Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Obadva,obadva su pala

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2010. 11:42 
Naslov:  Re: Obadva,obadva su pala
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

morgan je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la: ›
ovaj tekst? Rolling Eyes
osim osobnih frustracija morhom, ona nije napisala ništa..tekst je u najmanju ruku debilan.

možda ti se ovaj više dopadne

"Kao antimilitaristička redakcija, veselimo se svakom padu aviona.(...) Ovom naslovnicom nisam htio poručiti ništa. Htio sam isprovocirati javnost i čini se da je uspjelo. Zašto provokacija na ovakav način? A kakav način, što fali takvom načinu?".

Zašto se nakon svega opet želite praviti super demokratima, zašto jednostavno nepriznati sami sebi ono što je svima ostalima evidentno, a to je:
Da te ovakim citatima, ne samo vrijeđaju i omalovažavaju nego da ti javno kažu kako te smatraju budalom.
Dakle i dalje se nisu nikome ispričali, osim novinarima NoveTV, pretpostavljam zato što su ih tužili, također je prigodno napomenuti da je dati novinar Novosti prijeti smrću novinarima NoveTV pa se dan poslije ispričavao istima zbog istog, dakle od silne demokratičnosti koje je htio pokazati, on je pokazao de je još veče đubre od ljudi koji su njemu prijetili.
Tj. da skratim... To smeće i jedno četničko đubre se opet pokušava jeftinim parolama u dnevnom tisku izmigoljiti bez ikakve isprike građanima, s tim da je i sam podjebavao pod krinkom "ispitivanja slobode medija". Nadalje gospodin Pupovac demokrata epohalnih razmjera za razliku od toga što reagira na tuđe koncerte i sl. ovaj put za čudo Božije ostao je bez komentara.... jel treba tu što posebno napomenuti.

Dva dana zaredom sa istom naslovnicom nije slučajno!!!

Da ponovim javno vam se smiju u facu, javno vas deklariraju kao budale i vi i dalje to opravdavate nekim ja ću ih čak nazvati turbofolk tekstovima.
Dragi moj narode ja sam jako razočaran. Naravno kao što je napisao i @maniche svi mi koji smo suprotnog mišljenja smo po defaultu nacionalisti, fašisti i ostali epiteti koji se mogu izvuči iz toga... KATASTROFA... Stvarno smo smeće od naroda, nema šta!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.10.2010. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet tekst s razlozima "za" nastavak ovog smeća od novina...
No, ima tu nekoliko stvari:
prvo, uopće se nije digao narod na noge niti je itko prijetio barikadama, nego "što je babi milo - to joj se i snilo!" - namjerno preuveličava. To što se jednoj komično anacionalnoj osobi (čovjek bi pomislio da se ovih teških godina hranila ambrozijom u društvu bogova na samom Olimpu ili da je možda jučer pala s Marsa!) učinilo da se sve diglo na noge zbog nekog blesana - nije ni loše. Reagirala je čak i ljevica, a to znači da su Srbi ovaj put doista zahebali stvar. Pouka bi bila: pristojan čovjek ne pljuje po obrazu drugog čovjeka. Zato jer je to nepristojno.
Druga stvar: pitanje novinarske odgovornosti. Čak i predsjednik države je upozorio na to (hvala ti Bože!). Ako to Dragojević ne razumije, tad ona groteskna naslovnica uvredljivog sadržaja zaslužuje točno ovakav odgovor kakav je stavio maniche. Ajmo se sad malo praviti blesavi kao što se pravi i taj Rade Dragojević: Što je loše u tome?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.10.2010. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo nam i raspleta price... bar sto se tice njegove egzistencije... Pitanje "svetinja" i sotoniziranja onih koji diraju u "svetinje" i dalje ostaje otvoreno.


_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Evo nam i raspleta price... bar sto se tice njegove egzistencije... Pitanje "svetinja" i sotoniziranja onih koji diraju u "svetinje" i dalje ostaje otvoreno.
Ovaj puta me moram priznati Pupovac iznenadio, aplauz! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2010. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ovaj puta me moram priznati Pupovac iznenadio, aplauz! Wink

Ne brini, nije on iznenadio - nego je dobio opomene od svih s kojima važe i kalkulira. Ipak, nitko si ne može dozvoliti da se igra s nacionalnim obrazom radi njegovih sljedbenika. Ovaj put su doista pretjerali, čak i prema onima s najizdržljivijim ljevičarskim želucem. A on si ne želi dozvoliti da ispadne iz igre, trebalo mu je samo da dozna gdje su granice do kojih može igrati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2010. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Ovaj puta me moram priznati Pupovac iznenadio, aplauz! Wink

Ne brini, nije on iznenadio - nego je dobio opomene od svih s kojima važe i kalkulira. Ipak, nitko si ne može dozvoliti da se igra s nacionalnim obrazom radi njegovih sljedbenika. Ovaj put su doista pretjerali, čak i prema onima s najizdržljivijim ljevičarskim želucem. A on si ne želi dozvoliti da ispadne iz igre, trebalo mu je samo da dozna gdje su granice do kojih može igrati.
Ima i tu nešto, što ti kažeš.
Ali eto da smirimo tenzije, ovaj put ćemo aplaudirati, onako politički... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: