Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijedlog komunalnog reda: pijenje alkohola na ulici - 500kn, kupanje u fontani - 300kn

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.10.2010. 17:01 
Naslov:  Re: Prijedlog komunalnog reda: pijenje alkohola na ulici - 500kn, kupanje u fontani - 300kn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): › opce kaznjavanje pijenja alkohola je bullshit - neka kaznjavaju delinkvente, odn. one koji pijani galame, razbijaju i unistavaju gradsku imovinu i javne povrsine, i neka se pojacaju kazne za one koji maloljetnicima alkohol uopce prodaju.

nema u tom gradskom poglavarstvu IQ 100 ni kada se sve glave stave zajedno Rolling Eyes


sad ce najebati ona djeca od par godina koja se zatrce kraj fontane na trgu.

a nasi 'mudri' poglavari kad shvate da ni ovo ne pali ... onda ce poceti kaznjavati djecu opcenito, zato sto postoje i sto su potencijalna opasnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Juzomachine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
a ispijanje alkohola u fontani?


to nije definirano, to se moze Very Happy
Odsad izlasci na rondel s full opremom za kupanje i cugom Very Happy

_________________
I am the chmar
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.10.2010. 17:45 
Naslov:  Re: Prijedlog komunalnog reda: pijenje alkohola na ulici - 500kn, kupanje u fontani - 300kn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): › opce kaznjavanje pijenja alkohola je bullshit - neka kaznjavaju delinkvente, odn. one koji pijani galame, razbijaju i unistavaju gradsku imovinu i javne povrsine, i neka se pojacaju kazne za one koji maloljetnicima alkohol uopce prodaju.

nema u tom gradskom poglavarstvu IQ 100 ni kada se sve glave stave zajedno Rolling Eyes


sad ce najebati ona djeca od par godina koja se zatrce kraj fontane na trgu.

a nasi 'mudri' poglavari kad shvate da ni ovo ne pali ... onda ce poceti kaznjavati djecu opcenito, zato sto postoje i sto su potencijalna opasnosti.


To care.. U nekoliko topica sam isto to rekao, najbolje je pobiti mlade i gotovo, evo ja se javljam da ću ja biti egzekutor za dobru plaću, samo da me ostave živim, skupljajmo mlade i sve u plinske komore, ciklon B i gotovo. treba kažnjavati delikvente a ne sve mlade. bambus u boci od kole i da vidim tko će mi to na svijetu otvoriti bocu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je ovo pusteno u javnost radi javne rasprave

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.10.2010. 19:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): › opce kaznjavanje pijenja alkohola je bullshit - neka kaznjavaju delinkvente, odn. one koji pijani galame, razbijaju i unistavaju gradsku imovinu i javne povrsine, i neka se pojacaju kazne za one koji maloljetnicima alkohol uopce prodaju.

nema u tom gradskom poglavarstvu IQ 100 ni kada se sve glave stave zajedno Rolling Eyes


sad ce najebati ona djeca od par godina koja se zatrce kraj fontane na trgu.

a nasi 'mudri' poglavari kad shvate da ni ovo ne pali ... onda ce poceti kaznjavati djecu opcenito, zato sto postoje i sto su potencijalna opasnosti.


To care.. U nekoliko topica sam isto to rekao, najbolje je pobiti mlade i gotovo, evo ja se javljam da ću ja biti egzekutor za dobru plaću, samo da me ostave živim, skupljajmo mlade i sve u plinske komore, ciklon B i gotovo. treba kažnjavati delikvente a ne sve mlade. bambus u boci od kole i da vidim tko će mi to na svijetu otvoriti bocu.

Ma vidi se, pjena je crvena osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 19:58 
Naslov:  Re: Prijedlog komunalnog reda: pijenje alkohola na ulici - 500kn, kupanje u fontani - 300kn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tu odredbu o zabrani pijenja alkohola možemo zahvaliti svim onim budalama koji imaju potrebu raditi sranja kad se napiju iz ne znam kojih razloga - zato jer je pijan, zato jer su inače budale, jer misle da su time frajeri itd.,itd., a takvi prave sranja i u kafićima. Nažalost, zbog toga ispaštamo i mi koji mirno sjedimo i popijemo koje pivo vani kako bismo uštedjeli. Ništa, pit će se sad više po stanovima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lingvist je napisao/la: ›
Tu odredbu o zabrani pijenja alkohola možemo zahvaliti svim onim budalama koji imaju potrebu raditi sranja kad se napiju iz ne znam kojih razloga - zato jer je pijan, zato jer su inače budale, jer misle da su time frajeri itd.,itd., a takvi prave sranja i u kafićima. Nažalost, zbog toga ispaštamo i mi koji mirno sjedimo i popijemo koje pivo vani kako bismo uštedjeli. Ništa, pit će se sad više po stanovima.


Iako ne pijem, slažem se s ovime..problem je što ima previše idiota koji se svi furaju jedni na druge i rade sranja, počevši od vikanja, deranja preko uništavanja imovine pa do tučnjava.
Nažalost ima jako jako puno balkanoida, vjerojatno više nego "normalnih" ljudi i sada će oni ispaštati zbog debila.
Trebalo bi samo početi PROVODITI zakone o javnom redu i miru za početak....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme..propade mi kupanje u fontani koje planiram nakon polozenog zadnjeg ispita..a bas sam se ponadala da ce mi uspjet da prodem nekaznjeno..

sto s cuganja tice: zato je prednost curama i njihovim veeelikim "po zadnjem vrisku mode" torbama! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.10.2010. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super!sad neće se više piti vani i praviti sranja,nego će se negdje skrivati,napiti i onda ići raditi sranja po gradu....
debilana od naše vlasti,al neka navikli smo....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wild child
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2010. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›

Iako ne pijem, slažem se s ovime..problem je što ima previše idiota koji se svi furaju jedni na druge i rade sranja, počevši od vikanja, deranja preko uništavanja imovine pa do tučnjava.
Nažalost ima jako jako puno balkanoida, vjerojatno više nego "normalnih" ljudi i sada će oni ispaštati zbog debila.
Trebalo bi samo početi PROVODITI zakone o javnom redu i miru za početak....


ma daj, pa ti koji rade sraja po ulici na nju i izadu vec pijani..mislis da su vani negdje pili? vani pije sirotinja koja nema za upad u neki klub i skupo poluishlapljeno pivo, i koji s 20 kn uspiju sklepat pivo-dva iz odliznjeg diskonta.. Bog zna da sam i ja medu tom siroinjom..i sad nek sirotinja jos i placa kaznu..najbolje bi bilo da se svi zavucemo u svoje sobe, spustimo roletne i polako pocrkavamo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.10.2010. 22:40 
Naslov:  Re: Prijedlog komunalnog reda: pijenje alkohola na ulici - 500kn, kupanje u fontani - 300kn
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Tu odredbu o zabrani pijenja alkohola možemo zahvaliti svim onim budalama koji imaju potrebu raditi sranja kad se napiju iz ne znam kojih razloga - zato jer je pijan, zato jer su inače budale, jer misle da su time frajeri itd.,itd., a takvi prave sranja i u kafićima. Nažalost, zbog toga ispaštamo i mi koji mirno sjedimo i popijemo koje pivo vani kako bismo uštedjeli. Ništa, pit će se sad više po stanovima.


a sta cemo onda raditi sa trijeznim budalama koje rade nered, tuku se, unistavaju imovinu, galame ... itd ?

hocemo li onda kaznjavati i trijezne ? ili cemo pronaci nesto zajednickom tim trijeznim budalama ... recimo, nacin oblacenja, pa cemo zabraniti nosenje kapuljaca, jer smo primjetili da uglavnom oni s kapuljacama rade sranja po gradu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 2:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sa svim budalama koje rade budalaštine koje si nabrojao treba jednako, bili pijani ili trijezni.

Ali je činjenica da će normalan čovjek lakše napraviti budalaštinu ako je pijan, a onaj koji je inače budala još će veće budalaštine raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fileos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 22
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 6:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo naprijed!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 24.10.2010. 9:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta ako nepiješ ali budeš mrtav nadrogiran vani? xD

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 10:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wild child je napisao/la: ›
Boost je napisao/la: ›

Iako ne pijem, slažem se s ovime..problem je što ima previše idiota koji se svi furaju jedni na druge i rade sranja, počevši od vikanja, deranja preko uništavanja imovine pa do tučnjava.
Nažalost ima jako jako puno balkanoida, vjerojatno više nego "normalnih" ljudi i sada će oni ispaštati zbog debila.
Trebalo bi samo početi PROVODITI zakone o javnom redu i miru za početak....


ma daj, pa ti koji rade sraja po ulici na nju i izadu vec pijani..mislis da su vani negdje pili? vani pije sirotinja koja nema za upad u neki klub i skupo poluishlapljeno pivo, i koji s 20 kn uspiju sklepat pivo-dva iz odliznjeg diskonta.. Bog zna da sam i ja medu tom siroinjom..i sad nek sirotinja jos i placa kaznu..najbolje bi bilo da se svi zavucemo u svoje sobe, spustimo roletne i polako pocrkavamo..

Aha, znači "sirotinja" je ok, a klupe lome, flaše razbijaju, oštećuju aute, dernjaju se oni bogati, pa nakon što malo rasture grada sjednu u svoj audi a6 i odu kući?
Kako ti znaš tko radi sranja i da li se napio/napila u birtiji ili vani!?
Sranja obično radi mladi, a mladi obično još idu u srednju školu ili studiraju pa su obično "sirotinja"..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: