Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Studentski zbor ima dva predsjednika!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2010. 13:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolina-os je napisao/la (Pogledaj post): › učlanih se samo zbog ove teme koja ubija moj mozak od kada nas svakodnevno bombardiraju člancima o famoznom Studentskom zboru...

Vi ozbiljno mislite da će itko taj zbor voditi u korist drugima , a ne sebi? I da su stranke bez obzira na ime išta drugačije jedna od druge? I da je mladež Hdz-a najgora? Vjerujte da ima u tom zboru puuuuno gorih osoba , osobno znam , koje su spremne učiniti sve da se domognu moći i izlječe svoje komplekse uzimajući novac koji pripada studentima! Šta itko od nas studenata ima od silnih novaca na računima fakulteta? Itko primjetio da mu se nešto bolje ili lošije dogodilo otkad je zbor promijenio redove?

E pa meni je sve isto , fax je još isti , rokovi kako se kome pukne , Bolonja provedena Bože sačuvaj , 300 ljudi stisnutih kao sardine na predavanju...

Samo ljudi koji se drže predsjednika zbora na određenom fakultetu imaju koristi - vodaju se po večerama , putuju besplatno , idu na igre namjenjene svim studentima (na koje nisu pozvani svi studenti nego određena ekipa koja se ušupkava)...

prema tome - nije kriva podjela po strankama - nego činjenica da ljudi sa 23-24 godine u svojoj glavi imaju zacrtano da je sad njihovo vrijeme da uzmu svoj dio kolača i to čine na štetu studenata!

Bravo, ovo je tako reći, jedina i gorka istina o tim studentskim zborovima, predstavnicima i ostalim bakračima. Sve ostalo je suvišno filozofiranje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MegaSmrT
Offline
Avatar

Ukupno postova: 680
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.06.2010. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolina-os je napisao/la (Pogledaj post): › učlanih se samo zbog ove teme koja ubija moj mozak od kada nas svakodnevno bombardiraju člancima o famoznom Studentskom zboru...

Vi ozbiljno mislite da će itko taj zbor voditi u korist drugima , a ne sebi? I da su stranke bez obzira na ime išta drugačije jedna od druge? I da je mladež Hdz-a najgora? Vjerujte da ima u tom zboru puuuuno gorih osoba , osobno znam , koje su spremne učiniti sve da se domognu moći i izlječe svoje komplekse uzimajući novac koji pripada studentima! Šta itko od nas studenata ima od silnih novaca na računima fakulteta? Itko primjetio da mu se nešto bolje ili lošije dogodilo otkad je zbor promijenio redove?

E pa meni je sve isto , fax je još isti , rokovi kako se kome pukne , Bolonja provedena Bože sačuvaj , 300 ljudi stisnutih kao sardine na predavanju...

Samo ljudi koji se drže predsjednika zbora na određenom fakultetu imaju koristi - vodaju se po večerama , putuju besplatno , idu na igre namjenjene svim studentima (na koje nisu pozvani svi studenti nego određena ekipa koja se ušupkava)...

prema tome - nije kriva podjela po strankama - nego činjenica da ljudi sa 23-24 godine u svojoj glavi imaju zacrtano da je sad njihovo vrijeme da uzmu svoj dio kolača i to čine na štetu studenata!
Sve si lijepo rekla, dajem ti svoje kikirikije Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nikolina-os
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2010. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile

Fala,fala!

samo sušte činjenice vezane za tu temu su navedene mada znam i ostatak priče koja je stvarno odvratna... zato ni ne ulazim u dubokoumne rasprave o ovoj temi jer mislim da nema smisla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Honey3D
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2010. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo sad liči na našu vladu: dajmo jednom da bude mandatar pa nek sastavi vladu tj. u ovom slučaju nek sjedne za upravu studentskog zbora. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2010. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisu svi isti. sumnjam da neko moze biti gori od ovih sto su doveli Joleta na OLJM!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.07.2010. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikolina-os je napisao/la: ›
prema tome - nije kriva podjela po strankama - nego činjenica da ljudi sa 23-24 godine u svojoj glavi imaju zacrtano da je sad njihovo vrijeme da uzmu svoj dio kolača i to čine na štetu studenata!
A nije to ni zbog kolača.
To je više onaj štih, i ja želim neku funkciju i biti poseban po tome što će moji vršnjaci znati da ja imam neku funkciju i da sam ja taj i taj. Naravno ne ide se kandidirat zato što u biti žel pomoć ili ima neku viziju. Nego zbog funkcije i zadovoljenja vlastitog ega i sl.

NA KRAJU SVE TO BUDE JEDAN DREK.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: