Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Žene za upravljačem!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Offtopic:
Tko je uopće zadužen za uklanjanje uginulih životinja sa prometnica? (imam dojam da to nitko ne radi barem na relaciji Tenja - Osijek)


mravi, bakterije i kiša

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako tankirati mogu samo "pravi šoferi" koji znaju s koje im je strane tank.

ili će biti da ima istine u onome da je kod muškaraca propuh između lijeve i desne polovice mozga:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj je isto faca:


ovako to rade profesionalci:

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pegy Smile
Mislim da ovo nije tema o debiloidnim muškarcima Smile
Nemoj me tjerat da počnem stavljati ovakve slike sa ženama u akciji...server bi se vrlo vjerojatno srušio Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 15:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pusti ju nek uživa, vidiš da je satima tražila... kad sam sličnu situaciju upisao u tražilicu, ali sa ženama, u 0.028 sekundi sam dobio par desetaka tisuća rezultata Wink

evo jedan koji ujedinjuje sve njene slike


_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jeremy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: s druge strane ogledala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, jedna moja sestra vozi ko šumaher a druga otkako je položila boji se sjest za volan
jednom smo išli malo vježbat vožnju i sjedne ona i kaže: znači, redom kvačilo, gas, kočnica...
a žena sa vozačkom...
sori, sestro Smile
ma ima svega na cesti
ne može se baš generalizirat
netko baš nije rođen za vozača a svejedno vozi...
ja više popizdim na nadobudne likove koji misle da ja znam šta oni hoće i kud idu i teško im je dat jebeni žmigavac
a hrpa takvih
žena će prije vozit po PS-u, a što se sjebe tu i tamo, jebiga...

_________________
Jeremy spoke in class today
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.06.2011. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.06.2011. 6:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/vozacu-koji-je-pijan-usmrtio-djevojcicu-30-dana-u-pritvoru-225331

evo ti JOŠ STRAŠNIJI primjer, a danas će ih nažalost biti još i opet će muškarci biti najglavnije face

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.06.2011. 9:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šaran031 je napisao/la: ›
Evo jedan strašan primjer
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/automobilom-uletjela-na-nogostup-odbacila-muskarca-kroz-izlog-i-pobjegla.html

Nažalost, ovo su stvari koje se događaju svima, muškarcima i ženema i to podjednako po prijeđenom kilometru pa onda ovakve stvari i ulaze u statistiku.
Ova tema je zamišljena da se ovdje stavljaju događaji tipa "Vjerovali ili ne" prouzročeni od strane vozačica koji ne ulaze u statiatiku jer se nikako ne mogu registrirati ili se registriraju slučajno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2011. 17:44 
Naslov:  Re: Žene za upravljačem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jednom prilikom sam u Slavonskom Brodu naišao na raskrižje gdje su prometom upravljali policajci..i ispred mene ONA...policajac je dva puta okrenuo smjerove kretanja a ona je samo blejala u njega..kao u svemirca...razmišljajući..pa kad će mene pustit (iako je već dva puta puštao njen..naš smijer)...postalo joj je jasnije kad je iza nas zatrubila Scania.... Laughing

Najviše me ispale kad ispred mene vozi corsa...30 na sat..ONA vozi ..nosina u volanu..sjedalo povukla naprijed do krajnjih granica....i gleda ravno..ni lijevo ni desno...a iza koooooooloooooonaaaaaaaaaaa!!!

Pa šta vas uče u tim autoškolama da mi je znat....nit znate gdje gledat za temperaturu, nit znate gdje je kazaljka za gorivo..nit znate gdje se provjerava ulje....voda, zrak..napumpat gume, promjenit gumu...a bile bi emancipirane!!! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2011. 19:23 
Naslov:  Re: Žene za upravljačem!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa šta vas uče u tim autoškolama da mi je znat....nit znate gdje gledat za temperaturu, nit znate gdje je kazaljka za gorivo..nit znate gdje se provjerava ulje....voda, zrak..napumpat gume, promjenit gumu...a bile bi emancipirane!!! Twisted Evil


Ovo ne uče nikoga ni u jednoj autoškoli. Ali, gle čuda, žensko sam i znam to sve napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2011. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anastazija je napisao/la: ›
slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa šta vas uče u tim autoškolama da mi je znat....nit znate gdje gledat za temperaturu, nit znate gdje je kazaljka za gorivo..nit znate gdje se provjerava ulje....voda, zrak..napumpat gume, promjenit gumu...a bile bi emancipirane!!! Twisted Evil


Ovo ne uče nikoga ni u jednoj autoškoli. Ali, gle čuda, žensko sam i znam to sve napraviti.

Udaj se za mene Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.07.2011. 7:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čim se budem drugi put udavala!
Iskreno, meni je debilno biti vozač/ica, a ne znati osnovne stvari oodržavanju automobila. Jednom sam negdje pročitala da se jedna cura hvalila kakone zna tenkirati. Takvoj ne bih dala ključ u ruke!
I da, nekad me zaista bude sramota kad vidim kako neke žene voze, ali ruku na srce, uvijek sam velikih sranja imala s vozačima, a ne vozačicama. Vozačice više znaju naživcirati svojom sporošću, neodlučnošću i sl., ali mi se čini da vozači bahatije i opasnije voze. Naravno, iznimke postoje u oba slučaja.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.07.2011. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer idem ja na kopiku i naravno, odlazim od kuće i zaobiđu me mali prdavac (skuterčić) i neka corsa (žena za volanom)... jebeš mi sve od divaltove pa sve do preko mosta sam se vozio 40 km/h iza njih jer se ona nije usudila prestići prdavca, a ja nisam mogao zbog gužve... poludio sam... i da, šećer na kraju, ova ga obiđe 100 metara ispred skretanja za parking kopike... -.-'
btw. naravno da je imala prilike i prije toga obići ga, al jbg, zanimljivije je drkati 10-ak auta iza sebe nego malo dodat gasa...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.07.2011. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene je jučer obišao neki maloumnik u golfu III i onda vozio ispred mene 40 , pa sam ga naravno obišao... gle klinca nije bila žena u pitanju nego iskompleksirani kreten..jeeeeej...živjele face u golfu III,aleeee

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: