Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tvrtkobojcic je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › PASIVNOST i inertnost ljudi, svi bi ležali a da sve bude super, njima po volji, da se fakulteti sami riješe..


A što ti sad radiš?misliš da si buntovnik zato što pišeš po netu?

kako sam kažeš, organizirao si pno toga.

Zašto onda ti ili netko iz tvoje ekipe nije na čelu zbora?
Zašto niste barem u organizaciji?

Već znam odgovor, sigurno ima veze s politikom pa ću ti na to reć da se serem na tvoje buntovništvo ako ne možete svrgnuti nekog studentskog wannabe-političarčića.

Vidim ja,sve vi tu znate..spominjete i neku krađu novca..pa dobro,zašto onda niste to rekli na mjestima na kojima ste to trebali reć i instutucijama kojima ste to trebali reć?
Zašto pojedinac koji ima ime i prezime, ili grupa studenata javno ne iznesu ono što ih tišti u vezi ovih stvari?
Di ste?

Internet buntovnici a pozivaju se na francuze..
e majko mila.


Kao što sam napisao, ja sam se ponudio kad je trebao biti prošli OLJM da ću za 50 000 kuna napraviti program, kad se netko bunio da ima 120 000 kuna (karikiram, ne sjećam se točno cifre).. isto tako su rekli Katušiću da će sudjelovati u organizaciji pa ništa od toga, ne znam točno priču, to on može konkretnije reći.
Dečki iz jednog programa su imali sjajnu ideju da se organizacija OLJM-a separira od SZbora i da se napravi udruga čiji bi članovi radili na organizaciji toga.

Kažeš uspoređujemo se sa francuzima, što bih ja sad trebao pokupiti 4 čovjeka koja se aktivno protive nekim stvarima i otići molotovljeve koktele bacati po szboru? Malo smo ipak civiliziraniji i smatram to ne toliko velikim problemom da bih sada ja završavao u pritvoru zbog čobana. Da ima 1000 ljudi koji bi se digli noge, išao bih se ja dići prvi, ali budući da sam poprilično integriran u društvu, znam da je to nemoguće jer su današnji studenti inertne babe. 98% njih. Žalosno je što ja ako hoću otići na kvalitetan studentski događaj moram ići u Novi Sad.
evo molio bih sve vas da pogledate link i biti ce vam jasno zasto je bas za ovo ljeto mladih odabran Mate Bulić . Recimo da takozvana politička nula od predsjdnika GO mhdz Osijek vraca uslugu svom fanu nakon ozljede na nogomtenom turniru. A dobro je poznato da je taj isiti ljigavac krojio i kroji politku u studenstkom zboru sveučilišta ali ne jos dugo.


http://www.hdz-osijek.com/504-a-druzenje-mate-bulica-s-mladezi-hdz-a


http://www.hdz-osijek.com/522-a-zavrsni-skupovi-okupili-mnostvo-gradana-u-retfali-i-na-novouredenom-jelacicevom-trgu-u-donjem-gradu

ako bude ovoliko ljudi na OLJM-u koliko je bilo tada na Buliću...
Al ajd sada barem znamo tko je htio Bulića na OLJMu, studenti ili HDZ... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sudeci po tim vijestima s HDZovog sitea, cini se da su i Bulic i Passage band omiljeni, tzv. stranacki izvodjaci.

Dajem 50 kuna da je glavni zagovornik ovih izvodjaca medju organizatorima [SZBOR ili kako se vez predstavljaju] clan HDZ-ove mladezi.

Znajuci da lokalne stranke vole svoju proslost oblikovati uklanjanjem sadrzaja s web stranica, spremimo mi ovo ipak i za buduce narastaje.



HDZ_Mate_Bulic_Djapic_Kovacevic_Passage-band.png
 Opis:
HDZ, Djapic, Kovacevic, Passage band, Mate Bulic i vasceao vaseona s njima!
 Veličina:  534.33 KB
 Pogledano:  138 put(a)

HDZ_Mate_Bulic_Djapic_Kovacevic_Passage-band.png



HDZ_Mate_Bulic.png
 Opis:
Mladez HDZ-a i Mate Bulic vole se javno!
 Veličina:  1.25 MB
 Pogledano:  167 put(a)

HDZ_Mate_Bulic.png



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@leteći mungos

dobar link, sada je sve kristalno jasno Very Happy

baš me zanima što će reći mrkonjic iz organizacijskog odbora Rolling Eyes

Da se razumijemo ,nemam ništa protiv Bulića na OLJM-u ukoliko će ga platiti HDZ, a ne studenti, i samo da napomenem kada je bio Jole, barem je rečeno da su tako odlučili studenti preko ankete (slagali su, ali barem je ljepše zvučalo...)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mrkonjiću, molim te navedi neke projekte koje si vodio, a da se tiću kulturne scene...
I dajte ljudima ono što traže, papire, tj cijene i troškove OLJMa, kao i točan iznos novaca koje posjedujete i donatora, jer studenti to imaju pravo znati. Novac studentskog zbora je studentski novac...
Btw poznamo se, i ne sjećam se da sam te ikada igdje vidio da si nešto organizirao, razuvjeri me...

I koliko se sjećam, sjećam te se kao metalca/rockera. Pa kako te nije sram dovesti Bulića onda...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fotografija s opisom "Mladez HDZ-a i Mate Bulic vole se javno!" - s lijeva (na fotografiji) gospodinu Buliću:
1. osoba, nije potrebno pojašnjavati.
2. osoba, glavni "menadžer" OLJM-a 2008.-2009. godine, te trenutni član SZ-a Sveučilišta, i pretpostavio bih organizator 'headlinera' ove godine.
3. osoba, bivši v.d. predsjednika SZ-a Sveučilišta, trenutni HDZ-ov kandidat za predsjednika SZ-a Sveučilišta.
4. osoba, bivša članica SZ-a Sveučilišta, osoba koju se nedavno, protivno Statutu SZ-a, guralo u Sveučilišni savjet kao člana.

Iskreno me zanima koliko je mladih osoba na fotografiji s desna sada u SZ-ovima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja prespavo nešto, de pomoć ne da mi se čitati, ovo je u nekom zatvorenom prostoru ili?

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrkonjić
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Mrkonjiću, molim te navedi neke projekte koje si vodio, a da se tiću kulturne scene...
I dajte ljudima ono što traže, papire, tj cijene i troškove OLJMa, kao i točan iznos novaca koje posjedujete i donatora, jer studenti to imaju pravo znati. Novac studentskog zbora je studentski novac...
Btw poznamo se, i ne sjećam se da sam te ikada igdje vidio da si nešto organizirao, razuvjeri me...

I koliko se sjećam, sjećam te se kao metalca/rockera. Pa kako te nije sram dovesti Bulića onda...


Evo ti zadnji projekt u kojem sam bio u organizacijskom odboru - DIONIZIJEV FESTIVAL
Festival na kojemu je gostovalo 13 dramskih akademija (sve hrvatske i iz Europe)
Onako, najdalji na kojem sam bio jedan od voditelja radionica (najmlađi) je bio u Engleskoj, sponzoriran od British Councila.
Zadnji lokalni je bio ChangeAJ! na kojemu sam sudjelovao kao koordinator video segmenta...
Nadam se da ti je ovo dovoljno projekata. Inače, bavim se ne-vladinim radom već 9 godina u nevladinoj, neprofitnoj udruzi "CnC" gdje sam (vid' vraga!) koordinator alterKAZa (alternativnog KAZALIŠTA).
Ne dovodim ja, nego mi... On je jedan izvođač za jedan ukus publike. Pričao sam s ljudima i rekli su da će pokazati troškove javnosti. Dakle, imat će se uvid u potrošen novac. To je novac koji SZ može koristiti za projekte studenata. On se ne dijeli okolo. On može biti potrošen na projekte i svaki trošak mora biti prethodno opravdan i, najbitnije, usvojen od strane skupštine SZ-a.
Vraćam se na nebrojeno puta ponovljen komentar MATE BULIĆ. To, istina, nije glazba po mom ukusu. Međutim ne pita se ovdje moj ukus, nego se gleda što širi spektar interesa. Ponavljam nisu jedini izvođači Mate Bulić i Jelena Rozga. Sutra (skoro danas) možete slušati emisiju "Br'tva glave" u kojoj ćemo gostovati moj kolega i ja. U emisiji ćemo reći sav program i od petka/subote cijeli će program biti potvrđen i dostupan.

Srdačan pozdrav!

P.S. Komentar za festival od 50.000,00 KN - porez ti je za većinu stvari 23% pa računajte da nam je na sve ošlo oko 30.000,00 KN samo poreza. A da ne pričamo o mogućnostima izvođenja - razglas, stage, rasvjeta, WC-i, ZAMP, dozvole... Dakle, kolege... Iskreno, ne bih više na ovaj način komunicirao. Ako imate komentare, upućene direktno meni - molim vas, šaljite na mail: [email protected] i ja ću se zbilja potruditi odgovoriti na sve.
P.P.S. Iskreno ne poznam niti jednog Zlog pudinga, ali ako bi se predstavio možda bi i znao s kim pričam. Nadalje, nisi me vidio u tim vodama... Studiram na Umjetničkoj akademiji... Često sudjelujem u kulturnim manifestacijama. Šta da ti kažem? ... Gledaj bolje! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oke, nismo se vidjeli dugo, a mene poznaš još iz doba starog Kluba Mladih, Mario Katušić, imenom i prezimenom...Nisam znao da si otišao toliko daleko, pa eto čestitam ti na tim projektima...

A ovo što kažeš da se tu gleda širi spektar? Ne, ne smije se gledati širi spektar, pogledaj što je bio OLJM prije, i kako se radilo prije, tj što je predstavljao. I prije 20 godina su takvi izvođači imali publiku, no nije to bitno ovdje...

Ja sam se bio ponudio SZboru, kao čovjek od velikog iskustva, i poznanstva, te upoznat i sa ukusom publike, da organiziram glazbeni program OLJMa. Bio sam odbijen, te sam tako prošle godine pokrenuo A-OLJM, koji ipak nije uspio koliko je bio cilj, no nije bilo i vremena.
Jedan drugi organizator me ove godine kontaktirao da preuzmem organizaciju programa UFO festivala, pa eto, pogledaj kakav je UFO bio ove godine za razliku od prošle. A njima se nisam nudio, ljudi su bučnuli glavom i zvali su nas nekoliko apsolutno sami. Kada se moji suradnici i ja uhvatimo nečega, vjeruj mi to uspjela, jer imamo iza sebe znanje, iskustvo, a i ljude koji cijene ono što napravimo

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.09.2010. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrkonjiću nisi odgovorio na moja pitanja. evo ti ih koju stranicu prije. nije vrag da nemaš vremena razmijenit koju konstruktivnu sa svojim kolegama studentima!?

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrkonjić
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › koliko sam ja čuo, s odlukom o dovođenju bulića i rozge se nisu složili svi članovi SZ-a.

a što se tiče tvog pitanja "tko ste vi da određujete situaciju studenata hrvatske?";
niko i ništa isto kao i ti, jedan običan student koji valjda ima pravo reći što misli. i nemoj zaboraviti ni ti ni tvoji pajdaši da kroz studentski zbor predstavljate sve studente, a niste tu gdje jeste radi vlastitih guzica. tako bi bar trebalo biti. kada već predstavljate sve studente, što niste pokušali zadovoljiti svačije glazbene ukuse? koliki je honorar rozge i bulića ako smijem pitati? jel niste mogli angažirati samo jednog od ta dva izvođača, a za ostatak para dovesti nekog koga bi poslušala i druga strana? i tko onda razjedinjuje???


Slažem se. Ali to je samo na razini osobnog mišljenja, na koje imaš puno pravo kao i ja na svoje i bilo tko drugi na svoje. Ono na što ni ti ni ja nemamo pravo je etiketirati nekoga kao "propali slučaj", tj. da se studentski intelektualno-kulturni standard srozao bez da imamo provjerene činjenice.
Sve studente... To je cilj, da. Do kojeg nije lako doći. Ali trudimo se zastupati SVE studente... Samo što, ponavljam, to nije lako. A sad, dragi kolega, jesi li pogledao sve komentare i vidio SVE izvođače... Hm? Honorari će biti vidljivi, ako sam ja dobro shvatio kolegu, nakon što se svi računi, ugovori i tomu sl. uspostave, isplate i isporuče. Ja te pozivam, evo osobno, na ostale dijelove (koje ćeš sutra otkriti koji su) u nadi da ti se možda, ipak, barem malo, onak nešto i svidi:)
I da... Samo na WC idem radi svoje guzice... I sunčam ju tu i tamo. Ali nije nešt pretjerano zastupljena na mom fizikusu, tak da i ne traži često toliku ugodu. Smile
@Zli puding

Sjećam te se, kolega! Kako da ne? Onda si svjestan moje "političke" pozadine... Wink Da. Sjećam se aOLJM-a s dečkom koji piški na O(LJM) i sjećam se kako je i prošlo i kakav je bio plan OLJMa i AOLJMa. Mislim da sam ja čak i bio na dosta dijelova. Kako jednog tako i drugog... Gle, nema smisla u napadu. UFO je naplaćivao ulaz, zar ne? Ne znam naplaćuje li UFO bendovima nastup ili bendovi plaćaju? Ne sjećam se pravila... I jednom sam prilikom surađivao s Noktuom i to su profesionalni ljudi, kojima ne mogu prigovoriti po tom pitanju. Oni zbilja odrade svoje do kraja. Čestitam ti na uspješno odrađenom poslu! I hvala tebi na čestitkama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrkonjić
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slučajno sam poslao Smile))
Uglavnom, ovo mi je prva godina u SZ-u i OLJM nije jedina mogućnost pristupa studentskoj populaciji. Paralelno planiramo još koju manifestaciju manjih proporcija (novčano gledano, ali ne i kvalitetno).
Kažu ljudi:
"Strpljen spašen!"
Uostalom, OLJM postoji 30 godina i to je starije od mene, a i od tebe (ako se dobro sjećam godišta:)). Što je bilo tada novo, sada više nije... Čime se tada pristupalo, nije kao sada. Što će bit, bit će. Nadam se da se vidimo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.09.2010. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam čitao sve jer mi se neda, pročitao sam onaj dio da je porez 23%, troškovi ovoga tolko i tolko kuna, troškovi onoga.. znam jako dobro koliko su troškovi koncerta bilo koje veličine, usudio bih se reći gotovo u kunu isto kao i Evil_poodingh, mengeskas, ima nekoliko ljudi na forumu kojima se ne mogu prodati muda pod bubrege.. Smile

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 4:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm. Palanka. Što drugo reći. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nažalost palanka.
umjesto recimo sada na početku godine brucošima objasniti neke stvari pomoću nekakvim kulturnijim / alternativnijim, ide ih se zatupljivati nečim naj - nižim, primitivnijim, dnom dna.
eto kako treba razvijati kulturnu svijest budućih akademskih građana...prazna kazališta,poluprazni koncerti američkih, britanskih, njemačkih bendova, prazne galerije, muzeji....

p.s.
e zli pudinže, ideja ti je pre pre.
nego razmotri i moju.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh kako je dobro bilo dok je Bač radio ovo, fancy lazy, MILADOJKA YOUNEED,
bilo je i tada crvene jabuke i gibonija, ali je 10 puta više bilo onog drugog. ima netko slike plakata OLJM- ova prošlih sve na hrpi možda? ladno se može napraviti grafički prikaz i slijed / uzdizanje gluposti / zatupljivanja.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: