s HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! [2/3]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2010. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
HDSSB pored svega ovoga ima još jednu hranljivu podlogu za svoje metastaziranje: nepopularnost HDZ-a. Svjesni su ljudi da su svi oni odbjegli iz te stranke, ali čini mi se da im je baš zanimljivo gledati tu galeriju ridikula kako se sprda s institucijama države u kojima glasači vide samo jedno: HDZ. Odbjegla gerila samo je pokazala pravo lice starih HDZ-ovaca kojima nije bilo teško urotiti se i sa samim sotonom u svojim stranačkim prljavim rabotama tijekom 90-tih. Da je riječ o kakvom kazališnom komadu - bila bi dobra komedija, ali ovo je tragikomika slavonske realnosti... Jer između pljuvačine starih lovarnih stranačkih drugova stoji običan čovjek i iz svog džepa plaća račune njihove pijanke.


što jest , jest Crying or Very sad

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
0-24 je napisao/la: ›
očito je da čovjek mrzi sve što je Hrvatsko...a i rezultati anketa pokazuju koliko birači vjeruju tom plaćeniku, ovaj, novinaru.


Ako su Hrvatska - ratni zločin, pljačka, laž, opstrukcija pravde - onda i ja mrzim hrvatsku, da ga jebeš!


Izgleda da je forumaš perambukano proširio zarazu. Nedavno smo i od njega čitali da su neistomišljenici Hdssb-a nužno protiv Hrvatske.

Gdje sam ja to pisao?
Ja sam se samo obrušio na ljude koji negiraju sve važnije datume u novijoj hrvatskoj povijesti. Svašta sam doživio na ovom forumu, ali takvo što još nisam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trebalo bi skupit svako iz Županije naše po 150 kuna i dati im svima(iz stranke, nema ih puno) te pare te ih poslati na sejšele. imali bi milijune i ove i one od prije te živjeli sretno do kraja života. isplatilo bi nam se s novom vlasti već nakon mjesec dana.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brigate
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: 031
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.09.2010. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › trebalo bi skupit svako iz Županije naše po 150 kuna i dati im svima(iz stranke, nema ih puno) te pare te ih poslati na sejšele. imali bi milijune i ove i one od prije te živjeli sretno do kraja života. isplatilo bi nam se s novom vlasti već nakon mjesec dana.


preko 40 000 članova + ne tako mali broj simpatizera * 150 = 6 milijuna.
hm, dobro bi došlo za pokrpat rupe u proračunu koje je bivša vlast pojela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brigate je napisao/la: ›
mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › trebalo bi skupit svako iz Županije naše po 150 kuna i dati im svima(iz stranke, nema ih puno) te pare te ih poslati na sejšele. imali bi milijune i ove i one od prije te živjeli sretno do kraja života. isplatilo bi nam se s novom vlasti već nakon mjesec dana.


preko 40 000 članova + ne tako mali broj simpatizera * 150 = 6 milijuna.
hm, dobro bi došlo za pokrpat rupe u proračunu koje je bivša vlast pojela.
hihih, zno sam da će se neko iz te stranke lajavaca javiti, nije mogo odoliti na moj text, hihi, sretan ja.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
0-24 je napisao/la: ›
očito je da čovjek mrzi sve što je Hrvatsko...a i rezultati anketa pokazuju koliko birači vjeruju tom plaćeniku, ovaj, novinaru.


Ako su Hrvatska - ratni zločin, pljačka, laž, opstrukcija pravde - onda i ja mrzim hrvatsku, da ga jebeš!


Izgleda da je forumaš perambukano proširio zarazu. Nedavno smo i od njega čitali da su neistomišljenici Hdssb-a nužno protiv Hrvatske.

Gdje sam ja to pisao?
Ja sam se samo obrušio na ljude koji negiraju sve važnije datume u novijoj hrvatskoj povijesti. Svašta sam doživio na ovom forumu, ali takvo što još nisam.


U malo skraćenoj verziji, na brzinu:
pernabukano je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la: ›
Priznati ovaku presudu moglo bi imati dalekosežne posljedice.

Imat će dalekosežne posljedice samo za Branimira Glavaša, koji će odležati 8 godina u KP Domu Zenica. Što sam ja nejasno napisao? Ne treba mi Hdssb-ovsko tumačenje njihove percepcije svijeta, već objašnjenje zašto su Glavaševi BiH odvjetnici u medijima presudu priznali.


Meni ne treba tvoje anti-hrvatsko tumačenje percepcije svijeta.
Što tebi nije jasno u slučaju nepriznavanja Ustavne odluke od strane Županijskog suda, a kasnije od strane Vrhovnog suda.
Još jednom se pokazala ona: "Hrvatsi su Hrvatima najgori neprijatelj"


pernabukano je napisao/la: ›
Žalosno je što jedino HDSSB jasno i glasno kaže da ne priznaje presudu. Posebno me žalosti šutnja HSP-a, kao državotvorne stranke koja bi trebala braniti nacionalne interese. Posebno me također žalosti likovanje članova mladih HSP, HDZ-a na ovom forumu zbog presude Glavašu i ostalim osuđenicima. Hoće li se tako likovati i kada budu osuđeni Gotovina, čermak, Markač!?


Ja sam ovo shvatio na način da je priznavanje presude anti-hrvatsko, te da jedino Hdssb brani nacionalne interese. Dakle, oni koji presudu priznaju, i Glavaša smatraju odgovornim za ratne zločine protiv civila, za vas su anti-Hrvati. Možda si malo pretjerao, pa to ne misliš, ili sam ja nešto krivo shvatio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, smatram da apsolutno prihvaćanje presude onakve kakva je u 1. stupnju, a kasnije i u 2. stupnju, znači negiranje postojanja RH kao samostalne i suverene do 1992.
Prihvaćanje takvih teza, složio se ti ili ne, nema previše veze sa zaštitom hrvatske povijesti i digniteta Domovinskog rata. To smatram anti-hrvatskim djelovanjem, jer se pokušava mijenjati povijest. Nameću nam to, nameću nam da se ovdje vodio građanski rat i da se formirala neka paravojna "ustaška" postrojba koja se suprotstavila jedinim legitimnim vojnim snagama tj. vojsci JNA. Slijedeće što očekujemo jest nametanje Oluje kao zločinačke organizacije. To nas očekuje uskoro u režiji Haaškog suda.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 21:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@pernabukano
Da li je tebi jasno da ti širiš govor mržnje i govoriš protiv Ustava RH? Molio bih te da imaš toliko korektnosti i pročitaš Ustav RH i imaš barem malo poštovanja prema onima koji su poginuli za taj Ustav. Koja je razlika između tvog ekstremizma i Šešeljevog? Nema. Evo da ti dokažem, editirao sam tvoj zadnji post:
"Da, smatram da apsolutno prihvaćanje presude onakve kakva je u 1. stupnju, a kasnije i u 2. stupnju, znači negiranje postojanja SAO Krajine kao samostalne i suverene do 1992.
Prihvaćanje takvih teza, složio se ti ili ne, nema previše veze sa zaštitom srpske povijesti i digniteta otadžbinskog rata. To smatram anti-srpskim djelovanjem, jer se pokušava mijenjati povijest. Nameću nam to, nameću nam da se ovdje vodio građanski rat i da se formirala neka paravojna "četnička" postrojba koja se suprotstavila jedinim legitimnim vojnim snagama tj. HV-u. Slijedeće što očekujemo jest nametanje obrane Krajine kao zločinačke organizacije. To nas očekuje uskoro u režiji Haaškog suda."

Čovječe, pa Šešelj i ti imate iste monstruozne konstrukcije. Shvati da sa takvim razmišljanjem i vokabularom nećeš biti prihvaćen nigdje u svom društvu. A da smo normalna država, završio bi na liječenju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 21:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osim toga, ako želiš biti muško, a ne forumska plačivagina, prijavi se za profesionalnog vojnika i glumi Ramba. A ne ovako izigravati junačinu. Mislim, daj se skockaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brigate je napisao/la (Pogledaj post): ›
mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › trebalo bi skupit svako iz Županije naše po 150 kuna i dati im svima(iz stranke, nema ih puno) te pare te ih poslati na sejšele. imali bi milijune i ove i one od prije te živjeli sretno do kraja života. isplatilo bi nam se s novom vlasti već nakon mjesec dana.


preko 40 000 članova + ne tako mali broj simpatizera * 150 = 6 milijuna.
hm, dobro bi došlo za pokrpat rupe u proračunu koje je bivša vlast pojela.


Pa ovo je predobro Very Happy -dakle u prvom postu piše vsako iz naše Županije, ti odgovaraš da je to cca 6 000 000 i da bi bilo dobro za pokrpati rupe bivše vlasti Very Happy - ali bivša vlast u županijije - KREŠIMIR BUBALO Very Happy Very Happy - predobro

kakva debilana vlada među vama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la (Pogledaj post): › @pernabukano
Da li je tebi jasno da ti širiš govor mržnje i govoriš protiv Ustava RH? Molio bih te da imaš toliko korektnosti i pročitaš Ustav RH i imaš barem malo poštovanja prema onima koji su poginuli za taj Ustav. Koja je razlika između tvog ekstremizma i Šešeljevog? Nema. Evo da ti dokažem, editirao sam tvoj zadnji post:
"Da, smatram da apsolutno prihvaćanje presude onakve kakva je u 1. stupnju, a kasnije i u 2. stupnju, znači negiranje postojanja SAO Krajine kao samostalne i suverene do 1992.
Prihvaćanje takvih teza, složio se ti ili ne, nema previše veze sa zaštitom srpske povijesti i digniteta otadžbinskog rata. To smatram anti-srpskim djelovanjem, jer se pokušava mijenjati povijest. Nameću nam to, nameću nam da se ovdje vodio građanski rat i da se formirala neka paravojna "četnička" postrojba koja se suprotstavila jedinim legitimnim vojnim snagama tj. HV-u. Slijedeće što očekujemo jest nametanje obrane Krajine kao zločinačke organizacije. To nas očekuje uskoro u režiji Haaškog suda."

Čovječe, pa Šešelj i ti imate iste monstruozne konstrukcije. Shvati da sa takvim razmišljanjem i vokabularom nećeš biti prihvaćen nigdje u svom društvu. A da smo normalna država, završio bi na liječenju.

USTAVNA ODLUKA O SUVERENOSTI I SAMOSTALNOSTI REPUBLIKE HRVATSKE

Odluka o raskidu državnopravnih sveza s ostalim republikama i pokrajinama SFRJ


No, kažu naši vrli suci da je RH nastala u veljači 1992.
Dakle u ovom slučaju priznavanjem ovakove presude ide se kontra USTAVNE ODLUKE! Tko to krši Ustav?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da kako ja to širim mržnju? Imam dosta prijatelja koji su u SDP-u, HNS-u pa i smnjima pričam o ovome. Razilazimo se u nekim stvarima, ali moram priznati da je i njih iznenadila ta revizija povijesti od strane suda?
Često sam i u Srbiji, imam i tamo dosta poznanika, pa i oni znaju moje stavove, pa nikom ništa. Kako ja to širim mržnju i prema kome i iz čega to zaključuješ?

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što se praviš blesav?
Pročitaj
III. ZAŠTITA LJUDSKIH PRAVA I TEMELJNIH SLOBODA

1. ZajedniČke odredbe Čl 14-20
2. Osobne i političke slobode i prava Čl 21-47

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Često sam i u Srbiji, imam i tamo dosta poznanika, pa i oni znaju moje stavove, pa nikom ništa. Kako ja to širim mržnju i prema kome i iz čega to zaključuješ?


Gle, imaš 2 opcije:
1. potpiši ugovor i stupi u profesionalnu vojnu službu i glumi Ramba
2. završi neki od fakulteta te preusmjeri višak vremena i negativnu energiju na nešto korisno.

Truješ sa glupostima ljude oko sebe. Get a life, bro. Glođeš kosti bez veze. Rat je bio, završio. Daj piši o tratinčicama, pivi, komadima. Ovak ćeš skončati s rakom, iskompleksiran i blesav.
Osim toga samo smo svi čekali da nam ti objasniš značenje rata i politike EU-a prema RH. Odrasti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
brigate je napisao/la (Pogledaj post): ›
mengeskas je napisao/la (Pogledaj post): › trebalo bi skupit svako iz Županije naše po 150 kuna i dati im svima(iz stranke, nema ih puno) te pare te ih poslati na sejšele. imali bi milijune i ove i one od prije te živjeli sretno do kraja života. isplatilo bi nam se s novom vlasti već nakon mjesec dana.


preko 40 000 članova + ne tako mali broj simpatizera * 150 = 6 milijuna.
hm, dobro bi došlo za pokrpat rupe u proračunu koje je bivša vlast pojela.


Pa ovo je predobro Very Happy -dakle u prvom postu piše vsako iz naše Županije, ti odgovaraš da je to cca 6 000 000 i da bi bilo dobro za pokrpati rupe bivše vlasti Very Happy - ali bivša vlast u županijije - KREŠIMIR BUBALO Very Happy Very Happy - predobro

kakva debilana vlada među vama...
hihihi

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: