Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Interspar - mrtve muhe u grožđicama!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

propanal je napisao/la: ›
Pa da, ali rekla si nešto u smislu kao da više nećeš kupovat u Intersparu zbog toga, a mislim da to nema veze s tim..A koja je to marka grožđica? Very Happy

Neću kupovati više ništa kod njih u rinfuzi, a ne da neću kupovati ništa kod njih. Marka grožđica - rinfuza. Wink

Imaju inače neke čokolade koje često kupujem, mačju hranu i razne artikle...samo sam napomenula da rinfuzne stvari neću kupovati, a nakon jučer ne bih preporučila nikome. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
propanal je napisao/la: ›
Pa da, ali rekla si nešto u smislu kao da više nećeš kupovat u Intersparu zbog toga, a mislim da to nema veze s tim..A koja je to marka grožđica? Very Happy

Neću kupovati više ništa kod njih u rinfuzi, a ne da neću kupovati ništa kod njih. Marka grožđica - rinfuza. Wink

Imaju inače neke čokolade koje često kupujem i mačju hranu i raznih artikala...samo sam napomenula da rinfuzne stvari neću kupovati, a nakon jučer ne bih preporučila nikome. Wink

A dobro.. Ja ni ne kupujem nikad grožđice u rinfuzi nego one zapakirane.. Onako stvarno ne znaš šta ti može dopast unutra..Ništa čudno.. Ne možeš se u to pouzdat. Ali sad i sama znaš.. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

propanal je napisao/la: ›
A dobro.. Ja ni ne kupujem nikad grožđice u rinfuzi nego one zapakirane.. Onako stvarno ne znaš šta ti može dopast unutra..Ništa čudno.. Ne možeš se u to pouzdat. Ali sad i sama znaš.. Shocked

A stvar je da su u rinfuzi u Intersparu 1,60 100 grama...što znači da su 3-4 puta jeftinije nego one u vrećici...stalno ih kupujem u rinfuzi i nisam do jučer imala nikakvih zamjerki ni problema...ali očito za sve postoji prvi put... Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 0:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
propanal je napisao/la: ›
A dobro.. Ja ni ne kupujem nikad grožđice u rinfuzi nego one zapakirane.. Onako stvarno ne znaš šta ti može dopast unutra..Ništa čudno.. Ne možeš se u to pouzdat. Ali sad i sama znaš.. Shocked

A stvar je da su u rinfuzi u Intersparu 1,60 100 grama...što znači da su 3-4 puta jeftinije nego one u vrećici...stalno ih kupujem u rinfuzi i nisam do jučer imala nikakvih zamjerki ni problema...ali očito za sve postoji prvi put... Wink



svakako hvala stella na ovoj informaciji,ne obaziri se na provokacije pojedinaca...grožđice jesu za grickanje kao i svako drugo suho voće!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exosječanka je napisao/la: ›
svakako hvala stella na ovoj informaciji,ne obaziri se na provokacije pojedinaca...grožđice jesu za grickanje kao i svako drugo suho voće!!!!

Nema na čemu. Cilj ove teme je upozoriti ljude i dati im do znanja što gdje ima. Drago mi je da ima bar jedna duša kojoj će to koristiti i koja je ok. Wink Eo kikirikija za tebe! Smile


Zadnja promjena: Stella1989; 28.05.2010. 0:50; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
exosječanka je napisao/la: ›
svakako hvala stella na ovoj informaciji,ne obaziri se na provokacije pojedinaca...grožđice jesu za grickanje kao i svako drugo suho voće!!!!

Nema na čemu. Cilj ove teme je bio kako bih upozorila ljude i dala im do znanja što gdje ima. Drago mi je da ima bar jedna duša kojoj će to koristiti i koja je ok. Wink Eo kikirikija za tebe! Smile



fala,fala,ma ja bi voljela da ima više ovakvih postova,ko zna što sve kupujemo i jedemo i vrlo rado bi izbjegavala nečiste namirnice pa čak i trgovine!!! nisam do sad imala neugodno iskustvo ,na sreću!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 0:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exosječanka je napisao/la: ›
fala,fala,ma ja bi voljela da ima više ovakvih postova,ko zna što sve kupujemo i jedemo i vrlo rado bi izbjegavala nečiste namirnice pa čak i trgovine!!! nisam do sad imala neugodno iskustvo ,na sreću!!!

Da, bilo bi fora kad bi ljudi (imalo) brinuli o sigurnosti i zdravlju drugih...ali ljudi možda takve stvari ignoriraju ili ih boli briga za ovakve stvari, možda su im to gluposti ili ne brigaju za druge pa si onda misle: "E, nek se i njima dogodi kad se i meni dogodilo...zašto da ih upozorim..? Baš me boli briga."

Ja ću rado nekome pomoći i napisati svoje iskustvo, bilo ono dobro ili loše...vjerujem da će barem nekome pomoči! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
exosječanka je napisao/la: ›
fala,fala,ma ja bi voljela da ima više ovakvih postova,ko zna što sve kupujemo i jedemo i vrlo rado bi izbjegavala nečiste namirnice pa čak i trgovine!!! nisam do sad imala neugodno iskustvo ,na sreću!!!

Da, bilo b fora kad bi ljudi (imalo) brinuli o sigurnosti i zdravlju drugih...ali ljudi možda takve stvari ignoriraju ili ih boli briga za ovakve stvari, možda su im to gluposti ili ne brigaju za druge pa si onda misle: "E, nek se i njima dogodi kad se i meni dogodilo...zašto da ih upozorim..?"

Ja ću rado nekome pomoći i napisati svoje iskustvo, bilo ono dobro ili loše...vjerujem da će barem nekome pomoči! Wink


Slažem se mnogi ne žele upozoriti.. a šta nam se sve nudi vjerojatno bi dosta toga izbjegavali..kad malo pogledaš po policama odakle sve stiže iznenadiš se...ko zna kojim transportom u kakvim uvjetima,kroz koliko ruku je sve prošlo..ne volim ni misliti o tome.. bombardirani smo kojekakvim jefinim proizvodima upitne kvalitete!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2010. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

želiš jedan primjer što pod obavezno izbjegavati, MESO, tj. ono što se nudi onak fino zapakirano u većim trgovačkim centrima, a zašto?
ovako, moja majka je vidjela na sniženju neke kremenadle tak fino zapakirane, kupi par pakovanja, stavi u zamrzivač, ja izvadim da napravim fini ručak, svinjetinu u umaku od šampinjona (definitivno najbolje što si volim napravit), i osjetim kak to meso SMRDI, dam njoj da pošnjofa, ona ništ (vjerojatno su joj tablete za njene boleštine oštetile njuh), kao normalno miriši, ja reko ajd, ispečem jer sam mislio da bi to tak trebalo bit dok se ne ispeče (ali pošto sam sa sela znam što je svinja i što je dobro meso tak da nisam prestao sumnjat u kvalitetu) no smrad nije nestao, odvratan pokvaren smrad kao da je to meso ili trulo ili od krmače koju nisu zaklali nego je sama crkla nakon što se desetak puta oprasila, to što sam skuhao morao sam bacit da bih kasnije mal istaživao i otkrio u čemu je fora.
po zakonu u RH rok trajanja mesa kad se zamrzne je 12 mjeseci, kao što rekoh odrastao sam na selu i iz prve ruke znam što i kako treba postupat s mesom
- nikad al baš NIKAD se ne smije jest meso koje je bilo u zamrzivaču duže od 6 mjeseci, najbolje je kad se potroši u prvih 4-5 (to i moja baba zna a ima nepuna 4 razreda osnovne škole)
- mljeveno meso ne bi trebalo bit duže od 3 mjeseca u zamrzivaču
- svo meso kad se jednom odledi se treba pripremit za jest u roku od 2-3 dana ako je u hladnjaku, naravno opet mljeveno meso kraće jer je to već poluobrađeno mljevenjem, i ne, čitaj velikim slovima NE zaleđivat ponovno čak i ako se ne potoši ništa, bolje bacit psu
hm, ne znam zašto su takav zakon napisali, ali mi je sumnjiv jer u EU isti taj zakon za to isto meso kaže da je rok trajanja 6 mjeseci
dakle zaključak, koji je i bio u dnevnom listu i na internetu sam pronašao neke članke JEDEMO OSTATKE EVROPSKE JE**** UNIJE
ovako putuje meso: zemlja uzgoja/porijekla "neka J.Američka", zemlja uvoza "EU", kada to meso ne uspiju prodat, odnosno tamo negdje kad prođe 5 mjeseci to isto bude na sniženju, ono što ostane se šalje kod nas jer ipak to meso unatoč što bi ga trebali spaliti mogu nekom uvaliti za jeftine pare, čisto da pokriju troškove proizvodnje i možda malo i zarade.
baš zbog tog sniženja i zakona trgovački lanci kod nas ga kupuju masovno i nama prodaju po nižoj cijeni i time stvaraju nepoštenu konkurenciju domaćem uzgoju
jedan susjed čija se obitelj generacijama bavila poljoprivredom je rekao: prase koje sada vrijedi 18kn/kg bi svaki seljak prodao i za 13kn/kg kad bi znao da će ih prodat 70ak godišnje (nekih 80 posto uzgoja da je sve kako treba, ostalo bi ostavio za daljnju proizvodnju)
ovako ne samo da nas truju pokvarenom hranom nego nam uništavaju gospodarstvo.

a tebe jebu muhe u grožđicama koje se pojavljuju svaki put kad dolazi ljeto tj. topla vremena, muha raste iz tvog govneta, prihvati ju kao dio sebe, ne vjerujem da su se tvoji ukućani razboljeli zbog nje, tko zna kako su uzgojene te grožđice i odakle su uopće uvezene, ak nije i to na ovu istu foru da nam daju smeće. nije za bezveze sigurna, zdravija hrana i skuplja Wink

odo sad popit tamno osječko da mogu lakše spavat osijek031.com smile

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2010. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo ivice. Ja osobno ih ne jedem, aL onakav komentar Rolling Eyes DyLane, stvarno pretjeruješ, njie ti nikava fora vrijeđanje. A ti si očito jako zapeo za SteLLu. SteLLa, navikni se na takve stvari tu, vidiš da je zLo iznjet svoje mišLjenje iLi dr.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muhe=protein
grožđice=ugljikohidrat
i još ti fale samo bademi=mast za savršen obrok u ravnoteži ... zdrava prehrana

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2010. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stella... ti još ne shvaćaš da se darwin gadno zajebo? nisu svi prošli evolucijski razvoj...

što se tiče muhe... meso je meso... odi se žalit u spaar pa će ti reći da ne kenjaš, jer si uz grožđice dobila i meso...ukratko, možda ti i naplate koju kunu...Very Happy

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vi, u stvari, pojma nemate kako se postupa s prehrambenim artiklima u velikim skladištima, a pogotovo s robom u rinfuzi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.05.2010. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znamo..al pokušavamo potisnut:-D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: