Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



CLUB 70',80',90' AJMO

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.04.2005. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

let's change subject!!! zar je Q jedina kafana u gradu o kojoj mi možemo pričati? vraćamo se zapravo sad na početak topic-a . u jebenom gradu, nema jedne jedine jebene birtije u kojoj se ja dobro osjećam!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.04.2005. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa mislim da je jedino o cemu mozemo pricat! kad je grad fucking jadan!!!! nema nista dobro....osim ak se svjetski napijes Wink

ja sam najcesce u cadillacu i kontam si da je to jedino normalno mjesto u cijelom gradu (ajd dobro, i papa joe)...a ovo sve drugo u tvrdji je jad i bijeda! najbolji dio izlaska je kad se vracas kuc i svratis do arabeske popapat burek Smile

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2005. 7:43 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A CUJ Q je najnoviji lokal i najbolje uredjen,ruku na srce,e sad sto oni neznaju da sastave neki dobar program(ovo s video vecerima je dobar pomak ali samo ako ga budu drzali jednom tjedno)
Stvar je u tome sto svaki lokal vodi osoba koja nije ugostitelj i onda taj lokal ode onako kako i ide,nikako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2005. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ne kužim logiku, kako on misli bez terase u tvrđi preživjet ljeto...mislim ko će mu sjest unutra kad je vani plus sto!? ok, klima, fore, al totalni je bed....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2005. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je glupo da u Q uopce mos ic na cugu ovako. Rolling Eyes radje bi da ostanu samo night club. ovako nikad nisam isla tamo samo na cugu i neznam kako je to rasporedjeno? jel stave vise stolova nego sto bude subotom navecer ili sta? a oni ni nemogu neku veliku terasu napravit i da zele...par stolova mogu stavit van, onak ko papa joe ili posh...jos da tako ljepse malo urede kao papa joe sto ima vani, mozda bi cak i bilo dobro.

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.04.2005. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a gdje će onda bajica mercedes parkirat!?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 49
Lokacija: Retfala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2005. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e onda ce Q propast kao i svi ostali Smile

_________________
Life is a sexually transmitted disease.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.04.2005. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kris je napisao/la (Pogledaj post): ›
e onda ce Q propast kao i svi ostali Smile


Q je fucking time-machine. Sve je isto kao kad sam kao picosh znao zalutati do Tufne i Vege, jedino sto su naslovnice kojekakvih casopisa drugacije i slijedom toga sve ribe imaju jednake zurke, jednake rumene obraze, jednake sljikoave sminke, jednake vilenjacke spic-papke, jednake celave kretene, sve su iste...

Onda odes samo do Madje i imas feeling kao da si sletio u zemlju cudesa - drugaciji stavovi, drugacija obleka, toplija atmosfera, nema fejkanja, nema glumatanja, nema kurcenja. Imas veliku vecinu normalnih ljudi i standardnu kolicinu ultraburajza i kretena. Kod nas imas te "superuspjesne" valjke na kredit i ove potonje kretene - sve u podjednakoj kolicini.

Normalni ljudi u manjini...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.04.2005. 10:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drugi mentalitet...nije za usporedbu...mi se trebamo uspoređivati sa srbima i nešto malo manje s bosancima...bio sam u bgd prije par mjeseci, al ono skoro dva tjedna i imao dovoljno vremena...isto sranje ko i kod nas samo imaju manje para pa mercedesi nisu baš najnoviji, ali su mercedesei, pičke su definitivno zgodnije i spičkanije i s većim sisama, i s dužim trepavicama i većim usnama...tuga i jad ljudi...njima je postao san živjet u hrvatskoj, spika tipa "jebe vam se sad ćete u uniju a mi ćemo da propadnemo bre...ko će nas ovakve, vidiš da smo ko cigani postali..." e, to mi kaže prijatelj...prestat ću se opterećivati fakerima, odlučih!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.04.2005. 10:54 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio sam sinoc s klapicom u Q i mogu vam kazati da je bilo dobro,klinaca nije bilo(poceli su nadirati iz parkova polutrijezni oko 2 sata).
Bio je radio neki vj i pustao spotove 80' godinamcak su i mnogi i plesali,sto me cudi.
Setovi spotova su odradjeni profesionalno,slika zvuk i miks.
Malo me je vratilo u moju mladost jer to nisam nigdje vidjeo na jednom mjestu da se pusta GLAZBA(spotovi)tih godina.
Pitao sam ga dali ce sad svaki tjedan biti on s svojim programom,kaze da nezna da sve ovisi od gazda kako se njima svdi za prvi put.
Nemoze im se svidjeti kad nisu bili cijelo vece tamo,svasta.
Oni koje vole tu glazbu a nisu bili jucer tamo mnogo su propustili ali mozda bude jos koji puta.
Primjetio sam da je doslo dosta starije rulje koji su kao u kinu gledali kako ide spot za spotom i bacali komentare.
eto,pa ako je jos tko bio neka kaze svoje dojmove ili neka suti(kako kazu ameri)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nea_nemesis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Lokacija: lost in kaleidoscope skies
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.04.2005. 23:14 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A onaj birc koji nikak ne mogu zapamtit kak se zove... Po nekakvom kolacu... Ono na uglu kod ekonomske skole, prema Vegi... To je ne preveliko mjesto s ne losim foteljama... Bas mi je stimung unutra za tak sto... Mislim, bila sam ukupno jednom unutra, nisam luda za tim (jos uvijek bi SKoju priklala jer je ubio Cafeteriju), al nije ni tak lose... Mirno (recimo).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2005. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne kuzim sto ljudi imaju toliko protiv klinaca sto locu po parkovima. Hebote, kao da su oni razlog sto su matori kenjaci i pozeri sjebani do jaja?! Uostalom, ja u Q bas i ne vidjam previse tih klinaca sto locu po parkovima (takvi klinci idu u Posh uglavnom, iako bih ja za njih prije rekao da gutaju eksere nego sto locu po parkovima).

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxhim
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2005. 7:31 
Naslov:  Re: CLUB 70',80',90' AJMO
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to mungose imas pravo jedu eksere a imas i pravo nema ih u Q ima nekih ali su pristojni,pazi ako im ti pustas glazbu na koje se oni pale evo ih ali ako ne nema ih.
I ovako oni samo stvaraju guzvu i nisu potrosaci i ja bih s velikim drustvom htjeo nesto popit ali nemogu kad su se nagurali njih 5 s jednim pivom-
Znaci vrsta glazbe ih moze otjerati,naravno i ekipa na ulazu.
Sad kad su ovi poceli te video retro veceri mislim da ce ih biti jos manje jer to nije glazba za eksere i bomboncice nego glazba kvalitetna i za ples(moram to hvaliti kad to voolim)
Posh je pravo mjesto za njih,pijanstvo,povracanje,tucnjavve i ostale stvari sto idu uz to,neka se tamo istresu a ostalo ostave na miru.
Bio sam i ja balavac ali nije tako bilo znalo se reda i kulture

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2005. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da,da...kao mi smo bili drugačiji sa 16...ne generaliziram, ali većina nas je furala slične pričice po parkićima dok se ovisilo o džeparcu koji starci prebace...i uopće mi ti klinci ne smetaju, na ku...c mi idu oni pozeri u tatinim autima...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.04.2005. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaap, you've got point. Ni mi nismo bili puno bolji. Zapravo citav taj pojam "potrosaca" kojeg je maxhim spomenuo mi je oduran. Ne postojim ja da bi birtije na meni zaradjivale. Kad mi netko nakelji 10 kuna za 2dl mineralne, sasuo bih mu malo soli u oci. Shvacam ja da oni zele zaraditi, sve jeto divno krasno, ali neka budale traze u drugim ljudima.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: