Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uhićen Drago Tadić, predsjednik uprave Osijek-koteksa?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legabrca bracika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba ih sve strpat na goli otok da tucaju kamenje dosta su nas tucali u glavu *

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legabrca bracika
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prave hrvatine skupljaju pare za onog zlikovca sto je pokrao cijelu slavoniju pa se nakon 15 godina ko fol sjetio svoje slavonije kad su ga izjebali hdzeovci a sad opet voli slavoniju al u drinovcima .samo za njega moze jedan zenica blues

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›

...istina je to što kažeš....no ajmo si postaviti jedno osnovno pitanje.....zar je kod nas postojao...postoji ili ce postojati...pošteni politicar...pa da onda glasam za njega....

u ovoj kratkoj novijoj Rvatkosj povjesti....zar je koji politicar bio doslovce u službi naroda..koji ga je izabrao...ili je prvo gledao kako da svoju masnu guzicu još više udeblja...po mogucnosti što prije...jer ipak 4 godine vlasti prođe jako brzo...
a narod opet ostane na istom mjestu...samo sa nadom da ce možda oni drugi biti bolji....
.....cinjenica je da je ljudima lakše se pomiriti sa cinjenicom da je Rvatska nastala na kriminalnim radnjama...(ne mislim na domovinski rat)...te da cim se spomene politika i politicar...prva asocijacija ti bude...lopovluk

i sad za koga glasati ?


Vlado Gotovac, pokoj mu duši.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
valent
Offline
Ukupno postova: 172
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro pitanje za koga glasati.

Meni na to pitanje nije odgovor SDP HNS ili HSP ili neko treći već trebamo imati načina kontrolirati političare sto trenutno nemamo. Treba uvesti zakone kojima se uvode stroge kazne i velika kaznena odgovornost za svakoga tko nije znao, nije vidio ili je propustio nešto prijaviti a bio je u upravnom, nadzornom odboru ili nekom vijeću. Dokle god imamo takve zakone koji potiču kriminal a svi upleteni mogu dobiti napad amnezije (hadezemneza) bez ikakve kazne onda će i biti gore.

Treba uvesti transarentost i natjerati sve rade odgovorno i transparentno, nije to teško ali za sada to nitko ne želi a jedino ih mi možemo natjerati.

Ali definitivno to HDZ neće napraviti ma koliko premijerka pričala o tome.

Pogledajte malo sto radi udruga vjetrenjace, malo po malo otkrivaju podatke koji su bitni za neke samostalne zaključke. Kako ne bi bili ovce i slušali sto vam političari govore (bilo koje stranke) već da možete neke stvari sami vidjeti i zaključiti.

_________________
pratite me na twitteru - www.twitter.com/valentt
blog: http://kernelreloaded.blog385.com
linux, anime, spirituality, windsurf, wireless, ronjenje, pametne kuće, zwave
registered as user #367004 with the Linux Counter, http://counter.li.org.
ICQ: 2125241, Skype: valent.turkovic, MSN: [email protected]
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sam ih vatajte, ima ih jos u Osijeku sto trebaju iza resetaka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valent je napisao/la: ›
Dobro pitanje za koga glasati.

Meni na to pitanje nije odgovor SDP HNS ili HSP ili neko treći već trebamo imati načina kontrolirati političare sto trenutno nemamo. Treba uvesti zakone kojima se uvode stroge kazne i velika kaznena odgovornost za svakoga tko nije znao, nije vidio ili je propustio nešto prijaviti a bio je u upravnom, nadzornom odboru ili nekom vijeću. Dokle god imamo takve zakone koji potiču kriminal a svi upleteni mogu dobiti napad amnezije (hadezemneza) bez ikakve kazne onda će i biti gore.

Treba uvesti transarentost i natjerati sve rade odgovorno i transparentno, nije to teško ali za sada to nitko ne želi a jedino ih mi možemo natjerati.

Ali definitivno to HDZ neće napraviti ma koliko premijerka pričala o tome.

Pogledajte malo sto radi udruga vjetrenjace, malo po malo otkrivaju podatke koji su bitni za neke samostalne zaključke. Kako ne bi bili ovce i slušali sto vam političari govore (bilo koje stranke) već da možete neke stvari sami vidjeti i zaključiti.


je...istina...na nekom drugom planetu bi to možda i funkcioniralo...
no kako ocekivati da ce politcari sami sebi onemoguciti da kradu na sve strane...
to je jednako kao da bi sami donjeli odluku kako ce politcari biti volonteri u svom poslu...
znaci od toga nema ništa....
što je najgore...za naše politicare ne možemo izreci onu poznatu...jeb ga to je balakan..što drugo za ocekivati....
opcenito u cijelom svijetu...politika se samo može vezati za razno razne mucke...ništa drugo....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne daj se Drago i ti si naš general...

Pa ko će nam zidat dvorane i kolodvore i sve, ko će se sad na javne natječaje prijavljivat... pa sad ćemo stvarno morat pravit javne natječaje, a u k***

Pa ljudi on je doajen javno - privatnog partnerstva u graditeljstvu RH, pa kud njega, kukulele

ponekad se pitam jesam se ja za ovo borio

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fred
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2010. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la (Pogledaj post): › Ne daj se Drago i ti si naš general...

Pa ko će nam zidat dvorane i kolodvore i sve, ko će se sad na javne natječaje prijavljivat... pa sad ćemo stvarno morat pravit javne natječaje, a u k***

Pa ljudi on je doajen javno - privatnog partnerstva u graditeljstvu RH, pa kud njega, kukulele

ponekad se pitam jesam se ja za ovo borio



Na slobodi je lijepo, ali u zatvoru je ekipa Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma meni je najčudnije od svega što sad nema svih nih silnih članova mladeži hdssb-a koji brane Tadića zbog ovoga. Čak štoviše čudno mi je što ne viču iza ovo da je sve to politički monitarano i da nema veze s istinom.

A da, ovjde postoje snimke razgovora XD

Ajd dobro još on je vadio novac iz provatne tvrtke ali ako je istina ono za Tomislava Glavaša koji je vadio lovu iz Unikoma za glavaša seniora onda ga treba nasred trga ilinčovat. Gle čuda i opet će zbog Glavaša tvrtke propasti... Još jedna u nizu...

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2010. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hebe se Tadiću. Stvorio je tvrtku od ničega privatizacijom Tehnika betona a sve po uhodanom poslu sa Branimirom i Slavonskom Bankom. Bez kune je postao vlasnik. I sad je brat Branimir u nevolji i fer je da mu pomogne. Smile Ionako privatizacijski fond Slavonske banke otplaćuju porezni obveznici RH i to HYPO-u. Imate sudsku presudu i iznos koliko je koštala privatizacijska mućka u Slavoniji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2010. 8:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdravljam svaku akciju da se spriječi podmićivanje sudaca. Ali SVIH sudaca, a ne samo sudaca Vrhovnog suda. Šta je sa sucima Općinskih i Županijskih sudova?
Ne može me nitko uvjeriti da su neke odluke donešene "slučajno". Da se neke odluke ne donose preko reda ako ih treba ubrzati, a druge često znaju u ladici otići i u zastaru. I sama sam žrtva nekih jaaaaako čudnih odluka odvjetništva i sudova. To sudac kojeg netko nije "nazvao" i pozvao na kavicu ne može tako presuditi. Ajmo do kraja!!! Neka lopovi u Osijeku i cijeloj Pokradenoj našoj više ne spavaju mirno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bavaria
Offline
Ukupno postova: 262
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Moze li meni netko objasniti tu tezu o tome da Vlada [HDZ] ne zeli ulagati u Osijek i Slavoniju jer nisu ovdje na vlasti [nego je HDSSB]?!


ne bih branio vladu i vlast, ali država trenutno ulaže u najsuvremeniji sveučilišni kompleks u državi ...

iako se tamo stalno muva bubika i šišljagić, grad i županija ne daju ni kune ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2010. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bavaria je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Moze li meni netko objasniti tu tezu o tome da Vlada [HDZ] ne zeli ulagati u Osijek i Slavoniju jer nisu ovdje na vlasti [nego je HDSSB]?!


ne bih branio vladu i vlast, ali država trenutno ulaže u najsuvremeniji sveučilišni kompleks u državi ...

iako se tamo stalno muva bubika i šišljagić, grad i županija ne daju ni kune ...


jel grad treba gradit fakultete ili ceste i staze? Rolling Eyes

Na posljednjem Kolegiju gradonačelnika Osijeka potvrđen je izbor izvođača radova na izgradnji nove prometnice koja će prolaziti prostorom campusa osječkog Sveučilišta (bivša vojarna Drava), a čija bi gradnja trebala započeti ove jeseni. Između ponude četiri tvrtke, pristigle na nedavni javni natječaj, kao najpovoljnija je izabrana ona osječkog poduzeća Gradnja d.o.o., koja je "teška" 4,15 milijuna kuna.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65795
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2010. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S obzirom da se iz rasprave razvila kvalitetna tema, dio poruka je prebačen u temu: Osijek i EU fondovi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2010. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na kraju nitko nije uhicen?
ko zna sta se tu mulja.. Pa Tadić kolko ja znam uopce nije blizak hdssb-u nego bas naprotiv??!!
Eo sad najavili na htv neki razgovor kako je Tadic zapravo primao novce od nekog kamiondžije i onda taj novac morao davati u HAC da koteks dobije izgradnju autocesta

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: