Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pandur: Subota uz domaće i turbo folk hitove DJ Denisa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2010. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Valjd su skuzili da nemogu prezivljavat na stranoj glazbi, nego na balkanskoj(cro,bih,srb,cg)
Ne razumijem sam kad toliko ljudi pljuje po tim turbofolku, i u zadnje vrijeme po domacem, zasto ih nema negdje gdje svira nesto strano? matrix, teatar, big ben, de mode(petak), bastion? ili ako vec izlaze tamo, nek se drze toga


Ovoliko primitivizma na jednom mjestu... Naprosto nevjerojatno!
Neargumentirano braniš turbofolk i domaću glazbu, istodobno omalavažavajući i diskriminirajući ljude koji slušaju neku drugu vrstu glazbe. Prisjetimo se, izjavio si ovo: "matrix, teatar, big ben, de mode(petak), bastion? ili ako vec izlaze tamo, nek se drze toga". Zar stvarno misliš da je tvoja obrana na mjestu? Ne bih se složila. Nitko tko "pljuje po pljuvanju" neke vrste glazbe ne bi trebao istodobno "pljuvati" neku drugu vrstu glazbe i ljude koje izlaze na takva mjesta.

Anyway, trebaš shvatiti da svijet ne čini samo ono što se tebi sviđa i što ti podržavaš. U Osijeku postoji puno ljudi koji ne vole narodnjake, ali isto tako, ne vole ni rutinu, tako da ti ono "nek se drže toga" i ne drži vodu. Tako da je jedino što ti mogu poručiti - odrasti i promisli prije nego ponovno napišeš ovakvu ili sličnu nebulozu...

(I ne, ne pišem ovaj post jer mislim da sam najpametnija i da su samo moji stavovi ispravni, pišem ovo u nadi da ćeš sljedeći put razmisliti prije nego što napišeš takvo što.)

_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tux je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
Ne razumijem sam kad toliko ljudi pljuje po tim turbofolku, i u zadnje vrijeme po domacem
Stvarno zašto svi pljuju po turbofolku a nitko ne pljuje po nekakvom rocku,recimo u teatru,stvarno čudno.


u jesi šašav. svaka čast. nisam reko da trebaju pljuvat po necem, neg samo govorim neke cinjenice i postavljam, izgleda retoricko, pitanje: gdje su ti ljudi na drugim zanrovima glazbe u gradu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2010. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Valjd su skuzili da nemogu prezivljavat na stranoj glazbi, nego na balkanskoj(cro,bih,srb,cg)
Ne razumijem sam kad toliko ljudi pljuje po tim turbofolku, i u zadnje vrijeme po domacem, zasto ih nema negdje gdje svira nesto strano? matrix, teatar, big ben, de mode(petak), bastion? ili ako vec izlaze tamo, nek se drze toga


Ovoliko primitivizma na jednom mjestu... Naprosto nevjerojatno!
Neargumentirano braniš turbofolk i domaću glazbu, istodobno omalavažavajući i diskriminirajući ljude koji slušaju neku drugu vrstu glazbe. Prisjetimo se, izjavio si ovo: "matrix, teatar, big ben, de mode(petak), bastion? ili ako vec izlaze tamo, nek se drze toga". Zar stvarno misliš da je tvoja obrana na mjestu? Ne bih se složila. Nitko tko "pljuje po pljuvanju" neke vrste glazbe ne bi trebao istodobno "pljuvati" neku drugu vrstu glazbe i ljude koje izlaze na takva mjesta.

Anyway, trebaš shvatiti da svijet ne čini samo ono što se tebi sviđa i što ti podržavaš. U Osijeku postoji puno ljudi koji ne vole narodnjake, ali isto tako, ne vole ni rutinu, tako da ti ono "nek se drže toga" i ne drži vodu. Tako da je jedino što ti mogu poručiti - odrasti i promisli prije nego ponovno napišeš ovakvu ili sličnu nebulozu...

(I ne, ne pišem ovaj post jer mislim da sam najpametnija i da su samo moji stavovi ispravni, pišem ovo u nadi da ćeš sljedeći put razmisliti prije nego što napišeš takvo što.)


gdje si ti procitala u mom postu da ja pljujem po nekoj glazbi? daj molimte ne iskrivljuj mi rijeci.
meni osobno nije bitan zanr pjesme, ak mi se pjesma svidi, svidi mi se, bez obzira na zanr.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2010. 23:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj ajde pravite se pametni bezveze.

jel mislite da pandur nebi osto na stranoj i domacoj da je bio krcat non stop..

e pa da ste isli u taj pandur ostala bi takva glazba..
tako da ni nemate pravo bit razocarani. normalno kada ljudi vide da nema zarade od toga zasto bi bili budale pa pustali necajke..

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2010. 23:28 
Naslov:  Re: Pandur: Subota uz domaće i turbo folk hitove DJ Denisa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › U Night & Caffe Bar Pandur u subotu 23. listopada 2010. moći ćete uživati u okusima vrhunske tequile Jose Cuervo, i to po cijeni od 10 kn, dok će vas metar tequile izaći 90 kn. Za dobru atmosferu zadužen je DJ Denis, koji će vas uz domaće i turbo folk hitove održati na nogama sve do samog jutra. Pozivamo vas da dođete i dobro se zabavite.

Night & Caffe Bar Pandur
Kuhačeva 5, Osijek


ja mislim da je ovo neka zajebancija ...
- DJ u
- night & caffe baru uz
- tequile Jose Cuervo
- turbo folk
i toliko stranih rijeci

jel to dolaze engleski cobani ? ili je to neki irski turbo folk ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jackdaniels
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.10.2010. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da je osobni izbor svakog od nas,tko ce sto slusati,pljuvanjem ionako nece se nista rjesiti...moje misljenje je da vlasniku objekta nakon svih mogucih isprobanih kemijanja sa glazbom,turbofolk najisplativiji financijski...sjetite se vi stariji Q cluba prije par godina,isto je bila prica da ce biti samo strana glazba,no danas je sasvim drugacija prica...Bastion isto tako...i puno drugih manjih lokala se okrecu k tome.....zasto ??? netko je gore napisao ...zato sto to placa racune,vrlo jednostavna matematika...da su sada IN tamburasi,ili crkvena glazba,onda bi se to pustalo...jer da je bilo dovoljno ljudi koji se toliko hvale da vole ovakvu ili onakvu glazbu,nebi lokal za lokalom prelazio na narodnjake...meni je tako svejedno sta svira,gdje svira,bitno mi je da se provedem kad izadjem,da vidim koju zgodnu curu,i da me murija ne ulovi kad idem kuci.....eto,pozdrav od jednog ravnodusnog Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.10.2010. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cajka cepa!! to miki, deri miško......

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2010. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Problem ugostitelja,

Inače, vecina njih su vodoinstalateri, bravari i sl, a sa ugostiteljstvom nemaju nikakve veze. Otvore socijalističku birtiju i sjednu rasirenih ruku da im svi dođu. Neće ići. Od svih silnih night barova, klubova i ostalog, niti jedan ne zadovoljava uvjete da bi se tako zvao. To su sve, bar za mene, trećerazredne pečenjare. Wink

Minimalna ulaganja, maximalna očekivanja.
Ako se očekuje da glazbeni programi pune objekat, onda se trebaju osigurati uvjeti za kvalitetnu prezentaciju istih. To je osnovni preduvjet koji nitko nije ispunio. Mozete se smijati, ali niste svjesni koliko ti drlozi od ozvucenja u osječkim rupama štete vasem sluhu. Nije bit da bude glasno pa da ribama slinis po uhu dok im pokusavas nesto urlikati, vec da je ravnomjerno raspoređeno i jednako u svakom djelu objekta. Prije svega kvalitetno!

O klimatizaciji, ventilaciji, garderobama, djelatnicima i svemu ostalome, nema potrebe ista pisati jer ako nemam riječi hvale za osnovne stvari, kako bih imao za ista drugo.

Glup smo narod, nema sta, ali nije mi jasno kako se ljudi od toga ne umore!?
Dao "gorući grm koji govori" da svi od reda propadnu!!! Mozda tada bude bolje. Hura!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2010. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa ovim avantgardnim postom. U ugostiteljstvu dominiraju neznalice, lažni umirovljenici, kvazi-poduzetnici ispodprosječnih sposobnosti, i toliki broj ugostiteljskih objekata opstaje samo zahvaljujući nesposobnosti države da provede svoje zakone i naplati poreze.

Takav skup ljudi povodi se trendovima, ne razmišljajući o tržištu. Kud svi tu i mali Mujo. Pa ako netko uspješno prodaje govno, zašto i ja ne bi prodavao to isto govno, razmišljaju ugostitelji. Kada svi počnu prodavati isto govno, tržište će se zasititi govana. No ugostitelj ne razmišlja o samome sebi - što nudim, kako nudim, kome nudim... Naime, većina ugostitelja ista je u jednoj stvari - nitko nije uložio ozbiljan novac, niti to želi, niti ga ima. No rijetki koji jesu, imaju uspijeha. Prodavali govna ili cvijeće.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"domaće i turbo folk"

Obje vrste glazbe. Najs

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2010. 18:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedan narodnjački klub...ili na dobrom putu da to i postane...

Kad se samo sjetim kako su na početku pisali kako tu neće biti cajki...

Razumljivo je da njima cajke plaćaju račune, ali malo koji kaf/club ostane vjeran onim svojim prvotnim zamislima i ciljevima - što je žalosno.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2010. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sam ću reći

MUAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2010. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i u OBP-u je prošle sub derao turbo folk Smile ... prvo odem nakon tko zna koliko vremena do pandura da vidim ima štogod novoga kad ima, cajke... zatim ajd u obp kad i tamo cajke... ništa onda standard
tufna i matrix...
ajme kad će terasa u bastionu proraditi

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.10.2010. 4:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella volim te!!! <3 <3 <3

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Danchy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2010. 9:31 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se sa dosta toga što je rečeno ovdje, ali najviše sa činjenicom da baš ova naša "fina" i "urbana" ekipa pretvara sve klubove u narodnjačke, a onda sipa kritike na račun toga i svi su kao nešto željni kvalitetnog izbora glazbe i izvođača. Pandur je, kao i svi lokali do sada krenuo sa entuzijazmom, da bude drugačiji, ali nažalost unatoč svemu ispostavilo se da smo unatoč etiketi "sveučilišnog" grada punog intelektualaca ipak samo balkanci. No, to nije nije strašno, što je tu je. Najgore od svega je što se sramimo drugima i sebi to priznati. A što se tiče narodnjaka, ma neka sviraju...ja ću se svejedno dobro zabaviti, ali to je ipak stvar ukusa. "De gustibus non est disputandum"...a to bi naši akadamski građani trebali i sami znati (barem prevesti).

_________________
Frankly my dear I don´ t give a damn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: