Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uhićen Drago Tadić, predsjednik uprave Osijek-koteksa?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2010. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Sam ih vatajte, ima ih jos u Osijeku sto trebaju iza resetaka!


Ima ih još u cijeloj Hrvatskoj ...nažalost.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.10.2010. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba dobit zatvor za samo prilaženje sucu..pa šta si su neki umislili?? krasna ekipa.tadić..niko i ništa do juče..bojovnik crvenog križa iz đakova i Glavina priležnica..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2010. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › na kraju nitko nije uhicen?
ko zna sta se tu mulja.. Pa Tadić kolko ja znam uopce nije blizak hdssb-u nego bas naprotiv??!!
Eo sad najavili na htv neki razgovor kako je Tadic zapravo primao novce od nekog kamiondžije i onda taj novac morao davati u HAC da koteks dobije izgradnju autocesta


Ne eto vidiš trebaš prestati slušati što ti govore na stranačkim sastancima (jer tamou svibnju prošle godine su meni rekli da nemaju pojma gdje je Glavaš Very Happy) i početi malo mučkati vlastitom glavom.

Tadić je dobar sa onima koji su na vlasti, njemu svejedno tko su oni. Trenutno je HDSSB. A sad ovo o HAC-u pa vjerojatno ima i tu nešto ali prebacivati sada odgovornost na neke tamo u HDZ-u samo kako bi se oprao obraz HDSSB-a je - jadno. Jer činjenica je da nije bio priveden zbog toga nego zbog pokušaja podmićivanja suca u slučaju Glavaš. A sad jel i to istina, naravno, pokazati će istraga i eventualni sudski proces.

Ali čim hdssb-ovi potrčci ovako ekspresno prebacuju lopticu meni se čini da će ipak nešto u toj istrazi biti pronađeno Very Happy - i ne samo njega nego sve koji su imali prste i u ovom i u drugim slučajevima treba ekspresno iprocesuirati.

No evo ako baš želiš čista naglabanja tu po internetu pisati (kao ovo o Hac-u), prokomentiraj glasine da su"suradnici" Glavaševi našli nekog lika da iscenira napada na njega u zatvoru kako bi ga prebacili u Mostarski... Mislim i to je nepotvrđeno naravno ali eto kad već pišeš o drrugima što ne bi prokomentirao malo i ovo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zujo
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.10.2010. 21:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brzo se Tadić nagodio s policijom.Doduše, ako je i davao novac za "oslobođenje", on ga je samo prao, sada neka se tresu oni koji su novac od građana tako velikodušno davali za "više slavonske interese " u Drinovce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2010. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.10.2010. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma eto ga super, ali tamo ti opet piše: Tadiće je jučer saslušan U SKLOPU ISTRAGE O FINANCIRANJU MREŽE BRANIMIRA GLAVAŠA Very Happy - dakle nije zbog ovoga sasluašn ali naravno da treba i zbog toga biti. No eto ja Vas, potrčke hdssb-a opet molim da prokomentirate navode o insceniranom napadu na Glavaša u zatvoru.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.10.2010. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tadicev Koteks i njegova supruga koju je Bubalo gurao tamo gdje je ocito po zaslugama i kvaliteti dosla, je samo jedna osjecka prica - jedna, ali jadna. No, kamo srece da je jedina. Puno je tu jos onih koji bi trebali zavrsiti u zatvoru zbog pljacke u pretvorbi i privatizaciji. A sve Glavasevi "drugovi" poput Bedea i njegovog sincica. Ima njih jos, ali cemu nasa saznanja o njihovom lopovluku, kada policija i pravosudje pusu s njima u istu tikvu. Osobno mislim da ce i u ovom slucaju biti 'pojeo vuk magarca' i nikom nista. A tadici, bedei i njihovi ce i dalje bezbrizno setati gradom, u svojoj velicini, slaveci svoj doprinos u stvaranju drzave, svoje ogromno domoljublje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.10.2010. 13:24 
Naslov:  Re: Uhićen Drago Tadić, predsjednik uprave Osijek-koteksa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu ne primijetiti, da se u lijepoj našoj sve odvija po onoj narodnoj poslovici koja kaže da riba smrdi od glave a čisti se od repa. Zamislimo samo situaciju, da postoji nazovimo „zapovjedna odgovornost“ (iako izraz možda nije najprimjereniji) za svjesno ostavljanje „rupa“ u zakonu, kojima je omogućena nakaradna pretvorba i privatizacija i xy ostalih legaliziranih lopovluka. Hrvatska bi postala jedan veliki „pržun“.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.10.2010. 7:54 
Naslov:  Re: Uhićen Drago Tadić, predsjednik uprave Osijek-koteksa?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne mogu ne primijetiti, da se u lijepoj našoj sve odvija po onoj narodnoj poslovici koja kaže da riba smrdi od glave a čisti se od repa. Zamislimo samo situaciju, da postoji nazovimo „zapovjedna odgovornost“ (iako izraz možda nije najprimjereniji) za svjesno ostavljanje „rupa“ u zakonu, kojima je omogućena nakaradna pretvorba i privatizacija i xy ostalih legaliziranih lopovluka. Hrvatska bi postala jedan veliki „pržun“.


da smo pravna drzava najvise bi zaradjivale gradjevinse firme, gradeci zatvore po RH. A mi bi u Slavoniji mogli imati zatvorski turizam. Predlazem da Osijek Koteks gradi zatvore po Slavoniji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve je to * mafijaška. Jučer u HDZ-u, danas u HDSSB-u. Sad sam tek povezao priču od frenda, pa pola HVIDR-e je u preprodaji automobila.
Kupuju na javnoj dražbi zaplijenjenja vozila za namještenu najnižu cijenu. Tko digne ruku na licitaciji, a nije iz klana - dobije po pičci. Cijena se namješta preko Branimirove stranke a koji su uhljebljeni u osječkoj carinarnici.
Ma to sve u HDSSB-u * mafijaška.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo kako su u tom hdssbju sve neki mafijasi i tuku ako ih se krivo pogleda a svi o njima sve znaju i pune su ih novine i forumi? pa kak se ne bojite kad su oni takvi mafijasi??
Druga zanimljivost je da u novinama i po forumima nikad nema zapravo pravih osjeckih(ili iz blizine osiejka) mafijasa..il se svi pravimo blesavi il se zarpavo o pravim mafijasima ne smije pisati ??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravimo se blesavi ipak osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 10:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hoćeš još članaka o ekipi Branimirovih batinaša, a koji su članovi HVIDR-e?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.10.2010. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

govorim o istrazivackom novinarstvu Drage HEdla i o pisanjima SVEZNADARA NA OVOM FORUMU a ne o clancima ko je uhicen i priveden pa pusten.
a ovi koje si spomenio mozda 1 ima veze sa hdssb..to znaju svi koji zive u os

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: