Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ogorčen stanjem u državi, kampirao u šatoru na trgu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.10.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ahahahhahahaha.... nije mi ova tema napeta....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.10.2010. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sto bi prosvjedima izborili....................postavili Milanovice, Jovanovice i ostale talijane na vlast

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marijuan
Offline
Ukupno postova: 302
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.10.2010. 6:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › sto bi prosvjedima izborili....................postavili Milanovice, Jovanovice i ostale talijane na vlast


dobro, recimo da ti talijani kako ih nazivaš i dođu na vlast. što onda? čekaju nas teške godine odricanja zbog vladavine XD3-a i njihovih pijanih milijardera. ti talijani će morati raditi sve što ova vlada se ne usudi uraditi zbog ostanka na vlasti. XD3 sa svojim kopulacijskim partnerima ne radi u interesu svih već samo za pojedine interesne skupine te na taj način kupuje socijalni mir čekovima bez pokrića. ali svaki dan ostanka ove nesposobne vlade nas košta jako puno.

_________________
"Ljudi koji se boje umiru svaki dan. Hrabri samo jedanput." Paolo Borselino
http://zbogompameti.bloger.hr/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2010. 8:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako vi ne shvaćate da u suštini sdp i hdz nemaju razlike.... pogledajte njihoe programe, 99% isti...drugačija je retorika i to je sve... ja ne volim hdz, bliži sam puno sdp....ali i da dođe sdp na vlast neće biti sam, opet će biti neka velika koalicija, masa partikularnih interesa... veliki plus predstavničke demokracije je kod nas minus... neki će kazati da 1 stranka vodi ka despotizmu, tiraniji( u ekstremu), ali za nas bi to bilo najbolje(pod uvijetom da se isprofilira, a neće, jaka i demokratska stranka)...nama treba vlada nacionalnog jedinstva- nije floskula, činjenica je...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2010. 10:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrvatsku nebi spasilo ni da postavimo najbolje politologe, pravnike, ekonomiste te diplomirane, stranacki ne orjentirane jer jednom kad osjetis vlast, postajes dio tog svijeta moci.............iskreno ne znam kako bi se osjecao da me u svijetu predstavlja osoba "talijanskog" prezimena..............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: