Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani osvojili prvo mjesto na 5. međunarodnom natjecanju ekipa prve pomoći

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2010. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

junfer&ca je napisao/la (Pogledaj post): › dj-jd, ti znas nesto sto ja ne znam!? De gukni golube...
Kolko te Marko placa da ga branis? Ja pogledala u gace i ne bih bas rekla da sam gospodin, a tebi ako je tako lakse, dobro, nek ti bude


E pa to je zato što si prije bio Mitar pa kad su te provalili tko si zapravo sad si junferica XD - ali dobro je, treba se priznati i ženska strana samoga sebe, svaka ti čast. Sukladno tome nije ni čudo što više nemaš ništa u gaćama - operacije čuda čine Very Happy - nego Vlado kako je bilo u zatvoru - jel to onaj američki stil ? Dali ti je često ispadao sapun?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dj-jd
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.08.2010. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim lagati neupućenu masu je jedno,ali lagati samog sebe..aaaa pa ti si definitivno F dijagnoza..samo ti uživaj..i da neki ljudi ne rade samo za novac,neki ljudi prepoznaju dobro,a neki ne prepoznaju ni što imaju u gaćama..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
huricane-girl
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nidzo je napisao/la: ›
svaka cast Very Happy jesu to oni fejsovci ?


svi su oni vec do sad postizali znacajne rezultate na natjecanjima prve pomoci... neki cak od rane mladosti.... i da, to su ti FEJSOVCI!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
huricane-girl
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.08.2010. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

junfer&ca je napisao/la: ›
OK, vidim da se ono sto maznjavaju matori M.D. i Z.C. i dalje pokusava sakriti iza uspjeha mladih kojima i ja cestitam
Kolika je placa ravnatelja i koliko dnevnica si ravnatelj nabije? Jos uvijek nije dokazima potkrijepio ni demantirao da ima placu ko najvisi drzavni duznosnici a sto je SRAMOTA!!!!
Ali glavno je da se problem Crvenog kriza naceo pa ce i osjecka klapa uskoro zavrsiti ko i Jelena Brajsa i svi ostali koji se skrivaju iza humanitarnog pokreta
Kada cemo mi rosditelji dobiti racun za novac koji uplatimo za Orahovicu i zasto to mora biti samo u kesu????



imam samo jednu stvar za reci.... ako vam se nije svidjelo, niste morali slati svoje dijete....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lota777os
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2010. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo mojoj Leli, Kiki, Dori, Ivani, Sanjici i Ivanu!!! Već znate da smo preponosni na vaš rad i trud i sve ove godine ulaganja u Križ i u sebe same, ali i u sve nas!!! Hvala što nas već godinama predvodite u nastojanjima da jesmo i da ostanemo najbolja, najkvalitetnija i najjača mladež Crvenog križa, usudila bih se reći, na ovim prostorima!!! Hvala vam i što ste kvalitetan uzor ovoj mlađariji koja tek otkriva čari volontiranja i crvenokrižaškog duha!!! Hvala vam što ste odlični suradnici i kolege i još draži prijatelji!

uvijek uz vas...vaš RPO!!! Smile)) čestitam!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lota777os
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2010. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zlim jezicima samo poruka, ostavite se gadosti i zlih komentara kad je u pitanju mladež GDCK OSIJEK...preko njihovih leđa i ruku, dobre volje, motivacije i humanosti stvoreni su uvjeti za bolji, sigurniji i zdraviji život naše zajednice.
Oni su u humanom smislu elita grada Osijeka i ne pada im na pamet prljati ruke s odgovaranjem na vaše primitivne provokacije

Pustite mlade da provode svoju misiju, a vi si nađite život!!! A i poštena zarađena plaća bi vam dala mogućnost da mirno spavate. Niste to znali? Probajte! - eto, dajemo fine savjete, opet HUMANI NA DJELU!!! Hvala!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
huricane-girl
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.08.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lota777os je napisao/la: ›
A zlim jezicima samo poruka, ostavite se gadosti i zlih komentara kad je u pitanju mladež GDCK OSIJEK...preko njihovih leđa i ruku, dobre volje, motivacije i humanosti stvoreni su uvjeti za bolji, sigurniji i zdraviji život naše zajednice.
Oni su u humanom smislu elita grada Osijeka i ne pada im na pamet prljati ruke s odgovaranjem na vaše primitivne provokacije

Pustite mlade da provode svoju misiju, a vi si nađite život!!! A i poštena zarađena plaća bi vam dala mogućnost da mirno spavate. Niste to znali? Probajte! - eto, dajemo fine savjete, opet HUMANI NA DJELU!!! Hvala!



slazem se.... a i isto tako, ti zli jezici nisu danas u Aljmasu na ovakvom vremenu i pomazu ljudima kojima masovno nije dobro.... nego je mladez...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2010. 12:06 
Naslov:  Re: Osječani osvojili prvo mjesto na 5. međunarodnom natjecanju ekipa prve pomoći
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitke ekipi, svaka čast!

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.08.2010. 14:58 
Naslov:  Re: Osječani osvojili prvo mjesto na 5. međunarodnom natjecanju ekipa prve pomoći
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Palac gore !

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: