Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani osvojili prvo mjesto na 5. međunarodnom natjecanju ekipa prve pomoći

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2010. 15:15 
Naslov:  Osječani osvojili prvo mjesto na 5. međunarodnom natjecanju ekipa prve pomoći
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ekipa prve pomoći Gradskog društva Crvenog križa Osijek u sastavu Danijela Babić, Kristina Matijević, Dora Zlatarić, Ivana Fajfer, Sanja Videnović i Ivan Pivac s mentorom Denisom Ćosićem osvojila je prvo mjesto u kategoriji ekipa mladeži Crvenog križa na 5. međunarodnom natjecanju ekipa prve pomoći koje je održano u mjestu Soellingen-Pfinztal, Njemačka, 29.-31. srpnja 2010. godine.

Na ovom natjecanju sudjelovalo je 22 ekipe prve pomoći iz Austrije, Finske, Hrvatske i Njemačke koje su se natjecale u kategoriji odraslih i kategoriji mladeži. Natjecanje je trajalo sedam sati, a kroz 22 radne pozicije obuhvaćalo je provjeru znanja i vještina pružanja prve pomoći i drugih vještina vezanih za djelovanje u izvanrednim situacijama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrs.Huber
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2010. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Congratulations!!!! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.08.2010. 16:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka cast Very Happy jesu to oni fejsovci ?

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2010. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alal vera, svaka cast. To je smisao crvenog kriza a ne ono sto se veliki sef Marko i njegova obitelj bogati na racun nas roditelja koji za boravak nase djece od 5 dana moramo platiti tisucu kuna
Kome ide razlika jel moje djete ne pojede ni 100 kuna za 5 dana. Gospodine Djukic, kuda zavrsava razlika?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.08.2010. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast ekipi. I jel se opet mora počet s debilnim komentarima kao ovaj iznad mene? Dopizdili ste i bogu i ljudima.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mr. Seal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 107
Lokacija: DGO
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2010. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam! Smile Osječka ekipa je uvijek super Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.08.2010. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitke ekipi - i njima i ljudima koji u križu obučavaju mlade za prvu pomoć. S obzirom da je ovo još jedan u nizu uspjeha očigledno se dobro radi u Osijeku Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dj-jd
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2010. 23:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bravo ekipa..mislim da to stvarno jeste iako je mnogima zapravo ne poznato da ste članovi različitih ekipa što dodatno pridonosi uspijehu..drago mi je da mnogi primjećuju kako se u gdck Os radi i zato mi je glupo što se i vaš uspijeh pokušava iskoristiti za neumjesne komentare,a upravo zbog takvih zlonamjernika ste se i vi morali snalaziti u lošijim uvjetima rada jer se zna koliko gdck ometaju u svim programima..stoga dragi nezadovoljni pustite ih na miru da pokažu što crveni križ zapravo jest i koliko je humana najjača mladež u Hrvatskoj..jednom crvenokrižaš uvijek crvenokrižaš.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK, vidim da se ono sto maznjavaju matori M.D. i Z.C. i dalje pokusava sakriti iza uspjeha mladih kojima i ja cestitam
Kolika je placa ravnatelja i koliko dnevnica si ravnatelj nabije? Jos uvijek nije dokazima potkrijepio ni demantirao da ima placu ko najvisi drzavni duznosnici a sto je SRAMOTA!!!!
Ali glavno je da se problem Crvenog kriza naceo pa ce i osjecka klapa uskoro zavrsiti ko i Jelena Brajsa i svi ostali koji se skrivaju iza humanitarnog pokreta
Kada cemo mi rosditelji dobiti racun za novac koji uplatimo za Orahovicu i zasto to mora biti samo u kesu????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mileni
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.08.2010. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čestitam vrijednima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sisibla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2010. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CESTITAAAAAM!
nisam ni mislila da ne ce biti ovako.
Pivac & ekipa for the win Cool

_________________
Ho perso le parole, oppure sono loro che perdono me.
Io so che dovrei dire cose che sai,
che ti dovevo, che ti dovrei.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
principessa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 42
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.08.2010. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

junfer&ca je napisao/la (Pogledaj post): › Alal vera, svaka cast. To je smisao crvenog kriza a ne ono sto se veliki sef Marko i njegova obitelj bogati na racun nas roditelja koji za boravak nase djece od 5 dana moramo platiti tisucu kuna
Kome ide razlika jel moje djete ne pojede ni 100 kuna za 5 dana. Gospodine Djukic, kuda zavrsava razlika?



KAKVE OVO MRTVE VEZE IMA S TOPICOM?!

zašto ljudi ovo uvijek rade? de iskalite frustracije negdje dalje.
ljetovanje je 10 dana, a plaća se jer je zgrada velika, grije se voda, tušira se 100 djece koja ima 3 obroka dnevno i 2 užine i plaćaju se voditelji koji se brinu o vašoj djeci, kuharica, čistačica, upraviteljica ..
nažalost, gospodin marko ima ograničene resurse, i vjerujte MENI da bi on voljeo kada bi djeci i volonterima bilo omogućeno SVE što požele.

glupi mediji iskvaruju sliku o čovjeku koji bi za mladež GDCKO napravio sve. SVE!
mislite svojim glavama ljudi, ispecite pa recite. u krajnjem slučaju - dođite u crveni križ i pitajte ŠTO točno plaćate.

tamo nema tajni, a sva buka koja se diže je iz tako nehumanih i podlih razloga koji će kad tad izaći na vidjelo!

jezik pregrizli svi koji pljuju po đukiću, a mišljenje argumentiraju medijski propagiranim tvrdnjama od kojih su SVE kasnije pobijene. kako na sudu, tako i na pressicama novinara. No te vijesti nisu toliko zanimljive, zanimljiviji je trač.


FACEOVCI svaka čast, pokazali ste da Osijek to može i opravdali i potvrdili sve što smo i do sada mislili o radu mladeži GDCKO i čestitke denisu koji je jedna od najboljih osoba koje poznajem i daje 1000% sebe u svoj posao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.08.2010. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

principessa je napisao/la: › tamo nema tajni, a sva buka koja se diže je iz tako nehumanih i podlih razloga koji će kad tad izaći na vidjelo!

jezik pregrizli svi koji pljuju po đukiću, a mišljenje argumentiraju medijski propagiranim tvrdnjama od kojih su SVE kasnije pobijene. kako na sudu, tako i na pressicama novinara. No te vijesti nisu toliko zanimljive, zanimljiviji je trač.

Ne znam moram li opet staviti Pervanov video ovdje...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dj-jd
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.08.2010. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar je uopće potrebno obazirati se na komentare odraslog gospodina koji si stavi nick junfer&ca..ajde u nizozemsku imaš tamo i svoju političku stranku..a i nećeš se morati stidjeti što si roditelj narkomana,tamo je to skoro pa normalno..zajedno smijete prošetati i kroz grad ima zanimljivih izloga.. Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
junfer&ca
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.08.2010. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dj-jd, ti znas nesto sto ja ne znam!? De gukni golube...
Kolko te Marko placa da ga branis? Ja pogledala u gace i ne bih bas rekla da sam gospodin, a tebi ako je tako lakse, dobro, nek ti bude

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: