Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvogodišnjak nakon operacije u sobi s bakama s kateterima!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mala20
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prvo nisam iz osijeka već iz požege... kad sam vadia krajnike bila sam smještena sa jednom bakom u sobi. Bože moj, mi smo pričali zezeli se a ona me pazila i mazila. Ako ženska hoče da joj sinčić ima sam svoju sobu neka ode u privatnu bolnicu i riješena stvar. Nismo u americi kako je netko napisao, svi znamo kakvo je stanje u bolnicama. Neka joj sin odleži sa bakom u sobi bar ima priliku na operaciju i na preglede što drugi ni nedočekaju možda živi.

_________________
Pronađite ljepotu i radost, i pozovite ih da postanu stalnim gostima u vašem srcu... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 11.07.2010. 1:12 
Naslov:  Re: Dvogodišnjak nakon operacije u sobi s bakama s kateterima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A čemu služi odjel dječje kirurgije na 3. katu Klinike za kirurgiju KBC-a!? Vjerojatno se liječnicima neda prešetavati u susjednu zgradu gledati male pacijente pa ih je lakše zbubetati u sobu s odraslima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2010. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajd razumio bi da se radi o nekom tinejđeru...oliti starijem malojitniku....koji se budi sa jutarnjim erekcijama.....pa da mu je neugodno što leži u sobi zajedno sa bakicama.....iskeno i ja bi u tom slucaju volio lešati u sobi sa maturanticama...po mogucnosti nekim mažuretkinjama....
al ovdje govorimo o djeteteu od 2 godine....pa jebemu...budimo realni...cemu tolika frka....kao to djete ce imati sad traume što boravi u sobi zajedno sa bakicama....kao da ce se to dijete uopce necega sjecati za 2, 5, 20 godina...
zar u cijeloj ovoj prici nije bitnije da to dijete izađe zdravo iz bolnice....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2010. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e,moj doktore..šta reći na to tv oje spominjanje stranih klinika...??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2010. 21:28 
Naslov:  Re: Dvogodišnjak nakon operacije u sobi s bakama s kateterima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LijaOS, ti si *, smješteno je tamo zato što urolozi to operiraju, a ne dječji kirurzi. nije da ne bi mogli, ali je drugačije ako netko napravi godišnje 500 ili 5 takvih operacija. točno se zna raspodjela posla. ako ti znaš bolje podijelit posao, samo dođi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2010. 22:16 
Naslov:  Re: Dvogodišnjak nakon operacije u sobi s bakama s kateterima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kulen23 je napisao/la (Pogledaj post): › A ko da ce ga te babe pojesti,mislim ono na sto se sve ljudi poceli zaliti,strasno Rolling Eyes


bas tako, na sta ce se sve ljudi zaliti ... a i glupavi novinari prenositi.

Galic bi jedino mogao imati malo takta i 'pristojnije' odgovoriti.

I majci bi porucio ... da koliko god ona misli da su stare babe 'opasne' kliconose za njeno dijete, tako je isto i njeno dijete kliconosa za stare babe kojima je imunitet daleko slabiji i puno lakse krepaju.

A sve ovo sto ona navodi, sto bolnica izgleda kao bolnica uzasa iz alana forda ... nisu krivi lijecnici niti medicinsko osoblje, nego vlada sa svojim ministrima, od hebranga, do milinovica ... itd. ... i to je prava adresa na koju se treba obratiti i traziti bolje uvjete za sve pacijente.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2010. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
kulen23 je napisao/la (Pogledaj post): › A ko da ce ga te babe pojesti,mislim ono na sto se sve ljudi poceli zaliti,strasno Rolling Eyes


bas tako, na sta ce se sve ljudi zaliti ... a i glupavi novinari prenositi.

Galic bi jedino mogao imati malo takta i 'pristojnije' odgovoriti.

I majci bi porucio ... da koliko god ona misli da su stare babe 'opasne' kliconose za njeno dijete, tako je isto i njeno dijete kliconosa za stare babe kojima je imunitet daleko slabiji i puno lakse krepaju.

A sve ovo sto ona navodi, sto bolnica izgleda kao bolnica uzasa iz alana forda ... nisu krivi lijecnici niti medicinsko osoblje, nego vlada sa svojim ministrima, od hebranga, do milinovica ... itd. ... i to je prava adresa na koju se treba obratiti i traziti bolje uvjete za sve pacijente.
Ingo je napisao/la: ›
kulen23 je napisao/la (Pogledaj post): › A ko da ce ga te babe pojesti,mislim ono na sto se sve ljudi poceli zaliti,strasno Rolling Eyes


bas tako, na sta ce se sve ljudi zaliti ... a i glupavi novinari prenositi.

Galic bi jedino mogao imati malo takta i 'pristojnije' odgovoriti.

I majci bi porucio ... da koliko god ona misli da su stare babe 'opasne' kliconose za njeno dijete, tako je isto i njeno dijete kliconosa za stare babe kojima je imunitet daleko slabiji i puno lakse krepaju.

A sve ovo sto ona navodi, sto bolnica izgleda kao bolnica uzasa iz alana forda ... nisu krivi lijecnici niti medicinsko osoblje, nego vlada sa svojim ministrima, od hebranga, do milinovica ... itd. ... i to je prava adresa na koju se treba obratiti i traziti bolje uvjete za sve pacijente.



Is, ma primarijus Galic je posebna velicina, tko se njega usudi kritizirat. ccc

_________________
Tunica vasculosa bubli,hhaahahahah,o Boze...osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LijaOS
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2010. 10:32 
Naslov:  Re: Dvogodišnjak nakon operacije u sobi s bakama s kateterima!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › LijaOS, ti si *, smješteno je tamo zato što urolozi to operiraju, a ne dječji kirurzi. nije da ne bi mogli, ali je drugačije ako netko napravi godišnje 500 ili 5 takvih operacija. točno se zna raspodjela posla. ako ti znaš bolje podijelit posao, samo dođi.


Vrlo zreli komentar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: