Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Županija namjerava zaposliti petnaest vježbenika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
j@dr@
Offline
Avatar

Ukupno postova: 53
Lokacija: Osijek u srcu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2010. 0:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na osnovu kojeg propisa se temelji ovjereni preslik u pošti ili sličnim mjestima..?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.03.2010. 6:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To s ovjeravanjem preslika diploma i ostalih dokumenata je čista glupost i nečiji hir. Kandidat koji bude primljen, ionako mora donijeti originalne dokumente na uvid.
beatta moram te ispraviti, Osječko-baranjska županija je jedinica područne (regionalne) samouprave, a ne lokalne.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
osijek054
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 7:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beatta je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
U zadnjem prijamnju stažista (2007/2008 godina) primljene su 7 osoba (4 baš u tajništvu + 3 u agencijama županije) - 6 od 7 prmiljenih su stranačkih ljudi HDSSB-a. Nakon odrađenog staža što mislite tko je jedan jedini koji nije dobio ugovor na neodređeno?

Dragi "Angelium", nije primljeno 7, nego 6 osoba, i to ne u 2007./2008., kako ti navodiš, nego u 2007., a od dvije osobe iz tvog HSP-a, jedna je ostala, a druga nije. Usput, od 6 primljenih, 3 su iz HDSSB-a, jedna nije ni u jednoj stranci, a dvije su iz HSP-a. Napamet govoriš gluposti, samo ne znam je li to zbog toga što jako mrziš HDSSB ili samo zato što si zbog lijenosti, nerada, podmetanja i kašnjenja na posao iz te iste Županije i sam izletio. Toliko.

Znam da je sada kasno, ali da znate za sada i za ubuduće- PRESLIKE MORAJU BITI OVJERENE, ALI NE KOD JAVNOG BILJEŽNIKA, NEGO JE DOVOLJNA OVJERA U POŠTI!

Ja ne pričam napamet kao većina od vas ovdje, nego sam provjerila u Županiji. Dragi moji, ne samo da pričate napamet, nego niste u stanju ni pravo pitanje postaviti niti se pošteno potruditi provjeriti sve činjenice prije iznošenja kojekakvih poluistina i gluposti.

I neki od vas bi radili u Županiji???!!!

Usput, kakve ima veze što je netko zabranio zapošljavanje? Osječko-baranjska županija je jedinica lokalne samuoprave, ponavljam- SAMOUPRAVE, dakle, nije državna, nego lokalna (regionalna)!

Zato i ne volim forume, uglavnom služi za naklapanja kojekakvim poluinformacijama... Sad


Ti bi radila u Županiji a ne znaš razliku od lokalne i regionalne samouprave? Rolling Eyes
BTW, lijepo si pročitaj OVDJE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.03.2010. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

----


Zadnja promjena: PEGY; 25.01.2013. 3:37; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.03.2010. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

beatta je napisao/la: ›
I još nešto- u Županiji radi minimum 50% ljudi koji nisu stranački pripadnici niti jedne jedine stranke! Kako onda objašnjavate vaše silne tvrdnje da je zapošljavanje u Županiji moguće samo "preko veze" i "ako si član ove ili one stranke""??!!

Doista, tamo može raditi tko god poželi... Transparentno je do bola...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: