Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Grad okupio novi tim stručnjaka za još jedan pokušaj brendiranja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2010. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako mene nisu zvali kad su ponovo okupljali tim?! I ja sam stručnjak!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2010. 20:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a po čemu su trdin i lončar stručnjaci?

evo rezultat trdinove stručnosti
http://brend.osijek.hr/poveznice.aspx

ajmo sa tom listom, da vidimo tko će opet pocuclat pare.

nadam se da će biti bar 50% stručnih ljudi, a ne da opet provode ankete i pitaju babe i tetke što bi trebao biti brend osijeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DarioOs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 25
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2010. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi nas trebalo brendirati. Osijek je ipak grad moderne umjetnosti i svi mi smo umjetnici, jer u ovoj nasoj zabiti za koju ocito nikoga nije briga, umjetnost je prezivjeti dan sit i bez kojekakvih opomena za sve ove "luksuzne usluge" koristenja struje, vode, plina...

_________________
[uklonjeno zbog dimenzija]
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2010. 2:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadni ste do bola vi koji samo pljujete! Koja god vlast je bila Osječani gotovo da se ne odazivaju ni na kakve kulturne i sportske događaje! Kada bi netko htio dovući svoje lijeno dupe do Zrinjevca i dati deset kuna za ulaznicu za neki od sportova, pomogli bi našim sportskim klubovima! Kulturna događanja su toliko zapostavljena od strane osječana da je postalo sramotno da plesnjake u rojalu popunjavaju uglavnom stariji od pedeset! Mlade ništa ne zanima nego lokanje kod školjke i bauljanje po tvrđi, a stariji samo prigovaraju lokalnim i državnim vlastima! Ljudi, dok se ne pokrenete neće vam biti bolje! Vama ništa ne odgovara! Hajde vi iz HSP-a ili koje već stranke, smislite neke neke projekte kad ste toliko pametni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SheOs
Offline
Ukupno postova: 119
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2010. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KOntam da sjediš u nekom od državnih klimatiziranih uredića ali ajd..uživaj, nego da ti ja nešto kažem. Prvo, bila sam na Surduku i Tvrđa festu i koliko god da su cijene upada "simbolične", meni trenutno fale. No, kada mi je nešto zanimljivo potrošim i zadnju kunu pa neću kukati, samo želim reći da danas ljudi nemaju para bio to kulturni ili sportski događaji. A zašto bi ja pomagala sportskim klubovima?!Zlo mi od pomisli da je prije nekoliko godina država oprostila dug jebenom nogometnom klubu. Što se tiče brendiranja to traje i traje i niša se ne događa a pare su potrošene i što to pljujemo???!Nerad čovječe. I da, nisam vidjela natječaj za taj novi tim stručnjaka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2010. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se tiče sportsik klbova totalno si u krivu! Upravo su stanovnici Osijeka krivi što klubovi propadaju! Nitko ne posjećuje utakmice čak i kada se ne naplaćuje ulaznica! Dolaskom na utkamice bi povećali interes sponzora koji bi kasnije pomogli osnaživanju sportskih društava! Osim toga, sve je manje djece koja se bavi sportom i sve više ostaje za računalom i ostalim igračkim konzolama koje naprosto zatupljuju djecu! Mladi su neizanteresirani i sve je manje onih koji se bave i rekreativnim sportom!

Tako mi je krivo što ovaj grad ima toliko potencijala, no ljudi nisu spremni poduzeti nešto! Samo se kuka! Ali ima nade, vjerujem da će se to promijeniti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.06.2010. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Laser je napisao/la: ›
Što se tiče sportsik klbova totalno si u krivu! Upravo su stanovnici Osijeka krivi što klubovi propadaju! Nitko ne posjećuje utakmice čak i kada se ne naplaćuje ulaznica! Dolaskom na utkamice bi povećali interes sponzora koji bi kasnije pomogli osnaživanju sportskih društava! Osim toga, sve je manje djece koja se bavi sportom i sve više ostaje za računalom i ostalim igračkim konzolama koje naprosto zatupljuju djecu! Mladi su neizanteresirani i sve je manje onih koji se bave i rekreativnim sportom!

Tako mi je krivo što ovaj grad ima toliko potencijala, no ljudi nisu spremni poduzeti nešto! Samo se kuka! Ali ima nade, vjerujem da će se to promijeniti!


a to ima veze sa brendiranjem kako?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Laser
Offline
Ukupno postova: 63
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2010. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema veze sa brendiranjem i u pravu si da se otišlo podalje od naslova članka!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: