Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad i GPP osnovcima daruju 1.000 besplatnih butri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.09.2010. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Imaš taxi. Ni vani nemaš noćne linije.


Mislim da je tvoj najveći problem što još uvijek nisi hvatio tko sam ja - da si shvatio znao bi da sam upravo JA bio taj koji je vršio zadnje provjere tekstova prije stavljanja na ovu i stranice HDSSB-a. E kad to shvatiš onda će ti valjda biti jasno da isto tako i ovakve budalaštine koje pišeš mogu brzo i jednostavno pobiti. Pa evo čitaj sada i ti i svi ostali što ste tada obečavali i zahtjevali i prigovarali bivšoj gradskoj upravi. Eto upravo zbog takvih stvari sam i pobjegao od vas. Mladi "snaga grada" - noćne linije


osijek031.com smile osijek031.com smile - a ovima na koje se komentar odnosi - osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2010. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›

donkle imas pravo, ni meni se ne sviđa uzeti taxi ali kad god ga uzmem ne primjetim kod vozaca neku ljutnju i ostavim nesto bakse.
Meni je na bosutsko puno laks doci taxijem iz tvrđe nego da idem okolo a slicno je i za jug.
Mozda bi bila dobra jedna autobusna linija Tvrđa - Billa - Divaltova - Konzum Jug 2 - bikara - tvrđa


Ma ja odem pješke doma u 90 posto slučajeva, ali stvarno ne vidim razloga za ukidanjem, mislim da ima potrebe.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: