Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Interspar - mrtve muhe u grožđicama!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 11:53 
Naslov:  Interspar - mrtve muhe u grožđicama!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima!

Kao što i sam naslov kaže...

Jučer sam kupila grožđice u rinfuzi u Intersparu i unutra su bile dvije mrtve muhe. ODVRATNO! Jedna je sinoć završila u nečijem želucu, a drugu sam jutros skontala dok sam grickala grožđice jer sam bila oprezna pa upalila stolnu lampu da ne bih i ja slučajno pojela glupavu mrtvu muhu. osijek031.com smile

Osobi koja je jednu jučer slučajno pojela nije bilo dobro, tako da pripazite ukoliko kupujete voće/povrće bilo koje vrste tamo da ne biste u kolače slučajno strpali muhu ili nekog drugog kukca ili pojeli pa da vam bude muka...FUJ!! Tko zna odakle im sve to dolazi pa te muhe još i kake po tom voću i povrću... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2010. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ak se ispeče onda nije loše Wink

ugl. primjetio sam po ljeti ne samo u intersparu nego i u dosta tih centara navalu kukaca, čak i u jednoj pekari su bile ose, nemam fobije na kukce al da zagrizem buflu i ona mi uzvrati ne bi bilo svejedno...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
ak se ispeče onda nije loše Wink

Uf, ova k'o da je i ispečena...već se sasušila. Wink
exHOP3on je napisao/la: ›
ugl. primjetio sam po ljeti ne samo u intersparu nego i u dosta tih centara navalu kukaca, čak i u jednoj pekari su bile ose, nemam fobije na kukce al da zagrizem buflu i ona mi uzvrati ne bi bilo svejedno...

Ma odvratno je...više ne možeš ni jesti ono što kupiš. A ona kutija u kojoj su i suhe šljive je prepuna mušica...ja jučer otvorila kutiju i potjerala ih, hahaha... osijek031.com smile Da ne sraćkaju po toj hrani koju će danas-sutra netko jesti...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2010. 12:12 
Naslov:  Re: Interspar - mrtve muhe u grožđicama!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ludilo kolači sa grožđicama i mesom ! Mmmmm fino ...

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
Ludilo kolači sa grožđicama i mesom ! Mmmmm fino ...

Very Happy Very Happy Very Happy

To je još i dobro. Kad pojedeš samu muhu bez ikakvih dodataka, možeš povratiti... osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2010. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › ak se ispeče onda nije loše Wink

ugl. primjetio sam po ljeti ne samo u intersparu nego i u dosta tih centara navalu kukaca, čak i u jednoj pekari su bile ose, nemam fobije na kukce al da zagrizem buflu i ona mi uzvrati ne bi bilo svejedno...


U Konzumu na Bosutskom imaš golubove iznad odjela za voće i povrće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
U Konzumu na Bosutskom imaš golubove iznad odjela za voće i povrće

Najzobiljnije?!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2010. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
U Konzumu na Bosutskom imaš golubove iznad odjela za voće i povrće

Najzobiljnije?!


Da ja bio na blagajni i vidim par golubova tam leta i skriva se u nekakvu rupu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2010. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Aj samo malo, kako je osoba uopće primjetila da je pojela muhu i kad je to skontala? Nije sigurno skontala kad je vec gutnila pa je osjetila da leti po stomaku, a ako je osjetila dok je bila u ustima što je najlogičnije onda koji kurac ju nije izvadila.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 23:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Aj samo malo, kako je osoba uopće primjetila da je pojela muhu i kad je to skontala? Nije sigurno skontala kad je vec gutnila pa je osjetila da leti po stomaku, a ako je osjetila dok je bila u ustima što je najlogičnije onda koji kurac ju nije izvadila.

A sad stvarno i ti se*eš. Grickali smo grožđice i nije vidio što uzima i kad je prožvakao i nabrzinu progutao tek je onda skontao da je nešto odvratno pojeo i nije mu bilo dobro. Nije sigurno gledao grožđicu po grožđicu jer se nije nadao da će tako što naći među grožđicama. A i ja sam jutros našla muhu u toj istoj vrećici s grožđicama, tako da...


Zadnja promjena: Stella1989; 27.05.2010. 23:09; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

De glupi ste...ako vi nešto ne volite (jesti), ne znači da drugi ne vole. Ja svakodnevno kupujem grožđice, većinom u Intersparu, do sada...

Volim ih jesti...i što sad?! Našlo se par pametnih koji ne vole i moš mislit...kao da su popasli pamet cijelog svijeta... Rolling Eyes

Niste zahvalni kad vam netko kaže što je gdje pronašao, kako bi vam pomogao...vama je bolje ne reći pa onda idite, kupujte, jedite...pa ćete tek znati kako je kad osjetite na svojoj koži kad ste tako ograničeni...

Sram vas može biti!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2010. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
De glupi ste...ako vi nešto ne volite (jesti), ne znači da drugi ne vole. Ja svakodnevno kupujem grožđice, većinom u Intersparu, do sada...

Volim ih jesti...i što sad?! Našlo se par pametnih koji ne vole i moš mislit...kao da su popasli pamet cijelog svijeta... Rolling Eyes

Niste zahvalni kad vam netko kaže što je gdje pronašao, kako bi vam pomogao...vama je bolje ne reći pa onda idite, kupujte, jedite...pa ćete tek znati kako je kad osjetite na svojoj koži kad ste tako ograničeni...

Sram vas može biti!

Jao ma daj... Nije u tom stvar nego na ovom portalu ljudi samo blate... od Taxi Cammea do Interspara. Glupost. Pa nisu ovi iz Interspara valjda namjerno stavili muhu (ako je uopće bila muha) u vrećicu s grožđicama Shocked ... To ih sigurno dobro reklamira... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2010. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

propanal je napisao/la: ›
Jao ma daj... Nije u tom stvar nego na ovom portalu ljudi samo blate... od Taxi Cammea do Interspara. Glupost. Pa nisu ovi iz Interspara valjda namjerno stavili muhu (ako je uopće bila muha) u vrećicu s grožđicama Shocked ... To ih sigurno dobro reklamira... Rolling Eyes

Jesam ja možda rekla da je te muhe netko namjerno stavio?! Ne. Rekla sam što smo našli u grožđicama. Čim sam ja jutros skontala glupavu muhu u vrećici s grožđicama, šiknila sam ju u smeće jer su mi prisjele grožđice! Nisam mislila da ću ih uopće pronaći u grožđicama, a pogotovo se nisam nadala da ću naći 2 muhe u vrećici od 200-300 grama. Sinoć jedna, jutros druga. Mogu misliti koliko ih je onda u cijeloj kutiji... Rolling Eyes ...a koliko sam ih puta dosad kupila i jela...tko zna što sam pojela, a da nisam bila svjesna...možda krilo od muhe? Hehe... Wink


Zadnja promjena: Stella1989; 28.05.2010. 0:03; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
propanal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2010. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
propanal je napisao/la: ›
Jao ma daj... Nije u tom stvar nego na ovom portalu ljudi samo blate... od Taxi Cammea do Interspara. Glupost. Pa nisu ovi iz Interspara valjda namjerno stavili muhu (ako je uopće bila muha) u vrećicu s grožđicama Shocked ... To ih sigurno dobro reklamira... Rolling Eyes

Jesam ja možda rekla da je te muhe netko namjerno stavio?! Ne. Rekla sam što smo našli u grožđicama. Čim sam ja jutros skontala glupavu muhu u vrećici s grožđicama, šiknila sam ju u smeće jer su mi prisjele grožđice! Nisam mislila da ću ih pronaći više u vrećici od 200-300 grama. Sinoć jedna, jutros druga. Mogu misliti koliko ih je onda u cijeloj kutiji... Rolling Eyes ...a koliko sam ih puta dosad kupila i jela...tko zna što sam pojela, a da nisam bila svjesna...možda krilo od muhe? Hehe... Wink

Pa da, ali rekla si nešto u smislu kao da više nećeš kupovat u Intersparu zbog toga, a mislim da to nema veze s tim..A koja je to marka grožđica? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2010. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la: ›
Stella1989 je napisao/la: ›
Dylan je napisao/la: ›
Tko gricka grožđice???
To je za kolače a ne grickat.
Aj ne seri, idi laži negdje drugdje.

Stvarno si jadan i de odhebi više!! JA ih grickam, ljudi ih grickaju...zar nisi nikad jeo ili čuo da ljudi jedu grožđice?! Idiota...uff!!

Glupane, pokušavam upozorit ljude da ne bi doživjeli isto, al moraš se uvijek ti tu naći da baljezgaš bezveze...

Stella, odjebi u dvokoraku.


Momak, uozbilji se. Zasluzio si zuti karton.

Ja jedem suhe grozdjice! Odlicne su i zdrave, ne stavljaju ih u muslije bezveze...

Eh, šonja...

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: