Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 17:11 
Naslov:  Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na hrvatskoj političkoj sceni uskoro bi trebala osvanuti još jedna stranka. U Udruzi Hrvatska straža kažu kako u Hrvatskoj desna, prava nacionalna opcija, ne postoji. Cilj im je suverena i samostalna Republika Hrvatska u punom smislu te riječi. Novosti koje će stranka ponuditi su ponovno uvođenje smrtne kazne, koje Vekić opravdava terorizmom u čijim napadima stradavaju nevini, posebice djeca, ili ljudima poput Sretka Kalinića. S druge strane, predložit će uvođenje obuke o oružju u srednje škole, jer je prema njihovu sudu nevjerojatno da punoljetan hrvatski državljanin ne zna kako izgleda puška. Na kraju je rečeno kako će se Udruga priključiti prosvjedu kojega, u povodu dolaska srbijanskog predsjednika Borisa Tadića, u Vukovaru, 18. rujna, organizira HSP.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- neupitan početak školske godine u osječkim osmoljetkama
- ovog ljeta pune ruke posla za Spasilačku službu
- ambrozija prijeti



Osječka televizija - Vijesti, 26.08.2010.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 17:14 
Naslov:  Re: Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko' da nemamo doasta stranaka i "izlapjelih" političara

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.08.2010. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hrvatska desnica postoji,al je mala!netreba novih stranaka,nego se već postojeće desne stranke trebaju udružiti!!!

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smrtna kazna, obuka za korištenje oružja... i raspelo. Izvrsno!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovaj bi uveo puškaranje u srednje škole..majke ti,pa kod nas sve luđe od luđeg..garant kak kaze baba vanga, 3. svjetski rat pocinje 2018,pa se treba pripremit... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 17:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uvjeren sam da na svojim skupovima, ovi drugari uzivaju pejotl u prekomjernim kolicinama.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 18:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovog Vekića i njegove anakrone političke i životne stavove je vrijeme davno pregazilo, no na žalost još uvijek ima dovoljno imbecila koji će progutati tu njegovu spiku.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 18:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo će biti izvrstan dodatak lepezi hrvatskih desničarskih nakupina. Doduše, u civiliziranoj zemlji razmišljalo bi se i o prisilnoj hospitalizaciji, ali Bože moj, mi smo u Hrvatskoj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grissom
Offline
Ukupno postova: 265
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 18:52 
Naslov:  Re: Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedan ishlapjeli, frustrirani ex-hadezejac izgubljen u vremenu i prostoru.
Nema dosta oružja i mrtvih po ulicama, on bi još "upoznavao" školarce sa pješadijskim oružjem.
Valjda da budu još efikasniji kada malo narastu.

Osim vojsci i policiji (u službi), posjedovanje oružja bi trebalo strogo zabraniti i drastično kažnjavati sve one koji se toga ne pridržavaju.

Gospodinu Vekiću odlikovanje za ratni doprinos, ali sada je vrijeme da šeta unuke i hrani golubove, a ne osniva stranke imenom kao da smo negdje u srednjem vijeku i očekujemo napad Turaka.
Mada mentalni sklop "osnivača" je negdje na tom nivou.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pootzko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 155
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš bi volio vidjet tog 18-ogodišnjaka koji ne zna kako izgleda puška. a i da ne zna zašto bi i trebao znati...? treba propagirat mržnju, rat, ubijanje i smrtne kazne od ranih nogu. bitno da mu na stolu stoji raspelo i da na sebi ima crnu košulju. debil

_________________
...I put on my robe and a wizard hat...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 20:09 
Naslov:  Re: Uskoro nova stranka na hrvatskoj političkoj sceni [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da,da, sjećam se kako je Isus propagirao ubijanje i smrtnu kaznu. To mu bila jedna od glavnih postavki. Ubij neprijatelja svoga i tko tebe kamenom, ti njega puškom,jel?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.08.2010. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerovatno mi je kako smo svi postali povrsni.

Novinari izvuku dvije stvari 'smrtna kazna' i 'obuka u pucanju' ... i si se uzjogune bez bilo koje druge informacije.

Koliko se ja sjecam, gospodin Vekic je pisao kolumnu na ovom portalu, i uocavao je probleme koji sve nas muce.

Teza da ce biti puno vise mrtvih na ulicama ako obucimo mlade u rukovanju oruzijem je imbecilna ... jer svi stariji od 30 godina su u srednjoj skoli isli na streliste i pucali iz puske, i kad je poceo rat, barem su ju znali drzati u ruci.

Danas to ne bi bio slucaj.

Nadalje, smrtna kazna je ponekada puno blaza od dozivotnog zatvora, i puno jeftinija za porezne obveznike... i naravno ... u nekim slucajevima zasluzena.

Dalje ne bi ulazio u program te stranke, jer sebe nikako ne vidim na desnoj strani ... ali gospodina Vekica cijenim i postujem. Ako nista drugo, procitao je vise knjiga od nas svih dosadasnjih komentatora.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
jer svi stariji od 30 godina su u srednjoj skoli isli na streliste i pucali iz puske, i kad je poceo rat, barem su ju znali drzati u ruci.
Danas to ne bi bio slucaj.


Vjeruj mi, kad dođe do rata za vrlo kratko vrijeme se nauči rukovati i sa puno složenijim oružjem od puške.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lingvist
Offline
Ukupno postova: 353
Lokacija: Osijek - Bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.08.2010. 21:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›

Dalje ne bi ulazio u program te stranke, jer sebe nikako ne vidim na desnoj strani ... ali gospodina Vekica cijenim i postujem. Ako nista drugo, procitao je vise knjiga od nas svih dosadasnjih komentatora.


Komentirao sam s razlogom - smatram da je licemjerno imati raspelo pred sobom, propagirati se kao velik katolik i onda govoriti o smrtnoj kazni. Koliko ju god netko zaslužio, protiv sam smrtne kazne u svakom slučaju (pogledaj samo koliko se otkriva nedužno optuženih ljudi, pogotovo u SAD-u, otkako se uvelo DNA kao dokaz, zamisli da su osuđeni na smrtnu kaznu). Ali možemo mi sad raspravljati o opravdanosti smrtne kazne, ali to ne mijenja činjenicu da je kontradiktorno biti velik katolik i zalagati se za smrtnu kaznu. Što se tiče obuke oružjem, ne smatram da će time svi postati masovni ubojice (kao što neće ni igrajući nasilne igrice ili gledajući nasilje na tv-u), ali treba paziti jako oko toga. A i time što će netko naučiti rukovati puškom, nije da će to mnogo povećati naše obrambene sposobnosti. Za pravog vojnika treba višegodišnja obuka.
I, molim te, ne govori o tom koliko je tko pročitao knjiga ako ne poznaš one o kojima govoriš. I nije samo stvar u čitanju knjiga, stvar je u razumijevanju pročitanog.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.08.2010. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Novinari izvuku dvije stvari 'smrtna kazna' i 'obuka u pucanju' ... i si se uzjogune bez bilo koje druge informacije.


Da ne završimo površni, evo još jednog članka koji daje koju informaciju više o idejama i programu ove buduće stranke.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/83509/Hrvatska-straza-zalaze-se-za-smrtnu-kaznu.html

Ingo je napisao/la: ›
Ako nista drugo, procitao je vise knjiga od nas svih dosadasnjih komentatora.


Možda "Starih knjiga". Predlažem novu koaliciju Hdz-a, Hdssb-a, Hsp-a, Hčsp-a, Hsp-a 1861, Hsp-a dr. Ante Starčević, HB-a, Hps-a, Hkdu-a, itd., i ove nove Hrvatske straže. Opet rame uz rame, kao nekad, opet će se gusta magla spustiti, neprijatelj nikad ne spava, treba ukloniti te komuniste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: