Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stanarsko pravo izgubljeno 1991. godine dobilo 300 osoba

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.04.2010. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

j@dr@ je napisao/la: ›
pa zar nije bila vojna obveza 91 za sve muskarce.. mozda su dosli po njega da ide u hr vojsku posto je hr drzavljanin?? a on pobjegao u srbiju.. pa jel znate vi koja kazna za to inace prije bila u vojsci...? on je cisti dezerter, i jos na krivu stranu

a da pročitaš sa shvaćanjem napisano?
sigurno nisu došli po njega da ga vode u vojsku jer čemu kasnije oduzimanje imovine?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rizla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 149
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.04.2010. 2:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

j@dr@ je napisao/la (Pogledaj post): › pa zar nije bila vojna obveza 91 za sve muskarce.. mozda su dosli po njega da ide u hr vojsku posto je hr drzavljanin?? a on pobjegao u srbiju.. pa jel znate vi koja kazna za to inace prije bila u vojsci...? on je cisti dezerter, i jos na krivu stranu


A može biti da bi završio u Dravi. A zašto su meni uz prijetnju oružjem uzeli auto, ako su došli po njega?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gum099
Offline
Ukupno postova: 115
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.04.2010. 3:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›

Koja to prava imaju Srbi, a da nemaju Hrvati u Hrvatskoj? Desničarske floskule nam neće pomoći.



meni je recimo apsurdno da jedan arkanovac radi u hrvatskoj policiji. također mi je apsurdno da se jedna profesorica pojavi u školi i zahtjeva radno mjesto ili će tužiti školu (prije je radila negdje u okolici, onda se pojavila tko zna otkud, a škola joj zbog straha od tužbe dala plaću da sjedi u zbornici. neznam sve detalje, ali je otprilike bilo tako). dok je trajala obnova, brbin koji je s puškom proveo rat na agresorskoj strani, dobio novu kuću.

to su samo primjeri iz susjedstva. kasno je i zbilja mi se neda više pisati.

inače, pun mi je racku i svih vas koji se uspjenite kad se pojavi slična tema. mislite da iz svoja četiri zida, bez ikakvog doticaja sa bivšim i sadašnjim događajima, sve znate, a zapravo znate jedno veliko ništa. znate samo onoliko koliko vam razni žuti, ljevičarski mediji napune glavu. i onda se javi "ja znam jednog -srbina-hrvata-rumunja- koji je jednom..."

još uvijek živim na području gdje je ostalo puno srba. neki su mi jako dobri prijatelji, uključujući jednog kojem je otac poginuo na agresorskoj strani, ali lik je skroz ok. neki su totalni šljam, nose razna obilježja agresora, otvoreno provociraju, i gdje su u većini maltretiraju hrvate.

i onda meni dođe pametovati netko tko je politički obojan... to strašno ne podnosim, i na tako šta gotovo uvijek reagiram...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.04.2010. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, kao da sam se dogovorio s Juricom Pavičićem o čemu da pišemo.
http://www.jutarnji.hr/sustanarstvo-sa-sablastima/686323/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.04.2010. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gum099 je napisao/la (Pogledaj post): › i onda meni dođe pametovati netko tko je politički obojan... to strašno ne podnosim, i na tako šta gotovo uvijek reagiram...
a ti si politicki potpuno "neobojan", i jos k tomu objektivan i nepristran?

lolčina

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: