Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djeca u prometu najugroženija u Divaltovoj i Kanižlićevoj ulici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MAXXIS
Offline
Ukupno postova: 59
Lokacija: East side
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2010. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la: ›
chosen je napisao/la: ›
ma najbolje da na svakih 3 metra stavimo i policajce i semafore i helikoptere ako treba tako da vožnja autom od sjenjaka do centra traje dobrih sat vremena..zašto da ne..pa jebote kad smo već krenuli ajmo na svakih 4 metra staviti i ležeće policajce..ma ne...AJMO MINIRATI KOMPLETNU CESTU!to je najbolje...živim pored divaltove cijeli život i nesjećam se kad je netko smrtno ili bilo kako nastradao tamo zato ajde nepričajte gluposti molim vas....

imaš klince? očigledno nemaš , ja imam troje koji svaki dan prelaze zebru i gledaju kao ih nebi neki jebeni kreten pokupio jer ne vidi kud vozi dok kopa nos !
I ja imam klinca, nije mi svejedno...

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.07.2010. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Luzer13 je napisao/la (Pogledaj post): ›
chosen je napisao/la: ›
ma najbolje da na svakih 3 metra stavimo i policajce i semafore i helikoptere ako treba tako da vožnja autom od sjenjaka do centra traje dobrih sat vremena..zašto da ne..pa jebote kad smo već krenuli ajmo na svakih 4 metra staviti i ležeće policajce..ma ne...AJMO MINIRATI KOMPLETNU CESTU!to je najbolje...živim pored divaltove cijeli život i nesjećam se kad je netko smrtno ili bilo kako nastradao tamo zato ajde nepričajte gluposti molim vas....

imaš klince? očigledno nemaš , ja imam troje koji svaki dan prelaze zebru i gledaju kao ih nebi neki jebeni kreten pokupio jer ne vidi kud vozi dok kopa nos !


Bravo! samo i dalje gledajte i sve će biti u redu.

meni je muka od jebenih pješaka i biciklista koji samo izlete na zebru..ono "ja imam prednost pa me baš briga!"..
često zebra ne bude pregledna, a svakom se može desiti trenutak nepažnje.
uvijek se držim toga, ako sam slabiji u prometu..bio pješaka ili na motoru, ponašam se kao da nigdje nemam prednost..stanem, usporim..nebitno.
da ne razmišljam tako, već bi u par situacija završio na centralnom.

djeca su na divaltovoj ugrožena samo zbog škole(i tamo definitivno treba staviti svjetlosne znakove)..
inače, cesta je pregledna i pješacima i vozačima pa ne vidim u čemu je problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.07.2010. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MAXXIS je napisao/la: ›
Luzer13 je napisao/la: ›
chosen je napisao/la: ›
ma najbolje da na svakih 3 metra stavimo i policajce i semafore i helikoptere ako treba tako da vožnja autom od sjenjaka do centra traje dobrih sat vremena..zašto da ne..pa jebote kad smo već krenuli ajmo na svakih 4 metra staviti i ležeće policajce..ma ne...AJMO MINIRATI KOMPLETNU CESTU!to je najbolje...živim pored divaltove cijeli život i nesjećam se kad je netko smrtno ili bilo kako nastradao tamo zato ajde nepričajte gluposti molim vas....

imaš klince? očigledno nemaš , ja imam troje koji svaki dan prelaze zebru i gledaju kao ih nebi neki jebeni kreten pokupio jer ne vidi kud vozi dok kopa nos !
I ja imam klinca, nije mi svejedno...


zato i jesu cajkaroši zato se tako i ponašaju zato i nastradaju u prometu.
A jel vam IKAD palo na pamet da možda tu retardiranu djecu naučite šta znači zebra i cesta i crveno i zeleno svjetlo?
ne uvijek si svi drugi krivi samo djeca nikad nisu kriva..to što retardirana gazela pretrčava preko zebre i slično nikome ništa..baš me zanima tko ije učio o prelaženju ceste....ljudi koji su radili igre možda..jel očigledno djeca danas imaju mišljenje da kad su na zebri oko sebe imaju nevidljivi štit pa mogu hodati na trepavicama preko njih....


btw kružni tok služi da nebude gužve....ne da se 15 kretena nabije u jednu traku i čeka red u kružnom toku po 10 minuta dok ljeva traka stoji prazna....

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MAXXIS
Offline
Ukupno postova: 59
Lokacija: East side
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2010. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ti si retardiran frajeru...
chosen je napisao/la: ›
MAXXIS je napisao/la: ›
Luzer13 je napisao/la: ›
chosen je napisao/la: ›
ma najbolje da na svakih 3 metra stavimo i policajce i semafore i helikoptere ako treba tako da vožnja autom od sjenjaka do centra traje dobrih sat vremena..zašto da ne..pa jebote kad smo već krenuli ajmo na svakih 4 metra staviti i ležeće policajce..ma ne...AJMO MINIRATI KOMPLETNU CESTU!to je najbolje...živim pored divaltove cijeli život i nesjećam se kad je netko smrtno ili bilo kako nastradao tamo zato ajde nepričajte gluposti molim vas....

imaš klince? očigledno nemaš , ja imam troje koji svaki dan prelaze zebru i gledaju kao ih nebi neki jebeni kreten pokupio jer ne vidi kud vozi dok kopa nos !
I ja imam klinca, nije mi svejedno...


zato i jesu cajkaroši zato se tako i ponašaju zato i nastradaju u prometu.
A jel vam IKAD palo na pamet da možda tu retardiranu djecu naučite šta znači zebra i cesta i crveno i zeleno svjetlo?
ne uvijek si svi drugi krivi samo djeca nikad nisu kriva..to što retardirana gazela pretrčava preko zebre i slično nikome ništa..baš me zanima tko ije učio o prelaženju ceste....ljudi koji su radili igre možda..jel očigledno djeca danas imaju mišljenje da kad su na zebri oko sebe imaju nevidljivi štit pa mogu hodati na trepavicama preko njih....


btw kružni tok služi da nebude gužve....ne da se 15 kretena nabije u jednu traku i čeka red u kružnom toku po 10 minuta dok ljeva traka stoji prazna....

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MAXXIS
Offline
Ukupno postova: 59
Lokacija: East side
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2010. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malo uspori legos
Monstrum je napisao/la: ›
jebeni ležeći drotovi mi razjebali mortizere jebemimaterdaimjebem osijek031.com smile
Smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Ukupno postova: 84
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2010. 23:58 
Naslov:  Re: Djeca u prometu najugroženija u Divaltovoj i Kanižlićevoj ulici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Divaldova je nekad bila super ulica dok neki(pametni)nisu devastirali ovako kako jesu.
Imala je lijepi drvored u ljetnim danima je bila lijepa hladovina.
Sad je nažalost pretvorena u bojno polje,koliko još toga ima što ne valja
bio bi malo duži popis.Sada je još treba i sanirati,jadna majko kolike su novce potrošili
bez veze i niko nizašto ne odgovara.STRAŠNO-UŽAS Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: