Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko god ponudi da nosam vatreno oružje okolo naokolo i uvede smrtnu kaznu dobija moj glas, ako mogu amerikanci što neb mogo i ja. da puškaram po ulicama, da me se boji i staro i mlado, da mašem rengasom u trgovini dok kupujem čajnu paštetu od čaja, socijalnom dok se prepirem sa šalterušom oko invalidskog pomagala koje mi ionako ne treba al ako ga mogu dobit, daj vamo, u bolnici da prije dođem na red na pregled reMgenom, da mi se još malo ozrači ovaj mozak jer očito nisam dovoljno lud, u policiji kad mi otmu vozačku za uživanje u alkoholu i mirisu baruta jer nema bolje kombinacije od rakije i vatrenog oružja. srećom u monsunskim predjelima slavonije i baranje ima dovoljno domaće šljoke od voća raznog da se napoji cijeli svijet, kako bi moj dobar drug reko ŽUTE RAKIJE SILOM !!!
a smrtna kazna, pa još da uvedu da smrtnu kaznu može izvršavat svako kako mu hidraulika proradi pa odma ću da ubijem 10 ljudi samo iz principa da pokažem da mogu. krenut ću od prvog komšije, prvo ću mu kravu ubit, a onda i njega, jer moja je krava živa, njegova neće bit, a ni on. mene niko ne bu jebal vu moji kukuruzi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.08.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... još netko tko će sjediti u debeloj fotelji i primati debelu paru za nikakav posao....

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›
Novinari izvuku dvije stvari 'smrtna kazna' i 'obuka u pucanju' ... i si se uzjogune bez bilo koje druge informacije.


Da ne završimo površni, evo još jednog članka koji daje koju informaciju više o idejama i programu ove buduće stranke.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/83509/Hrvatska-straza-zalaze-se-za-smrtnu-kaznu.html



Dovoljno je pročitati članak i vidjeti njihova razmišljanja. Da, u Jasenovcu je stradalo puno nevinih, ako on to ne shvaća, onda je to problem. Ako govori da će uništiti ostatke fašističke i komunističke ideologije, zašto onda govori da bi stavio ustašku kapu na glavu? I vidim da su za njega svi antifašisti komunisti i zločinci. A da ne kažemo o njegovoj vjerskoj toleranciji.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.08.2010. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tip je totalni jotidi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magistar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 23:53 
Naslov:  Re: Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laughing


Zadnja promjena: magistar; 27.08.2010. 0:11; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › ... još netko tko će sjediti u debeloj fotelji i primati debelu paru za nikakav posao....
neće se taj ubrati nikakvih para jer je totalni * i za njega nema budućnosti. ako taj dobije na parlamentarnim izborima više od 0,1% iselit ću se iz ove države. bori se majstor protiv fašizma i komunizma, a na mala vrata želi uvesti i jedno i drugo u malo spakiranom obliku. baš nam pored profesionalne vojske fali da svaki drugi idiJot hoda sa gunom za opasačem. jedino ak majstor proročanski konta da će nas 2012. napast vanzemaljci.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
tko god ponudi da nosam vatreno oružje okolo naokolo i uvede smrtnu kaznu dobija moj glas, ako mogu amerikanci što neb mogo i ja. da puškaram po ulicama, da me se boji i staro i mlado, da mašem rengasom u trgovini dok kupujem čajnu paštetu od čaja, socijalnom dok se prepirem sa šalterušom oko invalidskog pomagala koje mi ionako ne treba al ako ga mogu dobit, daj vamo, u bolnici da prije dođem na red na pregled reMgenom, da mi se još malo ozrači ovaj mozak jer očito nisam dovoljno lud, u policiji kad mi otmu vozačku za uživanje u alkoholu i mirisu baruta jer nema bolje kombinacije od rakije i vatrenog oružja. srećom u monsunskim predjelima slavonije i baranje ima dovoljno domaće šljoke od voća raznog da se napoji cijeli svijet, kako bi moj dobar drug reko ŽUTE RAKIJE SILOM !!!
a smrtna kazna, pa još da uvedu da smrtnu kaznu može izvršavat svako kako mu hidraulika proradi pa odma ću da ubijem 10 ljudi samo iz principa da pokažem da mogu. krenut ću od prvog komšije, prvo ću mu kravu ubit, a onda i njega, jer moja je krava živa, njegova neće bit, a ni on. mene niko ne bu jebal vu moji kukuruzi.


to se bratko traži..treba nam što više takih sljedbenika,idemo da haračimo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mengeskas
Offline
Ukupno postova: 99
Lokacija: Eszek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

pa ništaq ljepše već mjesecima nisam pročitao. e majko mila, koji smo mi glup narod.
hrvaska straža
hihihi

_________________
HIHIHIHIHI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 4:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma zahebite vi to, ja već u turkalju odabro pljujcu... pljuc pljuc

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
andjusticeforall
Offline
Avatar

Ukupno postova: 214
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › tko god ponudi da nosam vatreno oružje okolo naokolo i uvede smrtnu kaznu dobija moj glas, ako mogu amerikanci što neb mogo i ja. da puškaram po ulicama, da me se boji i staro i mlado, da mašem rengasom u trgovini dok kupujem čajnu paštetu od čaja, socijalnom dok se prepirem sa šalterušom oko invalidskog pomagala koje mi ionako ne treba al ako ga mogu dobit, daj vamo, u bolnici da prije dođem na red na pregled reMgenom, da mi se još malo ozrači ovaj mozak jer očito nisam dovoljno lud, u policiji kad mi otmu vozačku za uživanje u alkoholu i mirisu baruta jer nema bolje kombinacije od rakije i vatrenog oružja. srećom u monsunskim predjelima slavonije i baranje ima dovoljno domaće šljoke od voća raznog da se napoji cijeli svijet, kako bi moj dobar drug reko ŽUTE RAKIJE SILOM !!!
a smrtna kazna, pa još da uvedu da smrtnu kaznu može izvršavat svako kako mu hidraulika proradi pa odma ću da ubijem 10 ljudi samo iz principa da pokažem da mogu. krenut ću od prvog komšije, prvo ću mu kravu ubit, a onda i njega, jer moja je krava živa, njegova neće bit, a ni on. mene niko ne bu jebal vu moji kukuruzi.


Jes' čuo Mladjo? Skenjat će te Monstrum uz pomć Rajke Šljivić namrtvo, neće ni uspomena ostati od tebe. Samo ga rokni poslije rođendana da makar plati pivo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda čovijek i ima štogod pametno za reći, ali ne zanči da je sve što ima za reći pametno...

Da se zaustavio na smrtnoj kazni vjerujem kako bi ga mnogi podržali, uključujući i mene. Razlozi su ranije navedeni kroz konetare pa mi se neda poanvljati.

Al, ono što me fascinira je kako takvi likovi nikad ne znaju kad je dosta pa se prerano otkriju. Zamisli rspored curice od 15 godina koja ide za trgovkinju...

Pon: mat - hrv - zem - osnove oružja - tjelesni
Uto: vojna taktika - povijest - vjeronauk
Sri: Praktični rad (sastavljanje i rastavljanje oružja) u vojarni gaj koja je iz sveučilišnog kampusa prenamijenjena u vojarnu prema standardima NATO-a...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.08.2010. 12:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la (Pogledaj post): › Možda čovijek i ima štogod pametno za reći, ali ne zanči da je sve što ima za reći pametno...

Da se zaustavio na smrtnoj kazni vjerujem kako bi ga mnogi podržali, uključujući i mene. Razlozi su ranije navedeni kroz konetare pa mi se neda poanvljati.

Al, ono što me fascinira je kako takvi likovi nikad ne znaju kad je dosta pa se prerano otkriju. Zamisli rspored curice od 15 godina koja ide za trgovkinju...

Pon: mat - hrv - zem - osnove oružja - tjelesni
Uto: vojna taktika - povijest - vjeronauk
Sri: Praktični rad (sastavljanje i rastavljanje oružja) u vojarni gaj koja je iz sveučilišnog kampusa prenamijenjena u vojarnu prema standardima NATO-a...


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.08.2010. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba tu uvest neki red. Danas svaki "Lolek i Bolek" osnivaju stranke, i otimaju novac poreznih obveznika.
Brate imamo stranaka ko' šipak koštica, a prčija od zemlje. Ajmo i mi na osijek031 osnovat vlastitu stranku,
pa da i mi ishodimo neku kintu iz ionako sjebanog državnog proračuna.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: