Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



CLUB 70',80',90' AJMO

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.04.2005. 10:46 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bo sam sinoc u Q na video partiju i opet je bilo dobro ali u cijeloj tvrdji je bila pusiona,ali barem sam se nagledao dobrih starih spotova,za sad je to jedina originalna ponuda u osijeku i treba se posjetiti slijedeci petak jer ima se sto vidjeti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aware
Post Postano: 25.04.2005. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maxhim, ti stalno pljuješ klince...ja sam 20 - vjerojatno sam i ja u toj kategoriji pa ti budem odgovorila...nije istina da se sluša samo hip - hop i sl.gluposti..pa otkako znam za sebe i za svoje izlaske, nisam se družila s ljudima koji slušaju takve gluposti..zakljuučak: ima i onih koji znaju za dobru glazbu..a ako hoćeš čuti dobru glazbu, to sigurno nećeš doživjeti u Q-u!!!!!!!!!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šepo
Post Postano: 29.04.2005. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi nesto kukaju kako nema mjesta za izaci...doduse, to i je tocno kad kod nas u gradu slabo ima tematskih veceri na koje bi mogli pohrliti....mjesta za rockere i alternativce su Cadillac i Kesten......a ako zelite EX YU rock, onda west cetvrtkom. Samo sto u west dodje raznolika ekipa, pa i nije bas ugodno. Dodju "koznjaci", barbike, punkeri, rockeri, brijaci, sminkeri, sminkeri u dusi i ne mozes se totalno opustiti jer vlada neka napetost. Sto se tice Club Qa...je za starije (25+), ali tamo je isto pomalo bezveze, jer cim udjes svi te odmjeravaju i zbrajaju koliko imas para na sebi (bar se tako cini). No dakako da sam za neki kaf ili neko tematsko vecer 70ih, jer '80 su mi veliki glazbeni promasaj...oke, moze proci, ali nije mi jako kao i '70...sabbath, zeppelin, jefferson airplane, acdc u zacecima, janis, jimi i ostala NAVUCENA ekipa Smile a 80te su mi totalno gay.....citavo promaseno desetljece mjuze....ima par sloidnih bendova kao sto su Dire Straits (nema boljih od njih iz tog razdoblja) al ostatak je ni zakurac....stoga, navijam za '70te!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šepo
Post Postano: 29.04.2005. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nea_nemesis je napisao/la (Pogledaj post): ›
A onaj birc koji nikak ne mogu zapamtit kak se zove... Po nekakvom kolacu... Ono na uglu kod ekonomske skole, prema Vegi... To je ne preveliko mjesto s ne losim foteljama... Bas mi je stimung unutra za tak sto... Mislim, bila sam ukupno jednom unutra, nisam luda za tim (jos uvijek bi SKoju priklala jer je ubio Cafeteriju), al nije ni tak lose... Mirno (recimo).


Hahahaha, je bas je super mjesto za sminkere i mulce. Cuo sam za taj kaf i otisao sam sa djevojkom u izvidnicu jer smo planirali nesto otvoriti. Tak kaf UOPCE nema stimung. Evo osvrta: Kaf ima naziv "Mignon" asocira na srednjovjekovnu francusku kakva je i tabla na ulazu, a i font kakvim je taj naziv pisan. Ulazis unutra, a ono tipicna slasticarna u kojoj ima par kolaca. Slasta bez kolaca je isto kao i disco bez mjuze. Subota 10pm, narucio sam deci deci i nakon toga se pusta thompson, skoro, zlatni dukati, pa opet thompson.....fuj fuj fuj....nikad tam ootici vise...nemaju nista konkretno za ponuditi...ima svega pomalo, sto je lose. Kaf bi se trebao zvati "Svaštara", a ne "Mignon". I taj vlasnik je htio ispasti pametan pa je trazio neko profinjeno ime za to govno od kafica...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šepo
Post Postano: 29.04.2005. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, zaboravio sam napomenuti da imam 21 godinu i da slusam pravu mjuzu, nisam nikad jeo eksere jer me tako sto ne jebe u zivotu...al zato se znala rakija stuci u parku kod bivseg kestena ili kod cadillaca i slicno...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2005. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

United rakija!

Jedini bad s rakijom je sto s njom mracis. Kad god se naderem rakije popalio bih pola sela, kandjijao vrance i skvicao po selu k'o Fab...Djuka Begovic. ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2005. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
a 80te su mi totalno gay.....citavo promaseno desetljece mjuze....ima par sloidnih bendova kao sto su Dire Straits (nema boljih od njih iz tog razdoblja) al ostatak je ni zakurac....stoga, navijam za '70te!


koji si ti mulac...totalni

`80 su oke razdoblje što se tiče glazbe

ali ipak...još si premlad da bi neke stvari skontao!!

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2005. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

'80te su ok godine za stosta. Prema onome sto vidim, i prema ljudima koje poznam, to su bile godine podjednake (ne)imastine. Imalo se manje nego danas, ali su skoro svi neimali podjednako, tako da su u vecini slucajeva ljudi vrijedili po onome kakvi su kao osobe. Naravno, i onda je bilo guzonjinih sinova, ali usporedjujuci s tim vremenom, danas je to mainstream ponasanje, samo s kreditnim anuitetima za otplatu.

Sto se tice glazbe, heh, treba pogledati "Sretno dijete". Huh...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šepo
Post Postano: 04.05.2005. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
a 80te su mi totalno gay.....citavo promaseno desetljece mjuze....ima par sloidnih bendova kao sto su Dire Straits (nema boljih od njih iz tog razdoblja) al ostatak je ni zakurac....stoga, navijam za '70te!


koji si ti mulac...totalni
`80 su oke razdoblje što se tiče glazbe
ali ipak...još si premlad da bi neke stvari skontao!!


ček, samo malo. ja sam dao svoje misljenje i svoje stavove. radi toga sam mulac?Smile ja nisam nikoga prozivao sto slusa to mjuzu, vec sam rekao kakva je ona meni. sto mungos kaze, exyu iz '80ih je mrak....bas "Sretno dijete" je dobar primjer. al sve ostalo iz '80ih je jadno, usporedbi sa drugim etapama strane muzike i nastanka novih zanrova i podzanrova mjuze. nema veze sto sam mlad, vec ima veze sto sam preslusao citavo stoljece muzike, pa sam itekako kompetentan govoriti o tome sto valja, a sto ne valja...naravno, govorim u svoje ime. Pocevsi od Benny Goodmana i Glen Millera i zacetka swinga, skroz do (ajmo reci) britney spears...

zato, dragi kolega, nauci uvazavati tudja stajalista da ne ispadnes ti totalni mulac Laughing Cool

p.s. a mozda si ti prestar da bi ti ista shvatio? Razz

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 04.05.2005. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
United rakija!

Jedini bad s rakijom je sto s njom mracis. Kad god se naderem rakije popalio bih pola sela, kandjijao vrance i skvicao po selu k'o Fab...Djuka Begovic. ;-)


Samo pola sela?! Slabo nesto mracis, jerbo mi popijemo prvo sve u selu, pa onda palimo Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.05.2005. 2:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mulac je žensko i nije tolko stara

nemam živaca za derlad kao što si ti

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2005. 8:20 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I na kraju gdje smo dosli nema niti jedno mjesto u osijeku gdje se pusta samo ta vrsta glazbe iz toga perioda,ali samo ta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Siro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2005. 16:32 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A što bi rekli na živu mjuzu?

Jedan, dvojica (dvije, kako god već) na gitarama, možda usnjak ili flauta pride, pa deri po hitovima. Je l' bi to bilo OK? Ne treba ni D/VJ, ni ozvučenje, ni plazma, ni druga sranja. Svircima neka sića i bespla cuga obično dosta.

Mislim da bi ekipa u Big Benu bila za to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2005. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, nije li tako bilo u Cadillacu onomad?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lemba
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2006. 10:20 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro sad na kraju dali ima neki club tih godina
u subotu sam bio u soundu i bilo je cist dobro,prava ekipa s pravom glazbom.
samo da se tako nastavi i vise video zapisa,tj spotova da se vrti,jer onda je sve sareno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: