Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pandur: Subota uz domaće i turbo folk hitove DJ Denisa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
HAHAHA xD taman kad smo mislili da se malo počelo smanjivati, evo još 2 čobanluka u gradu. xDD nebih riječ rekao da se jedni od tih dvoje nisu pozivali na neku scenu i jeli govana.. strašno.


Sjećam se kad su otvarali tek, i tu na forumu su se predstavljali kao neki borci za scenu, tvrdili da nikad neće bit cajki... Ti, i nekolicina drugih ste im dali rok kad će počet puštat cajke, a oni su govorili nikad.

Eto sad. Dugo su i izdržali.

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.10.2010. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako se očekuje da glazbeni programi pune objekat, onda se trebaju osigurati uvjeti za kvalitetnu prezentaciju istih.


demantira te teatar koji izgleda kao zadnja rupa na svijetu, a ima publiku kada ima dobar program.
S ostatkom posta se slažem.
Dečko je zalutao, ne ide mu i sada će završiti kao bastion kad je krenio s cajkama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.10.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako se očekuje da glazbeni programi pune objekat, onda se trebaju osigurati uvjeti za kvalitetnu prezentaciju istih.


demantira te teatar koji izgleda kao zadnja rupa na svijetu, a ima publiku kada ima dobar program.
S ostatkom posta se slažem.
Dečko je zalutao, ne ide mu i sada će završiti kao bastion kad je krenio s cajkama.


to ne možeš uspoređivati jer u teatru ljudi dolaze zbog bendova zbog kojih bi došli u apsolutno bilo koji drugi klub a i kvaliteta je jako diskutabilna, na svakom drugom koncertu čitam kako bude neslušljiv zvuk, a i sam sam se uvjerio dok sam još išao u teatar tako da ga ne demantira teatar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jackdaniels
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2010. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sinoc bio sa drustvom,i mogu reci da je bilo veselo,s obzirom da je u cijeloj tvrdji jucer osjetno manje ljudi bilo (da nije opet neki praznik ), Smile))),u Panduru bilo dobro....nije bila pretjerana guzva,zgodnih curica taman,cak se moglo i zapaliti cigaretu unutri...Glazba dobra,dobri remixi sviraju za razliku od Q cluba gdje pretjeruju sa tim remixima,ko na techno partiju....Samo jedan nedostatak....kad se vec odrzavaju partiji sa nekom cugom,mozda bi bilo bolje da hostesa radi,da nas malo nagovara da popijemo Smile)).....ajd ekipa idem na kavicu......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
paradiso24
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za mene je Pandur šupa odkad se puštaju cajke i više ne planiram tamo izlaziti:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvijaos
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2010. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam sinoc prvi puta bila sa drustvom,i odsada neidem niti u bastion,niti u Q club,jer mi je ovdje ODLICNO...cijelo moje drusto voli slusati narodnjake,studenti smo,tako da nam i cijene odgovaraju (nisu skupe),nema prevelike guzve,nitko nas ne odmjerava,opustile smo se,plesale,bez da su nas gazili,gurali,konobari su O.K., glazba odlicna (pohvale D.J.-u,sto nam je pustio neke naruđbe),slijedeci vikend opet dolazimo,kolegica slavi 23 rođendan,i ostajemo u Panduru...samo tako nastavite,neobazirite se na ove sto pljuju....njima nitko s nicim nebi udovoljio...pozdrav svima na forumu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2010. 16:02 
Naslov:  Re: Pandur: Subota uz domaće i turbo folk hitove DJ Denisa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silvijaos je napisao/la: ›
ja sam sinoc prvi puta bila sa drustvom,i odsada neidem niti u bastion,niti u Q club,jer mi je ovdje ODLICNO...cijelo moje drusto voli slusati narodnjake,studenti smo,tako da nam i cijene odgovaraju (nisu skupe),nema prevelike guzve,nitko nas ne odmjerava,opustile smo se,plesale,bez da su nas gazili,gurali,konobari su O.K., glazba odlicna (pohvale D.J.-u,sto nam je pustio neke naruđbe),slijedeci vikend opet dolazimo,kolegica slavi 23 rođendan,i ostajemo u Panduru...samo tako nastavite,neobazirite se na ove sto pljuju....njima nitko s nicim nebi udovoljio...pozdrav svima na forumu

Jao što volim ove koji se registriraju, imaju 1 ili 2 posta u ovakvoj temi, i prepuno sadržaja u kojem se brane dotični. Da niste možda iz Pandura, možda nick tranzy,
koji je zadnji put prijavljen na forum 30.30.2010. i onda misteriozno nestao? Da se nije možda regao pod novim nickom/nickovima pa da brani svoj narodnjački klub to be? Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.10.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo inspektor Rex

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2010. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › bravo inspektor Rex

osijek031.com smile Ne mogu ne primijetiti.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
silvijaos je napisao/la: ›
ja sam sinoc prvi puta bila sa drustvom,i odsada neidem niti u bastion,niti u Q club,jer mi je ovdje ODLICNO...cijelo moje drusto voli slusati narodnjake,studenti smo,tako da nam i cijene odgovaraju (nisu skupe),nema prevelike guzve,nitko nas ne odmjerava,opustile smo se,plesale,bez da su nas gazili,gurali,konobari su O.K., glazba odlicna (pohvale D.J.-u,sto nam je pustio neke naruđbe),slijedeci vikend opet dolazimo,kolegica slavi 23 rođendan,i ostajemo u Panduru...samo tako nastavite,neobazirite se na ove sto pljuju....njima nitko s nicim nebi udovoljio...pozdrav svima na forumu

Jao što volim ove koji se registriraju, imaju 1 ili 2 posta u ovakvoj temi, i prepuno sadržaja u kojem se brane dotični. Da niste možda iz Pandura, možda nick tranzy,
koji je zadnji put prijavljen na forum 30.30.2010. i onda misteriozno nestao? Da se nije možda regao pod novim nickom/nickovima pa da brani svoj narodnjački klub to be? Wink


pa što ako ga hvali? pa i cigan hvali svoga konja..kao sto netko ima pravo pljuvat po necemu, u ovom slucaju tom klubu, tako i taj netko ima pravo branit taj klub..nebitno jel se regao sada ili prije 5 godina,i jel ima postova sto,ili mu je prvi puta..to je njegovo pravo,i glupo je što ti ( u ovom slucaju ti,nista osobno inace ) sa svojim stavom njega prozivas..nhf

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2010. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali od čače je napisao/la (Pogledaj post): ›
pa što ako ga hvali? pa i cigan hvali svoga konja..kao sto netko ima pravo pljuvat po necemu, u ovom slucaju tom klubu, tako i taj netko ima pravo branit taj klub..nebitno jel se regao sada ili prije 5 godina,i jel ima postova sto,ili mu je prvi puta..to je njegovo pravo,i glupo je što ti ( u ovom slucaju ti,nista osobno inace ) sa svojim stavom njega prozivas..nhf

Samo sam primijetila...tako zna biti u dosta tema, pa je presumnjivo...baš su se u otj temi prvi put "slučajno" pojavili, aha...kako da ne... Rolling Eyes

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2010. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stela, ne trkeljaj gluposti!

Tranzy je momak koji je pri otvaranju bio zaduzen za osmisljavanje programa, marketing i jos neke sitnice.

Kako vodstvo Pandura nije bilo zainteresirano za suradnju kojoj se Tranzy iskreno nadao, povukao se s tog mjesta i s Pandurom od tada nema apsolutno nikakve veze. Wink

A studentica Silvija je garant negdje sa Dinare.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvijaos
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2010. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe nisam sa dinare,nego sa sjenjaka....inace iz Virovitice,i nisam nazalost vlasnik nicega sto ovdje bilo vrijedno spomena,kamo srece da imam svoj birc:-),koliko vidim po komentarima,znaci dokle god se pljuje po nekome,onda si O.K.,cim napises nesto lijepo o necemu,ispadas idiot,ili jos zalosnije vlasnik objekta....Slobodno tko god zeli se osobno uvjeriti da sam zaista studentica,moze me osobno upoznati u navedenom lokalu...zalosno je sto uopce na ovakav nacin i razgovaramo...bio to pandur,matrix ili neki treci lokal....svako slusa ono sto zeli,i gdje mu se pruzi prilika za to...eto,sad opet imate razloga vriijeđati...pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2010. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silvijaos je napisao/la: ›
hehe nisam sa dinare,nego sa sjenjaka....inace iz Virovitice,i nisam nazalost vlasnik nicega sto ovdje bilo vrijedno spomena,kamo srece da imam svoj birc:-),koliko vidim po komentarima,znaci dokle god se pljuje po nekome,onda si O.K.,cim napises nesto lijepo o necemu,ispadas idiot,ili jos zalosnije vlasnik objekta....Slobodno tko god zeli se osobno uvjeriti da sam zaista studentica,moze me osobno upoznati u navedenom lokalu...zalosno je sto uopce na ovakav nacin i razgovaramo...bio to pandur,matrix ili neki treci lokal....svako slusa ono sto zeli,i gdje mu se pruzi prilika za to...eto,sad opet imate razloga vriijeđati...pozdrav

Sori, al bilo je sumnjivo. Wink Nije strano da pojedinci otvore nich ili više njih pa se onda sami sa dobom dopisuju u temama. Wink

Welcome to osijek031. com, btw. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silvijaos
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2010. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala na dobrodoslici......uf kako sam pop..... kad sam procitala ono gore...ispada da nesmijem napisati nista pozitivno,jos ispadne da se sama sa sobom dopisujem ??hhehehe,e to bi me zaista dotuklo Razz..........eto,bilo mi drago da se smire tenzije,i tko hoce i zeli,neka navrati u subotu do pandura na cugu,nece nas biti tesko primjetiti (cca 10-tak) cura vjerovatno rasplesanih Smile....sve zavisi ako nam D.J. ispuni naruđbe,ovaj put smo ga malo izgnjavile ,i ovim putem i njemu sorry Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: