile su puno bolje al oni ne dostavljaju)


Zadnja promjena: cateringOS; 12.10.2011. 13:28; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, kada tako fino završiš sa isprobavanjem i recenzijama osječke klope već vidim da ćeš imati potrebu krenuti na recenzije osječkih fitness centara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Seronja se vratio Smile

Upravo smo završili sa narudžbom iz olive, četvero kušača, tri jela (četvrti je upao naknadno, nismo bili škrti) preporučena na ovom topicu, lazanje (troje ili četvero ljudi ih je preporučilo) pizza slavonska (rub punjem sirom) i punjena piletina.

Vrijeme dostave oko 45 min, cijena sto i par kuna. Sve ok što se toga tiče.

Prvo smo navalili na pizzu, ljepa izgledom i iznenađenja li zaista dobrog punog i slasnog okusa, jeee, konačno nešto fino. Samo da je malo bolje zapečena od gore i bila bi super.
Ocjena 7/10 (što je na mojoj ljestvici poprilično visoko i da je jače pečena ladno dajem 8/10)

Sljedeća je na red došla piletina (pommes, lepinjice, tartar, limun) točnije pileća prsa punjena šunkaricom i sirom. Za divno čudo bila je meka i sočna mada malo jeftinog okusa zbog šunkarice. Ipak nije loša jel je zaista bila mekana. Međutim prilog su usrali 3/3. Tartar kupovni, lepinjice zagorile a pommes pun ulja, kad zagrizete puna usta ulja. Ovaj put smo i slikali za dokaz. Ukupan dojam 5/10 (šteta bilo bi i 6 ili 7 da prilog nije bio tako loš).

I na kraju, jelo s najviše preporuka na ovom topicu, lazanje (točnije lazanje oliva). Tu su nam mišljenja malo podjeljena a ja im dajem višu ocjenu od ostalih a reći ću vam i zašto. Iskreno jedne ljepo složene i bogate lazanje sa ljepim šarenim slojevima i pravim sirom od gore. Međutim došle su podosta zagorene (svi rubovi crni i jedno 20% gornje površine, ima slika) tako da niste mogli proći bez gorčine izgorenog sira u ustima (kakva šteta). Jednom legi se nesviđa okus (meso je malo neukusno) ali ja tvrdim da su dobro složene i jedne od boljih koje sam vidio u ovom gradu. Ocjena 6/10 (on1 daju 5/10 a zaista je šteta jer bi mogle dogurati i do 8/10 s pažljivijim pečenjem i kvalitetnijim mesom)


Zadnja promjena: cateringOS; 09.11.2010. 20:20; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pegy u pravu si , sad mi je već previše te hrane i sljedeća tri - četiri dana sam sebi kuham da malo dođem sebi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.11.2010. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovječe da nisi ti Stephan Macchi? Smile

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cateringOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hajmo ljudi, još komentara, želim nastaviti prikupljati info, dajte još koji prijedlog za isprobavanje neke klope

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2010. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sto reci, eto, pizza napolitana iz saloona Very Happy nekako mi je najsocnija do sada

nego, sto se tice osijeka, ako izuzmemo da mora biti sa dostavom klopa, najbolji dojam do sada mi je ostavio restoran Bischof (u sklopu pansiona Strossmayer) na pocetku strosike

klopa je fenomenalna (jela za zara, tjestenine i pizze, riblji specijaliteti), aranzman odlican, usluga vrhunska, ambijent ugodan, a nude i puno vrsta vrhnskih vina ^^

jako sam gladan

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.11.2010. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm ja nisam jos u osijeku pojeo nesto nakon cega bih bio sit nakon samo jedne normalne porcije...ne racunam jumbo pizzu ili tak onesto tipa plata za 2...nije da mogu puno pojest al uvijek mi fali jos 30%
nikad nije bilo ono da bi sjeo i reko sad sam se prejeo

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: