Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HEP-ov besplatni broj dostupan samo za korisnike HT-ove mreže!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2010. 11:00 
Naslov:  HEP-ov besplatni broj dostupan samo za korisnike HT-ove mreže!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U širem središtu Osijeka više potrošača struje je neuspješno pokušavalo javiti Elektroslavoniji stanje brojila na besplatan broj 9820. Provjerili smo u HEP-u zašto telefonska tajnica ovih dana odgovara: “Birali ste nepostojeći broj, molimo provjerite broj i nazovite ponovno”. Doznajemo kako je HEP-ov besplatni broj dostupan isključivo pozivateljima u HT-ovoj mreži!

- Očitač struje obavijestio je stanare da će doći u petak prijepodne kada je većina na poslu, a u slučaju da nismo kod kuće obavještava neka stanje brojila ostavim na vratima stana!? Da to učinim, bilo tko, recimo u šali, može se poigrati dopisujući brojke ili jednostavno baciti moj papirić i imat ću nepotrebnih problema zbog neozbiljnog pristupa poslu. Čemu HEP-ov besplatni telefon, ako ne funkcionira? Trebao bih za radnog vremena odšetati sa stanjem brojila u Elektroslavoniju, jer Odjel za mjerne uređaje koji šalje obavijest nije ostavio “obični” broj za javljanje stanja, negoduje Ivica K. iz Ulice Hrvatske Republike.

Naš sugovornik smatra kako je riječ o svojevrsnoj diskriminaciji potrošača struje, jer je besplatna usluga rezervirana samo za korisnike jedne operatorske mreže, a nije poznato zašto HEP ne nudi broj na koji oni izvan HT-ove mreže (Optima, B-net...) mogu javiti stanje. Doista, na tiskanoj zamolnici za dostavu stanja potrošnje nije otisnut telefonski broj 031/244-706 koji je u funkciji tijekom radnoga vremena hepovaca!

Hrvatska elektroprivreda
Plati poziv, pošalji faks...


U HEP-u neslužbeno doznajemo kako potrošači struje stanje na brojilu mogu javiti Elektroslavoniji na telefonski broj 031/244-706 (uz plaćanje poziva), dostaviti stanje telefaksom na broj 244-796 ili trebaju osobno doći u Hadrijanovu 3.

Tekst: N.Špoljarić/Glas-Slavonije.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
beziljy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 367
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2010. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

serem im se u večeru
banda lopovska

_________________
Ignorance is bliss!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.03.2010. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja iz Optime, normalno dobijem besplatan broj!!

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maxxine
Offline
Ukupno postova: 8
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2010. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A zato je mene prije koji mj službenica pitala jesmo li na t-comu..i rekla kako imaju problema s drugim korisnicima...Mi smo na Iskonu i svaki put bez problema dobijem HEP..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.03.2010. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Javite HAKOM-u čim prije i riješen problem.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: