Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2010. 15:09 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Dobro, ja to ne vidim tako.
Ta glazba je tu jer se ljudima sviđa.
a šta će tko slušat, individualna je stvar pojedinca i to ga nikako ne određuje kao osobu.

ono što mene pati su 2-3 lika-pljuvača koje znam privatno i znam koji su propaliteti..i onda te likove vidim tu kao neke face koje se uzdižu na temelju onog što slušaju..jer nikako drugačije ne mogu....ma ne može! Mr. Green


Ti nemaš argumenata i hraniš svoj ego sa pametovanjem ovdje, zato jer dalje od foruma sumnjam da možeš biti pametan. I tu nema 2-3 lika nego puno, puno više..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nevažno je tko što sluša.

Problem je u OLJM-u kao manifestaciji. To je studentski događaj, koji nije nastao s ciljem da se podilazi masovnom ukusu.

Oljm je bio manifestacija kojom su studenti mogli nešto reći, a danas nam nemaju što reći. Danas se studentski život svodi na kavicu, priglup televizijski show, alkohol i lake note, kakve god bile.

Studenti su podijeljeni između mladeži političkih stranaka, nemaju svoje pameti, stavove im nameću opskurni lokalni političari ili zatucani roditelji, gdje su današnji studenti od nekakve društvene avantgarde.

OLJM je nekad bio kreativna zabava, u vremenu Heroine Nove, starog Oksa, i sličnih stvari iz prošlosti. Danas služi nekolicini polu-retardiranih članova stranačkih mladeži da zabave svoje istomišljenike i široku masu, okrenu koju tisuću kuna, svide se stranačkim šefovima.

Nije to samo Osijek, to je cijela Hrvatska. Masovno oglupljivanje, gubitak svih kriterija, moralna kataklizma. Urušavanje građansog društva. Netko kaže, nekad su u Osijeku bili Osječani, a danas je puno ljudi sa strane - totalna glupost - i nekad je bilo puno ljudi sa strane, ali njihova seoska kultura ovdje nije prolazila, baš suprotno, studenti su tijekom studiranja prihvaćali standarde građanskog života.

Danas su brđani i seljaci (bez namjere da nekog uvrijedim) svoju zabavu i kulturu nametnuli gradovima, samo zato što su se uspjeli popeti na visoka mjesta i centre moći. Da je netko prije 20-30 godina namjerio studentima dovesti Matu Bulića, gađali bi ga paradajzom (ako ne i kamenjem), iako je i tada zasigurno bilo mnogo ljudi koji bi natakav koncert otišli. Pa čovjek pjeva o gorama i borovima, mjestima iz susjedne zemlje... To su izgleda teme koje zanimaju studente, i to sve govori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene pate oni na funkcijama koji umjesto da rade nešto za studentsku populaciju što im je u opisu posla oni lapaju pare i štite vlastite zadnjice, a sve to uz blagoslov rektorata.

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2010. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Ma nevažno je tko što sluša.

Problem je u OLJM-u kao manifestaciji. To je studentski događaj, koji nije nastao s ciljem da se podilazi masovnom ukusu.

Oljm je bio manifestacija kojom su studenti mogli nešto reći, a danas nam nemaju što reći. Danas se studentski život svodi na kavicu, priglup televizijski show, alkohol i lake note, kakve god bile.

Studenti su podijeljeni između mladeži političkih stranaka, nemaju svoje pameti, stavove im nameću opskurni lokalni političari ili zatucani roditelji, gdje su današnji studenti od nekakve društvene avantgarde.

Danas su brđani i seljaci (bez namjere da nekog uvrijedim) svoju zabavu i kulturu nametnuli gradovima, samo zato što su se uspjeli popeti na visoka mjesta i centre moći. Da je netko prije 20-30 godina namjerio studentima dovesti Matu Bulića, gađali bi ga paradajzom (ako ne i kamenjem), iako je i tada zasigurno bilo mnogo ljudi koji bi natakav koncert otišli. Pa čovjek pjeva o gorama i borovima, mjestima iz susjedne zemlje... To su izgleda teme koje zanimaju studente, i to sve govori.


Potpis od riječi do riječi.
Onih malo studenata koji još ne podlilaze šundu su za ove sa sela klošari, propaliteti, buntovnici..
Većina ih se i onako okreće kako vjetar puše i svejedno im je gdje idu i što svira pa im nebi smetalo da je npr. umjesto Jelene Rozge Stillness koji su bili ako se sjećam na zadnjem normalnom OLJMU, kad je bio kod novog doma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2010. 15:26 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ti nemaš argumenata i hraniš svoj ego sa pametovanjem ovdje, zato jer dalje od foruma sumnjam da možeš biti pametan.


A šta je dalje od foruma?fejsać?
Ma ono,totalno sam provaljen Crying or Very sad

@felt, ne znam kakva su prije bila vremena ali po pričama mi se čini da ste imali puno više vremena za zajebanciju.
današnji prosječan student stigne popiti kavu,družiti se sa curom/dečkom/prijateljima i učiti....ako uspije nešto pored toga raditi, superman je.
a i tu je pasivnost kompletne nacije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2010. 15:33 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ti nemaš argumenata i hraniš svoj ego sa pametovanjem ovdje, zato jer dalje od foruma sumnjam da možeš biti pametan.


A šta je dalje od foruma?fejsać?
Ma ono,totalno sam provaljen Crying or Very sad

@felt, ne znam kakva su prije bila vremena ali po pričama mi se čini da ste imali puno više vremena za zajebanciju.
današnji prosječan student stigne popiti kavu,družiti se sa curom/dečkom/prijateljima i učiti....ako uspije nešto pored toga raditi, superman je.
a i tu je pasivnost kompletne nacije.


Onda smo nekoliko ljudi s kojima se družim i ja supermeni.. I Katušić, njega opet spominjem jer njega znam.. Stigne se i studirati i organizirati događaje praktički svaki vikend i biti u Aiesecu i ići na konferencije, sastanke i imati curu i prijatelje. Samo ako si malo ambiciozniji i imaš volje, a problem je jedini ono što si rekao, PASIVNOST i inertnost ljudi, svi bi ležali a da sve bude super, njima po volji, da se fakulteti sami riješe.. Razlika je što su prije studenti bili ambiciozni, buntovni, inteligentni mladi ljudi koji su željeli nešto više, a danas su svi studenti jer ih mame i tate tjeraju. Nebih ja pljuvao da ne sudjelujem u 100 stvari, da nisam organzirao hrpu toga, da ne znam što znači organizirati neki događaj, bilo kojeg tipa. UFO je npr. ove godine znatno bolji bio nego proteklih nekoliko i nisu ljudi pljuvali jer su glavnu organizaciju preuzeli drugi ljudi. SZBORU se nudilo da drugi organiziraju i nisu to prihvatili.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Subo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
mene pate oni na funkcijama koji umjesto da rade nešto za studentsku populaciju što im je u opisu posla oni lapaju pare i štite vlastite zadnjice, a sve to uz blagoslov rektorata.

mene uopće ne pate oni
takvo je kako nam je jer studente ne zanima...
kad su bili izbori, potpisivali su svima i svakom "jer ih je zamolio", pa sada imamo "sve i svakog"
A ti i takvi organiziraju događaje kao što su ovi (na takvim dernecima su i dobili izbore)

@ tratinčice - Prijatelju, AIESEC se kao skraćenica piše velikim slovom Razz

I nitko mi ne može reći da se ne stigne, jednostavno se nema volje... bolje igrati PES, sjediti kod kuće i ne znati što sa sobom te nakon 5 godina studiranja doći na biro po knjižicu

_________________
Our greatest glory is not in never falling but in raising every time we fall
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2010. 16:06 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › PASIVNOST i inertnost ljudi, svi bi ležali a da sve bude super, njima po volji, da se fakulteti sami riješe..


A što ti sad radiš?misliš da si buntovnik zato što pišeš po netu?

kako sam kažeš, organizirao si pno toga.

Zašto onda ti ili netko iz tvoje ekipe nije na čelu zbora?
Zašto niste barem u organizaciji?

Već znam odgovor, sigurno ima veze s politikom pa ću ti na to reć da se serem na tvoje buntovništvo ako ne možete svrgnuti nekog studentskog wannabe-političarčića.

Vidim ja,sve vi tu znate..spominjete i neku krađu novca..pa dobro,zašto onda niste to rekli na mjestima na kojima ste to trebali reć i instutucijama kojima ste to trebali reć?
Zašto pojedinac koji ima ime i prezime, ili grupa studenata javno ne iznesu ono što ih tišti u vezi ovih stvari?
Di ste?

Internet buntovnici a pozivaju se na francuze..
e majko mila.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrkonjić
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2010. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi kolege studenti i oni koji niste,

Kao organizator...
Nema predviđene ni kune za naš džep u bilo kakvom proračunu. Da estradnjaci (Bulić, Rozga) jesu skuplji od underground/demo bendova i sl - JESU!
Alternativni sadržaji jesu jeftiniji, jer smo našli takve ponude. Tražili smo ljude koji su super u onom što rade, potrudili smo se (od marketinga do same manifestacije) postaviti nešto novo. Takoreći, želimo napraviti variete aktivnosti u kojemu se velika većina može pronaći.
Ono što je tužno je ta činjenica koju sam naveo u prvom komentaru - da je većina komentara "hejterska".
Sudjelovao sam i ja u puno toga i organizacijski, i partnerski, i participantski, a i pasivno-korisnički. Dakle, od EACEA i CoE projekata do fakultetskih i freelance... Molim vas, nemojte pričati o stvarima u koje nemate uvid. Ispadate... Jednostavno rečeno - smiješni.
Organizacijski odbor O[a]LJM-a je sastavljen od 6 članova (bez ikakvog predsjednika ili čega već iz kakve stranke). Svi članovi rade za interes svih studenata, a ne jedne, dvije pa možda i tri grupacije.
@Ujedinjeni studenti komentar - kad već spominjete studente revolucionare, nije li kontradiktorno da upravo vi razjedinjujete studente svojim osuđivačkim komentarima? Konkretno, napadnuta je institucija SZ-a UNIOS (ovogodišnji saziv, jer sam dio toga i samo o tom sazivu i mogu govoriti) klevetama o honorarima i tomu sl., vrijeđanje kako mog, tako i intelekta mojih kolega... Odakle vam to pravo? Molim vas da se suzdržite takvih komentara.
@UFO bolji ove godine komentar - nije li se naplaćivao ulaz? Vidi vraga, burke! Jel to moguć način pokrivanja troškova?
Kao Domagoj Mrkonjić...
Zahvaljujem onima koji imaju povjerenja u to što radim... S razlogom imam neki status po tom pitanju. Hvala još jednom na barem nekakvoj studentskoj potpori. Nadam se da, barem vi, možete pričekati program i onda odabrati programe koji su vam dostupni i na koje želite ići pa dođite:)
Onima koji su skeptični ili negativni, poručujem da se suzdrže blaćenja ljudi koje ne poznaju - tako i izbijaju sukobi.
Pitam vas:
TKO STE VI DA ODREĐUJETE SITUACIJU STUDENATA HRVATSKE? Mene osobno vrijeđa da meni netko govori kako je moja dobna skupina primitivna. Naravno, uvijek ima pojedinaca koji doprinesu takvim izjavama. No, moje STUDENTSKO okruženje je inteligentno, kreativno, poduzetno i humano. Kakvo je vaše, nije moj problem.
"Svak' sebi društvo nađe"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko sam ja čuo, s odlukom o dovođenju bulića i rozge se nisu složili svi članovi SZ-a.

a što se tiče tvog pitanja "tko ste vi da određujete situaciju studenata hrvatske?";
niko i ništa isto kao i ti, jedan običan student koji valjda ima pravo reći što misli. i nemoj zaboraviti ni ti ni tvoji pajdaši da kroz studentski zbor predstavljate sve studente, a niste tu gdje jeste radi vlastitih guzica. tako bi bar trebalo biti. kada već predstavljate sve studente, što niste pokušali zadovoljiti svačije glazbene ukuse? koliki je honorar rozge i bulića ako smijem pitati? jel niste mogli angažirati samo jednog od ta dva izvođača, a za ostatak para dovesti nekog koga bi poslušala i druga strana? i tko onda razjedinjuje???

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2010. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja te ne poznajem i nemam pojma što si postigao- dok sam ja bila student nisam čula za tebe, a kada sam prije dvije godine diplomirala-prestalo mi je biti stalo. Ali čestitam ti, vidi se da ćeš jednoga dana biti veliki politučar,imaš to u sebi Wink Poseljačenje naroda ploitičarima dobro dođe,tako se lakše upravlja masama ( iako bi ti služilo na čast da , već kada imaš moć, izabereš ono što će ljude učiniti manjim seljačinama, a tvoj grad-ako nje uopće tvoj- urbanijim mjestom za život).
Glede organizacije: ja nisam vidjela još nikakav marketing, ni na ulicama grada, ni u medijima. Glede love: sam kažeš da ste imali na izbor jeftinije i skuplje izvođače? vi ste izabrali skuplje i gluplje. čak nisi to ni argumentirao. I ne vjerujem da to radite bez da ćete zaraditi,pa nismo baš svi takve ovce!
Respect, ništa osobno,kao što rekoh-ne poznajem te i možda radim silan lapsus ovako te napadajući,ali da nešto smrdi- smrdi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.jubar
Offline
Ukupno postova: 132
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao Domagoju Mrkonjiću ti nije nitko ništa rekao pa nemoj izjednačavati kritiku spram promašene, korumpirane i devalvirane manifestacije sa osobnom tragedijom.

Tvrdnja da nekakav organizacijski odbor ili SZ UNIOS "rade u interesu svih studenata" je podjenjivačka prema spoznajnoj moći recipijenata takve tvrdnje i potvrđuje hipertrofiju legitimiteta koja samo što nije došla do "by the power vested in me by God" od strane institucija koje ovaj, kao i druge projekte koje provode, provode krajnje netransparentno. Naime, ako netko ima ambiciju zaklinjati se u rad u interesu javnosti, onda mora dopustiti toj javnosti da prisustvuje procesu donošenja odluka. To , naravno, nije učinjeno.

Što se tiče Mate Bulića, Jelene Rozge i zabave za najšire mase. Manifestacije poput (bar nekad) OLJMA najveću vrijednost sadrže u tome da postavljaju kriterije poželjnosti nekog izričaja, organizacijske razine, visine honorara i tako do u nedogled. Ja mislim da nije problem u Mati Bulću, mislim da je problem počeo još prije tri godine, i mislim da je vrijeme da se OLJM ukine jer mu je jedini smisao da 6 ljudi može dodati još jednu referencu u svoj životopis. Da se bolje udaju, kako i priliči "alternativi".

_________________
Svečano obećajem upravi Filozofskog fakulteta, Senatu Sveučilišta i Ministarstvu znanosti da ću prije crknut nego im dat i lipe na ime školarine kad uvedu linearni sustav naplate školarina ili budu naplaćivali prenošenje ECTS boda u sljedeću akademsku godinu.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BrunCHI
Offline
Ukupno postova: 85
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2010. 17:50 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja'b da dođe prodiđi Very Happy ... i moj dobar drugar metalika Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 29.09.2010. 19:59 
Naslov:  Re: Osječko after ljeto mladih 2010. [OaLJM 2010.] uz Jelenu Rozgu i Matu Bulića?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › PASIVNOST i inertnost ljudi, svi bi ležali a da sve bude super, njima po volji, da se fakulteti sami riješe..


A što ti sad radiš?misliš da si buntovnik zato što pišeš po netu?

kako sam kažeš, organizirao si pno toga.

Zašto onda ti ili netko iz tvoje ekipe nije na čelu zbora?
Zašto niste barem u organizaciji?

Već znam odgovor, sigurno ima veze s politikom pa ću ti na to reć da se serem na tvoje buntovništvo ako ne možete svrgnuti nekog studentskog wannabe-političarčića.

Vidim ja,sve vi tu znate..spominjete i neku krađu novca..pa dobro,zašto onda niste to rekli na mjestima na kojima ste to trebali reć i instutucijama kojima ste to trebali reć?
Zašto pojedinac koji ima ime i prezime, ili grupa studenata javno ne iznesu ono što ih tišti u vezi ovih stvari?
Di ste?

Internet buntovnici a pozivaju se na francuze..
e majko mila.


Kao što sam napisao, ja sam se ponudio kad je trebao biti prošli OLJM da ću za 50 000 kuna napraviti program, kad se netko bunio da ima 120 000 kuna (karikiram, ne sjećam se točno cifre).. isto tako su rekli Katušiću da će sudjelovati u organizaciji pa ništa od toga, ne znam točno priču, to on može konkretnije reći.
Dečki iz jednog programa su imali sjajnu ideju da se organizacija OLJM-a separira od SZbora i da se napravi udruga čiji bi članovi radili na organizaciji toga.

Kažeš uspoređujemo se sa francuzima, što bih ja sad trebao pokupiti 4 čovjeka koja se aktivno protive nekim stvarima i otići molotovljeve koktele bacati po szboru? Malo smo ipak civiliziraniji i smatram to ne toliko velikim problemom da bih sada ja završavao u pritvoru zbog čobana. Da ima 1000 ljudi koji bi se digli noge, išao bih se ja dići prvi, ali budući da sam poprilično integriran u društvu, znam da je to nemoguće jer su današnji studenti inertne babe. 98% njih. Žalosno je što ja ako hoću otići na kvalitetan studentski događaj moram ići u Novi Sad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tvrtkobojcic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 20:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): › PASIVNOST i inertnost ljudi, svi bi ležali a da sve bude super, njima po volji, da se fakulteti sami riješe..


A što ti sad radiš?misliš da si buntovnik zato što pišeš po netu?

kako sam kažeš, organizirao si pno toga.

Zašto onda ti ili netko iz tvoje ekipe nije na čelu zbora?
Zašto niste barem u organizaciji?

Već znam odgovor, sigurno ima veze s politikom pa ću ti na to reć da se serem na tvoje buntovništvo ako ne možete svrgnuti nekog studentskog wannabe-političarčića.

Vidim ja,sve vi tu znate..spominjete i neku krađu novca..pa dobro,zašto onda niste to rekli na mjestima na kojima ste to trebali reć i instutucijama kojima ste to trebali reć?
Zašto pojedinac koji ima ime i prezime, ili grupa studenata javno ne iznesu ono što ih tišti u vezi ovih stvari?
Di ste?

Internet buntovnici a pozivaju se na francuze..
e majko mila.


Kao što sam napisao, ja sam se ponudio kad je trebao biti prošli OLJM da ću za 50 000 kuna napraviti program, kad se netko bunio da ima 120 000 kuna (karikiram, ne sjećam se točno cifre).. isto tako su rekli Katušiću da će sudjelovati u organizaciji pa ništa od toga, ne znam točno priču, to on može konkretnije reći.
Dečki iz jednog programa su imali sjajnu ideju da se organizacija OLJM-a separira od SZbora i da se napravi udruga čiji bi članovi radili na organizaciji toga.

Kažeš uspoređujemo se sa francuzima, što bih ja sad trebao pokupiti 4 čovjeka koja se aktivno protive nekim stvarima i otići molotovljeve koktele bacati po szboru? Malo smo ipak civiliziraniji i smatram to ne toliko velikim problemom da bih sada ja završavao u pritvoru zbog čobana. Da ima 1000 ljudi koji bi se digli noge, išao bih se ja dići prvi, ali budući da sam poprilično integriran u društvu, znam da je to nemoguće jer su današnji studenti inertne babe. 98% njih. Žalosno je što ja ako hoću otići na kvalitetan studentski događaj moram ići u Novi Sad.
evo molio bih sve vas da pogledate link i biti ce vam jasno zasto je bas za ovo ljeto mladih odabran Mate Bulić . Recimo da takozvana politička nula od predsjdnika GO mhdz Osijek vraca uslugu svom fanu nakon ozljede na nogomtenom turniru. A dobro je poznato da je taj isiti ljigavac krojio i kroji politku u studenstkom zboru sveučilišta ali ne jos dugo.


http://www.hdz-osijek.com/504-a-druzenje-mate-bulica-s-mladezi-hdz-a

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: