Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi pješački most udvostručit će vrijednost nekretnina u Tvrđavici!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cannibal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.05.2010. 19:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čini mi se da netko tamo ima jednu, dvije ili tri nekretnine, a možda čak i par tisuća kvadrata zemljišta. Odakle je taj lik??????????? Prosudimo sami. Očito Osijek ima stvarno puno novaca, a ljudima iz Tvrđavice, iskreno rečeno, blizu je i postojeći pješački most. A šta je sa Tenjem i tramvajem, Višnjevcem i tramvajem, šta je sa biciklističkim stazama, Šta je sa gradskim fasadama. Most??!!! Pa to graniči sa svakom pameti. Bolje da ljude i grad oslobode komaraca (za koje, vjerujem, opet neće biti novaca). Mislim da stvarno ima prioritetnijih zadaća u gradu. Možda Bubalo i Šišljo grade sebi spomenik za života-kao faraoni.

_________________
BEHEADING
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2010. 19:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje da odmah spoje tramvajsku prugu na most pa da jos malo skoce cijene. odmah i turizam proradi, iz osijek do tvrđavice tramvajem, pa gdje to ima....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulen23
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2010. 20:22 
Naslov:  Re: Novi pješački most udvostručit će vrijednost nekretnina u Tvrđavici!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad vec nam drzava baca novce na Peljeski most tako i mi pratimo trendove na drzavnoj razini ali posto smo veci megalomani i od Jace mi cemo pravit 2 mosta,ja dajem prijedlog da napravimo i treci i to samo za tramvaje ili samo za turiste,domace zivotinje,tapire,vec koga treba rasteretiti prije Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2010. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hah. ma sprdacina sta rec. u tom nabrajanju ima i onaj projekt koji je zapoceo oko gradnje nadvoznjaka kod one pruge kod bjelica na cepinskoj.
to kolaps bude kad naidje vlak svaki dan se i kruzni tok par puta zacepi zbog toga.
ivice napravi nesto haahhh.

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MAXXIS
Offline
Ukupno postova: 59
Lokacija: East side
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.05.2010. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma dajte ljudi, to su samo prazne priče, odvraćanje pozornosti sa pravih gradskih problema.. Sumnjam da ćemo taj most ikad vidjeti. Nek osposobe kompu za rad cijele godine pa će to već biti nešto..

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.05.2010. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

po meni, iza ovog se sasvim neupitno krije konacna odluka o prelasku grada na lijevu obalu..
pri tom je izbjegnuta javna rasprava na tu temu..
lege ce najprije pokupovati zemljiste dok je jeftino..pa ce graditi most..koji se usput uvijek gradi par godina..u medjuvremenu tamo ce niknuti vjerojatno neki novi blok..hm tu bi trebalo zvirnuti u GUP pa vidjeti sto on predvidja u Tvrdjavici..
to bi mogla biti pozadina price..
u suprotnom je upitan smisao gradnje takvoga mosta..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
passati5
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.05.2010. 22:30 
Naslov:  Re: Novi pješački most udvostručit će vrijednost nekretnina u Tvrđavici!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

više je stvarno dosta ovih tzv. "preprodavaca" nekretnina s licencom koji pokušavaju nametnuti neke nerealne cijene kuca i stanova, isto su to radili 2007g. kada su ljude nagovarali da je 1350 za osijek bagatela, jer kad uðemo u eu. bit ce i vise. njima se mogu zahvaliti ovi što sad puše i na cijeni kvadrata i na kamatama jer tržište ipak odreðuje cijenu, a to se sad vidi. most je neka druga prica nikako se ne uklapa u sadašnje stanje. i to je necija izmišljotina da bi se okrenula lova.


Molimo Vas da ne pišete VELIKIM SLOVIMA.
Deus Ex Machina
moderator foruma portala Osijek031.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
debelodjubre
Offline
Ukupno postova: 128
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.05.2010. 22:59 
Naslov:  Re: Novi pješački most udvostručit će vrijednost nekretnina u Tvrđavici!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Most ce dici cijenu nekretnina kao i Pelješki most cijene kuca u Temišvaru. Dajte ljudi gledajte tko potpisuje te clanke, glas slavonije. Treba malo opravdat najvecu glupost u zadnjih par desetljeca. Ili je to sve maslo spin maga iz Drinovaca, pa ce sad kao nakon plaćenog projekta i studija, odustati od gradnje, jer , eto oni kao slušaju gradjane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.05.2010. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dobro sada kada se zna da su ortaci u zakupu hotela visokopozicionirani članovi HDSSB-a onda je jasno kome će jedino taj most dobro doći. Njima... Žalosno su građani izabrali, 31 milijun kuna ulupati na nešto što koristi osobnim interesima članova vladajuće stranke... A valjda će i njih kat tad posjetiti USKOK...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.05.2010. 10:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj malo... Teška vremena jesu, kapitalni projekti su dobrodošli za podizanje gospodarstva i tržišta općenito, ali... Čemu onda, kvragu, PJEŠAČKI most?! Ja kao obični građanin vidim da treba još jedna prometna poveznica s lijevom obalom, to bi tada imalo smisla. Ali još jedan pješački?! Ovakva (još jedna) glupost iz novina pod kontrolom HDSSB-a vrijedna je jedino zahebancije forumaša iz gornjih postova...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frx
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.05.2010. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a još kad bi taj most bio u obliku kurca da nemoraju sakrivat to što jebu ljude iz dana u dan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exosječanka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 123
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.05.2010. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Voljela bi čuti mišljnje stanovnika Tvrđavice što njima donosi taj most??? ako će ljudima olakšati život( u što ja čisto sumnjam ) zašto ne!!!!! Ali svima nam je jasno da je to neka opaka pljačka i da se građani trebaju pobuniti i bojkotirati radove ukoliko do njih dođe, jer ipak je to naša lova!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.05.2010. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako im se vec grade mostovi, zasto ne naprave jedan most u donjem gradu ?

recimo kod kozare

za sve stanovnike podravlja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.05.2010. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frx je napisao/la: ›
a još kad bi taj most bio u obliku kurca da nemoraju sakrivat to što jebu ljude iz dana u dan


hahaahahh

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.05.2010. 0:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

divkovi1 je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mi jasno zasto bi novi pjesacki most toliko podigao cijenu nekretnina, kad vec imamo jedan 200-300 metara dalje???
Po meni, ako se vec radi novi most, onda bi to trebao biti cestovni, kako bi se Tvrdjavica zaista priblizila Osijeku.
Nikako ne razumijem... zasto pjesacki?

Jednostavno trebat će ti 3minute da završiš na Trgu. ovako ti treba 15-20,
PS: iako mi je logičnije kako je netko rekao za cestovni no kasnije i pješački pored.

To je lijep potez, koji se trebao ranije napravit.

Ove komentare za kukuruz i gospu nemogu komentirati pošto su mi neshvatljivi,
čovjek (trgovac nekretninam) je lijeo objasnio kako i zašto.
Nema potrebe za ljubomorom Very Happy KUPITE PLACEVE! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: