Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stotine mopeda bez blokade, samo četiri vozača kažnjena!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2010. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u nedjelju će biti organiziran skuter susret na Suzuki, točno vrijeme se još ugovara

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2010. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

smo i mi dosadnjakovići sa 250 ccm pozvani?Smile

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2010. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prije jedno mjesec i pol dana smo napravili probni susret i za divno čudo došlo nas je 40-tak iz cijele Slavnoje. Okupili smo se na poznatim klupicama kod kina, napravili jedan krug po gradu i otišli na Suzuku, kasnije nam se pridružilo i 20-tak motorista. Moram reći da smo imali utrke ubrzanja tipa nexus 500 i sr 172, neki midrace kitovi i vxr-ovi. Bilo je baš interesantno, pozvani su naravno svi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2010. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno bilo je i stuntanje, popravljanja, razmjene iskustava itd

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.06.2010. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche.... ja znam da voziš malo bolju pilu... u nfs shift ili undercover? šta voziš? u stvarnosti drljaš neki punto, vjerojatno..al to nije bitno... naravno da mi smetaju debili koji se ne znaju ponašat u prometu...ljudi koji voze normalno, svaka čast...poanta i je brže kretanje po gradu itd... ali kako voze skutere po Osijeku..to je strašno...
al neka..maniche ima skuter, kineski , koji ide ma,ma 190km/h... ipak je to maniche....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2010. 20:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › maniche.... ja znam da voziš malo bolju pilu... u nfs shift ili undercover? šta voziš? u stvarnosti drljaš neki punto, vjerojatno..al to nije bitno... naravno da mi smetaju debili koji se ne znaju ponašat u prometu...ljudi koji voze normalno, svaka čast...poanta i je brže kretanje po gradu itd... ali kako voze skutere po Osijeku..to je strašno...
al neka..maniche ima skuter, kineski , koji ide ma,ma 190km/h... ipak je to maniche....


Mislim da ću se morati prestati zabavljati s tobom jer ti razvijam ozbiljan kompleks Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eastsidaz
Offline
Ukupno postova: 57
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.06.2010. 21:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vozač sam skutera, nekažem da sam nepogrješiv,al pazim kolko mogu, nekad se zalomi hehe...
ugl meni smetaju samo ovi skuteraši nabrijani što ''prde'' u kasnim satima dok normalan svijet spava..isto tako nisu samo skuteraši krivi što tip u članku kaže dostavljači su problem isto tako žene puše a u drugoj mob,pa onda razno-razni ''poslovnjaci'', babe, djedovi, BM,VU,VK i sl . vukoje*ine...

_________________
stay off you computer thug
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.06.2010. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche... pridajes si preveliku vaznost... ti si za mene netko tko UPISUJE sranja po netu...al' mami si ti svojoj najbitniji i najljepši...gladi te po kosi..jesi ti ovaj zalizani na slici..ili je to ONTE?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: