Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad i GPP osnovcima daruju 1.000 besplatnih butri

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2010. 11:29 
Naslov:  Re: Grad i GPP osnovcima daruju 1.000 besplatnih butri
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolačić nabavim ti ja za 89...ako skupiš 10 ljudi,dobijete po 85 Very Happy


jedno jedino pitanje..zašto osnovcima a ne srednjočkolcima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2010. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: › jedno jedino pitanje..zašto osnovcima a ne srednjočkolcima?
Zar nitko ne cita tekst?!

Svrha akcije je stvaranje navike koristenja javnog prijevoza. Svrha nije pomaganje socijali, ugrozenima, svrha nije predizborno kurcenje, ...

Ajd' se sad svi vi koji ste popljuvali akciju i pitali zasto su kartice dane osnovnoskolcima zapitajte kako biste vi proveli akciju koja za cilj ima stvaranje navike koristenja javnog prijevoza.

Hajde... navedite par akcija, poteza koje biste povukli... Maniche, kolacicu, ne sumnjamo da cete briljirati!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2010. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slazem se da osnovnoskolci dobiju te butre...kao sto su neki naveli tadi treninga...tu je jos i npr.glazbena,strani jezici...a neke ce to i dodatno potaknuti mozda da se bave takvim necim i to bi bilo lijepo...bar nece visiti kod kuce za fejsom i slicnim glupostima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2010. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›

Svrha akcije je stvaranje navike koristenja javnog prijevoza. Svrha nije pomaganje socijali, ugrozenima, svrha nije predizborno kurcenje, ...


ahaaaaa, priznajem promaklo mi je...ne znam što je tu onda po tvome "hvale vrijedno" Rolling Eyes
posebno zato što kaže tekst "u dogovoru s gradom", znači grad subvencionira, tj porezni obveznici subvencioniraju akciju gradske firme koja za cilj ima stvaranje profita.
zanimljivo.

Citat: ›
Ajd' se sad svi vi koji ste popljuvali akciju i pitali zasto su kartice dane osnovnoskolcima zapitajte kako biste vi proveli akciju koja za cilj ima stvaranje navike koristenja javnog prijevoza.
Hajde... navedite par akcija, poteza koje biste povukli... Maniche, kolacicu, ne sumnjamo da cete briljirati!


pod broj jedan, ne svrstavaj me u koš s kolačima i inima.
pod broj dva, nije "ne sumnjamo" nego " ne sumnjam".
imaš lošu naviku da si stvaraš istomišljenike po forumu.
pod broj tri, ta famozna akcija stvaranja navike korištenja gradskog prijevoza...
evo ovako...
Korištenje javnog prijevoza ima svoje prednosti i mane.
Ovisno o nečijoj situaciji ili praktičnosti, pojedinac će koristiti ili neće koristiti gradski prijevoz.
Svatko zna za sebe što mu je najbolje i ne treba medića da mu stvara "naviku korištenja gradskog prijevoza".

....tako da je akcija debilna-tj. njena svrha je sama po sebi debilna.lijepo je to što će 1000 osnovnoškolaca dobiti karte a nije lijepo to što je grad novce mogao usmjeriti naprimjer socijalno ugroženim obiteljima koje školuju djecu, ili u obiteljima gdje radi jedan roditelj, ili djetetu koje ima jednog roditelja..bla bla bla.
e to bi bila hvale vrijedna akcija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2010. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@maniche, hajde, necu vise u mnozini i nisam te svrstao u istu skupino bilo s kim - ti si poseban, odijeljen zarezom.

Dakle, tvoj prijedlog je da se ljudi daju novci - tih par desetaka kuna, odnosno 20 kuna koliko kosta proizvodnja kartice (ostatak je doniran u usluzi)?

maniche je napisao/la: › usmjeriti naprimjer socijalno ugroženim obiteljima koje školuju djecu, ili u obiteljima gdje radi jedan roditelj, ili djetetu koje ima jednog roditelja..bla bla bla.
e to bi bila hvale vrijedna akcija.
Na koji bi to tocno nacin stvorilo naviku koristenja javnog prijevoza?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2010. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bi.
kao što neće niti ova akcija i to je jasno kao dan.
ali barem bi se pomoglo onima kojima je to najpotrebnije.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2010. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

navika korištenja gradskog prijevoza? pa što će drugo koristiti ako idu na neke slobodne aktivnosti( oni koji nemaju para bicikl ili gpp) ... (oni čiji roditelji imaju dublji džep vozikat će dječicu autima)... misliš da će oni sad puštati djecu u tramvaj samo zato jer je bespla?
mislim da su besplatne butre najpotrebnije srednjoškolcima ili studentima... većina njih ih mora koristiti...
osnovnoškolci imaju škole blizu mjesta stanovanja, slobodne aktivnosti tipa strani jezici itd. su organizirani u školama, jedino moraju pješačiti-ili koristiti neki oblik javnog prijevoza do glazbene ili nekog oblika rekreacije...

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.09.2010. 22:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.09.2010. 23:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Imaš taxi. Ni vani nemaš noćne linije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2010. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!!


Zadnja promjena: astec; 04.09.2010. 0:48; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2010. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma evo sad itam baš tu stranicu gdje ste inzistirali na noćnim linijama - evo samo usporedimo ovu tvoju budalaštinu od izjave - imaš taxi - a onda si piskarao taxi - (pre)skupa alternativa... Pa daj ne možeš toliko propasti u godinu dana Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.09.2010. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Imaš taxi. Ni vani nemaš noćne linije.


Mislim da je tvoj najveći problem što još uvijek nisi hvatio tko sam ja - da si shvatio znao bi da sam upravo JA bio taj koji je vršio zadnje provjere tekstova prije stavljanja na ovu i stranice HDSSB-a. E kad to shvatiš onda će ti valjda biti jasno da isto tako i ovakve budalaštine koje pišeš mogu brzo i jednostavno pobiti. Pa evo čitaj sada i ti i svi ostali što ste tada obečavali i zahtjevali i prigovarali bivšoj gradskoj upravi. Eto upravo zbog takvih stvari sam i pobjegao od vas. Mladi "snaga grada" - noćne linije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2010. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Imaš taxi. Ni vani nemaš noćne linije.

Taksi odbijam rabiti zbog odnosa vlasnika Camea prema radnicima. Gdje to vani? Koliko znam, ako se nije nešto promijenilo, tramvaj vikendom po noći ide prema Zelenom polju i Višnjevcu. Zašto bi Bikara i Bosutsko bili iznimka? I kako sam znao da će mi netko reći - imaš taxi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2010. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Imaš taxi. Ni vani nemaš noćne linije.


JA bio taj koji je vršio zadnje provjere tekstova prije stavljanja na ovu i stranice HDSSB-a.
Eto upravo zbog takvih stvari sam i pobjegao od vas.


GENERALE pozdrav ma gdje bili osijek031.com smile

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2010. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lingvist je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la: ›
lingvist je napisao/la (Pogledaj post): › Mene nervira to što su ukinuli noćnu liniju vikendom prema Bikari, tj. Bosutskom. Što, ljudi otamo ne idu van u Tvrđu?

Imaš taxi. Ni vani nemaš noćne linije.

Taksi odbijam rabiti zbog odnosa vlasnika Camea prema radnicima. Gdje to vani? Koliko znam, ako se nije nešto promijenilo, tramvaj vikendom po noći ide prema Zelenom polju i Višnjevcu. Zašto bi Bikara i Bosutsko bili iznimka? I kako sam znao da će mi netko reći - imaš taxi...


donkle imas pravo, ni meni se ne sviđa uzeti taxi ali kad god ga uzmem ne primjetim kod vozaca neku ljutnju i ostavim nesto bakse.
Meni je na bosutsko puno laks doci taxijem iz tvrđe nego da idem okolo a slicno je i za jug.
Mozda bi bila dobra jedna autobusna linija Tvrđa - Billa - Divaltova - Konzum Jug 2 - bikara - tvrđa

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: