Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nogometne utakmice i ustaški pozdrav

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, on nama ide Jergovića citirati osijek031.com smile, zašto me to ne iznenađuje.

Felt, tvoji postovi odišu podcjenjivačkim, osuđujučim, omalovažavajućim... jednostavno negativnim stavom prema svemu što je hrvatsko, prema samoj Hrvatskoj i njenim građanima. Žalim takve ljude koji ne osjećaju ljubav prema domovini, rodnom kraju, ljudima koji ih okružuju, koji su čitav život frustrirani zato što su tu gdje jesu.
Za tebe imam jednu sliku: voli Hrvatsku ili idi osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2010. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la: ›
A stvarno smo jadni kad ne možemo smisliti niti jedan bolji navijački poklič od onog što je usko vezan s ustaštvom. Očito je izraz "Za dom spremni" nekima vrhunac domoljublja...


evo bolji , u boj u boj za narod svoj, ali vjerovatno i to nekome smeta.....a nema boljeg za koji može napalit igrače bilo koje hrvatske momčadi da daju sve od sebe..

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.05.2010. 19:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tebe brick i manichea je evolucija zaobišla.... darwin se gadno zajebao..ima vas još u ranim stadijima... ovo internet huligan... trenutno nisam u os, kad se vratim(nadam se jako brzo) možemo se mi negdje srsti..onako kao slučajno pa da ti objasnim neke stvari... ti si kao Maminjo...rušitelji Hrvatske, udbaši, mrze Rvacku... vi ste gadna manjina i to frustrira, al vas se skupi onda 10 000 iz cijle države pa svi Hrvati ispadnu sdeljačine..kao što su vaši miljenici označavali Židove, tako bi ja vama istetovirao na čelo PANJ 1 ,2,3,4... i tako ...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2010. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, on nama ide Jergovića citirati osijek031.com smile, zašto me to ne iznenađuje.

Felt, tvoji postovi odišu podcjenjivačkim, osuđujučim, omalovažavajućim... jednostavno negativnim stavom prema svemu što je hrvatsko, prema samoj Hrvatskoj i njenim građanima. Žalim takve ljude koji ne osjećaju ljubav prema domovini, rodnom kraju, ljudima koji ih okružuju, koji su čitav život frustrirani zato što su tu gdje jesu.
Za tebe imam jednu sliku: voli Hrvatsku ili idi osijek031.com smile


Potpis!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.05.2010. 22:37 
Naslov:  Re: Nogometne utakmice i ustaški pozdrav
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo po sebi je strašno i razočaravajuće što je o ovako glupoj temi napisano toliko postova .

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2010. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › @Felt link ti ne valja

Dosadni ste s tim ustaslukom, Za dom spremni se je bio i bit ce poklic hrvatskih navijaca, a vi kojima smeta sutite i trpite ne zamarajte nas ostale sa svojim glupostima Wink


Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.05.2010. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe, on nama ide Jergovića citirati osijek031.com smile, zašto me to ne iznenađuje.

Felt, tvoji postovi odišu podcjenjivačkim, osuđujučim, omalovažavajućim... jednostavno negativnim stavom prema svemu što je hrvatsko, prema samoj Hrvatskoj i njenim građanima. Žalim takve ljude koji ne osjećaju ljubav prema domovini, rodnom kraju, ljudima koji ih okružuju, koji su čitav život frustrirani zato što su tu gdje jesu.
Za tebe imam jednu sliku: voli Hrvatsku ili idi osijek031.com smile


Hahaha. Voli Hrvatsku ili idi - hahahaha.

Znači, osim nacističkih pokliča, sad biste i određivali tko ima pravo živjeti u RH.

Sreća pa su vam ovlasti proporcionalne shvaćanjima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: