Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slama 2010. - spaljen Toranj

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2010. 15:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da...
zaboravih napisasati...da sam poludi kad sam vidio kako pojedinci mrtvo ladno pale cigarete i puše....pored tone slame..koja jedva ceka da plane...(ups vidi rima)
e sad...da ne ispadne kako sam protiv pušaca...al nedaj bože da samo zbog trunke nepažnje izgori jedno 20 do 30 ljudi...jer netko ima neodoljivu želju da pupuši

dakle...ne znam kako to urediti..al ipak...cigarete i suha slama ne bi trebale ici zajedno

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2010. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm hm
Ja sam bio jedan od pušača i dok sam gutao duhan, treskao sam cigaretu u čašu s vodom. Ne vidim opasnost.

Mozda malo previse dramatiziras. Kako li ti sam pređeš cestu uopće?

Vezano uz post ranije.
Potrošio si oko stotinjak kuna?
Uzmi sada 100 kn, odi u konzum i kasnije nam napisi sto si kupio. Wink

Cijene potpuno normalne. 10 kn cuga, 15 kn klopa. Solidne porcije s obzirom na cijenu. Ja u Slami ne vidim nikakav problem. Valjda ovdje neki misle da se radi o studentskoj menzi pa ce za 4.39 kn pojesti zagrebački s pommesom. Tko si ti da određuješ optimalnu cijenu upada? Ako ti se nesviđa, ne odeš. Wink

Uglavnom, da se ogradim prije eventualnih napada. S organizatorima uopce nisam u dobrim odnosima. Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2010. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: ›
Hm hm
Ja sam bio jedan od pušača i dok sam gutao duhan, treskao sam cigaretu u čašu s vodom. Ne vidim opasnost.

Mozda malo previse dramatiziras. Kako li ti sam pređeš cestu uopće?




nije dramatiziranje vec tek jedna opaska na nešto što može dovesti do pizdarije
al sva sreca pa do toga nije došlo
al da je...što bi ti onda rekao...puj pik ne važi....ili sorry ekipa...eto žao mi je za 20 reš prepecenih ljudi....

a što se tice kako prelazim cestu....
uvijek sa jedne strane na drugu stranu...
možda je to tebi neshvatljivo.-.
al dobro.....
duhan uništava puno organa u tijelu Smile

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noj u bemveu
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Guantanamo
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2010. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisujem opasku o cigaretama

_________________
daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, daj kiki-riki-riki, kikiriki daj!


tko je najbolji? NOJ! tko je najbolji? NOJ!osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2010. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaslužujete osijek031.com smile

Ne znam na kojoj ste vi slami bili, no na ovoj mojoj su predvecer spalili nekoliko radova. Nevjerojatno no to se sve događalo bas medju tonama suhe slame. WTF? Mogli smo svi izginuti...

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2010. 19:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Palilo se navečer s razlogom. Pušilo se tijekom dana po najvećoj žegi. I u tome je razlika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2010. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la: › Zaslužujete osijek031.com smile
Ne znam na kojoj ste vi slami bili, no na ovoj mojoj su predvecer spalili nekoliko radova. Nevjerojatno no to se sve događalo bas medju tonama suhe slame. WTF? Mogli smo svi izginuti...
Doista, na kojoj smo Slami bili?! ;-)

One izorane brazde oko skulptura koje ce biti zapaljene nisu zaostale od ljetne sjetve, bas kao ni sto se vatrogasna kola i 5-6 vatrogasaca nije slucajno tamo naslo.

Zamisli koliko bi se moralo orati, koliko bi navalnih vozila i vatrogasaca trebalo biti, da se stvore uvjeti u kojima bi tvoja usporedba imala smisla? ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.08.2010. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

P da, ljudi puse...
U jutro, podne, predvecer, navecer...

Uglavnom, znam na sto ciljas. Smile

Ja se samo malo salim. Smijesno mi je citati takve blesavoce. Do pizdarije je moglo dovest i samo spaljivanje, udar groma, tornado ili ali baba i 40 hajduka...

Malo se opustite! Wink

Imali su tamo dezurne vatrogasce i zbilja ne vidim problem.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
semir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.08.2010. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="avantgarde";p="321855"]

Vezano uz post ranije.
Potrošio si oko stotinjak kuna?
Uzmi sada 100 kn, odi u konzum i kasnije nam napisi sto si kupio. Wink

Cijene potpuno normalne. 10 kn cuga, 15 kn klopa. Solidne porcije s obzirom na cijenu. Ja u Slami ne vidim nikakav problem. Valjda ovdje neki misle da se radi o studentskoj menzi pa ce za 4.39 kn pojesti zagrebački s pommesom. Tko si ti da određuješ optimalnu cijenu upada? Ako ti se nesviđa, ne odeš. Wink

nevidim razlog izvlačenja konteksta iz mojih riječi a valjda imaš razlog ima još nekih isfrustiranih ljudi a razloga nema jer ovo je samo forum i tu ispisujemo naša zapažanja pokušavajući dokučiti neke probleme koje opčenito more naš grad,opčinu,županiju i isto tako i našu državu prema tome ohladi malo i razmisli bitne činjenice u globalnijem smislu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
erich
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo konacno pomalo naspavan sjeda za komp i net pa da pokusam odgovorit na par zamjerki i pitanja...


sta se sesira tice:
onih s plastikom iz china-shopa nismo htjeli a za one ljepse bez plastike nismo nasli neku ok varijantu... mogli smo npr. one kao s pijace prodavat al bi ti da mi ostanemo na +-0 bili skuplji neg na pijaci i nema ih niko u vecim kolicinama... pa bi opet bilo prostora za prigovor.. pa nismo to ni pokusali. nagodinu se nadam da ce toga bit. Wink

@ SUBOTA
tko god je bio u sobotu neka primi moju osobu ali i nasu (od cijele slame) ispriku za losu organizaciju neproporcionalno naplacen ulaz i ostale propuste kojih je u subotu bilo skoro pa u izobilju,...
mi smo pokusali odreagirat te smo ljutim ljudima u subotu pri odlasku ponudili da ostave njihove podatke te da time za nedelju imaju besplatan ulaz. znam da su neki to tako napravili i da na kraju nisu bili razocarani. o suboti nema smisla raspravljat jer jednostavno nije uspjela nasa zamisao za nju.

cijene hrane i pice su sasvim ok, pristupacne i dobre. nije bilo ni varajnja na pivu (da dobijete 0,3 piva + 0,2 pjene), nit se zakidalo na hrani,..

eh sad, program,.. da, nekoliko okolnosti je dovelo do toga da se program malkoc ispraznio,.. kao sto su neki i primjetili pokusavali smo to sto bolje spasiti. te mislim da od poslje otvorenja do paljenja nije bilo propusta na tom pogledu.
vremenski zadani program mi izbjegavamo s razlogom kreativnosti i slobode spontanosti izvođača,.. to je bila jedna od cari slame. ono, da se svuda po polju nesto dogadja te da posjetitelji hrle s jedne strane na drugu kako bi sve pohvatali Wink , no, naravno,.. izostao je takozvani "info-pult" na kojem bi posjetitelji dibili neke opce upute sta sve gdje otprilike i kad otprilike ima.. bude toga nagodinu,..

takodjer, parking na nekom polju pored nagodinu mora bit pod svaku cijenu...

kao sto moramo i strogo kontrolirati sve druge "naplativace" kuna koju su na nasem polju i njihove cijene... jer je kontrast nasih cijena i cijena nekih popratnih sadrzaja s kojima mi "nemamo nista" proporcionalno nemoguca,... nema smilsa da se mi trudimo bit sto pristupacniji pa onda tu neki levi sa standom il kocijom masno lupa ljudima po djepu,..

uglavnom,... ima tu sigurno jos stvari (npr. drugi ulaz, vise mjesta za prodaju bonova, itd. itd.) te znajte da ce skoro pa svaki vas komentar bit deteljno razmotren i da se zaista trudimo vecinu njih ispostovati... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ok... ljudi daju kritike jer im je stalo... kad ne bude bilo komentara - e, onda cete se trebati zamisliti... Smile

Nego, kad smo vec kod redova i cekanja. Na kupnju bonova nisam cekao (nisam ni primjetio da su drugi), tako da ne mislim da treba jos pultova s kupovinom bonova.

Ali, redovi za kukuruz i langosice su bili beskrajni. Buduci da su to oni "s kojima nemate veze" (nije bas da su pali s Marsa, tja prodaju na vasoj livadi) - svakako ih sljedece godine dovedite vise.

Ako sam dobro primjetio, ove godine je bilo vise ljudi nego prosle (sudim po kolicini automobila i odokativnoj procjeni guzve), vjerojatno ce sljedece biti jos vise. Dakle, postoji sansa da ce i redovi nagodinu biti dulji. Ozbiljno se pozabavite redovima, to ljude ubija u pojam. Ja sam neke bonove vratio i trazio refund, popizdio sam jer nisam pojeo langosice na koje sam se lozio pola dana (nakon 45 minuta u redu vise ih nije bilo). Ne dolaze ljudi tamo da bi cekali u redu na papak. ;-)

Ljudi ce trpiti propuste jedne godine... trpit ce i dvije, ali nece trpiti uvijek iste greske... Smanjite redove tako da pozovete vise prodavaca - uzmite svakom parsto kuna za stand i zdravo djaci. Na dobitku su svi.

Btw. cijene langosica i kukuruza su bile prihatljive i sasvim razumne.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Ljudi ce trpiti propuste jedne godine... trpit ce i dvije, ali nece trpiti uvijek iste greske... Smanjite redove tako da pozovete vise prodavaca - uzmite svakom parsto kuna za stand i zdravo djaci. Na dobitku su svi.

Btw. cijene langosica i kukuruza su bile prihatljive i sasvim razumne.


Čini mi se da treba paziti s brojem ljudi, štandova, prodavača, i slično. Još jedan kirbaj nam nije potreban. Ako će nekontrolirano rasti broj posjetitelja, čemu su naši sugrađani skloni, bolje bi bilo povisiti cijenu ulaznice. Ili događaj razvući na koji dan više.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonica
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 11:04 
Naslov:  Re: Slama 2010. - spaljen Toranj
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh "slama".... ovo mi je četvrta godina i stvarno, ali stvarno sam razočarana. ne cijenom ulaza, nego onim što sam uopće vidjela na slami...
bila sam u subotu, mada sam znala da će taj dan biti promašaj, jer je cijela bit upravo paljenje tornja. hehe bar da ste mene pitali
u subotu sam dobila jednu kobasicu za 15 kuna, a u nedjelju dvije (..?..).
što se zadesilo sa šaranima koji su trebali biti na rašljama i volom na ražnju koji je takodjer bio u najavi...?
kakogod.
nije klopa ono što me razočaralo, nego što nije bilo tamburaša, romskog sastava, nije bilo gajdašice... neeeee, vidjela sam "koncert" hare krishne. odakle organizatorima uopće ideja da bi se ljudi mogli razveseliti uz mantru??... citat: "čitava ova NAŠA prostrana ravnica iziskuje veličinu..." i onda se najednom stvore sljedbenici hare krishne Rolling Eyes

s-trašno..... "ubili" ste "slamu".....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
there is no spoon
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.08.2010. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam ove godine bila prvi put, u nedjelju sam isla predvecer i nitko nam nije naplatio kartu, jea.

kako sam isla uglavnom sa ciljem da pogledam radove, i nisam nesto razocarana sto se toga tice. naime, pogledala sam radove Very Happy

e sad, mislim da slama ima puno neiskoristenog potencijala. nije bilo al bas nikakvog sadrzaja. covjek bi ocekivao neku formu zive glazbe, plesnog nastupa, predstave, nesto... znam da to nije lako organizirati, ali bi u tom slucaju i naplacena karta imala smisla, i sve bi se podiglo na neku visu razinu.

mi smo dosli tamo, napravili krug, pogledali spaljivanje. zakljucili da je ona hare krisna nakaradna i osli natrag. nekako mi je otuzno bilo sve skupa.

ali ajde ok, tek vam je peta godina (!). navratim ja i dogodine da vidim napredak.

zivjeli Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.08.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kontam i ja da sam se zajebo što sam išao u subotu. E nagodinu idem u nedjelju. I isprika za subotu prihvaćena! Very Happy

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: