s HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije! [3/3]
Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB - spasitelji Osijeka i Slavonije!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la: ›
Često sam i u Srbiji, imam i tamo dosta poznanika, pa i oni znaju moje stavove, pa nikom ništa. Kako ja to širim mržnju i prema kome i iz čega to zaključuješ?


Gle, imaš 2 opcije:
1. potpiši ugovor i stupi u profesionalnu vojnu službu i glumi Ramba
2. završi neki od fakulteta te preusmjeri višak vremena i negativnu energiju na nešto korisno.

Truješ sa glupostima ljude oko sebe. Get a life, bro. Glođeš kosti bez veze. Rat je bio, završio. Daj piši o tratinčicama, pivi, komadima. Ovak ćeš skončati s rakom, iskompleksiran i blesav.
Osim toga samo smo svi čekali da nam ti objasniš značenje rata i politike EU-a prema RH. Odrasti.
crveni, jesi li ti možda čovjek koji previše zna / znao je? glavaš je govnar i ostati će, a ova dvojica su lajavci svjetski. jedan marioneta a drugi svađalo, rekao bih spadalo. to je moj stav.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.09.2010. 23:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
Da, smatram da apsolutno prihvaćanje presude onakve kakva je u 1. stupnju, a kasnije i u 2. stupnju, znači negiranje postojanja RH kao samostalne i suverene do 1992.
Prihvaćanje takvih teza, složio se ti ili ne, nema previše veze sa zaštitom hrvatske povijesti i digniteta Domovinskog rata. To smatram anti-hrvatskim djelovanjem, jer se pokušava mijenjati povijest. Nameću nam to, nameću nam da se ovdje vodio građanski rat i da se formirala neka paravojna "ustaška" postrojba koja se suprotstavila jedinim legitimnim vojnim snagama tj. vojsci JNA. Slijedeće što očekujemo jest nametanje Oluje kao zločinačke organizacije. To nas očekuje uskoro u režiji Haaškog suda.
a ja sam razumio da je i bilo tako, sve tako.

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gnjuss
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.10.2010. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim (ili se bar iskreno nadam) da će slijedeći izbori biti potop HDSSBa,jer su ih ljudi siti,za ovih par godina vlasti nisu NIŠTA napravili čime bi se mogli pohvaliti. A osim toga,fora zbog koje su i došli na vlast više ne pali (Glavaš kao mučenik,i pljuvanje u tanjur HDZa).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
set96
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2010. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gnjuss je napisao/la: ›
Mislim (ili se bar iskreno nadam) da će slijedeći izbori biti potop HDSSBa,jer su ih ljudi siti,za ovih par godina vlasti nisu NIŠTA napravili čime bi se mogli pohvaliti. A osim toga,fora zbog koje su i došli na vlast više ne pali (Glavaš kao mučenik,i pljuvanje u tanjur HDZa).


potpisujem. Samo nažalost ne vidim baš neke konstruktivne oporbe, koja bi bila moralnija

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Ng0Ce1VICp8
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: