Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Strava u Wilsonovoj bb

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2010. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

LUDI-OS je napisao/la (Pogledaj post): › Grobari HR nogometa su kao prvo HNS, a zatim Dinamo i Hajduk, klubovi oko kojih se vrte politički močnici, koje financiraju državne firme i porezni obveznici, (primjerice monopolisti kao HEP i INA), kojima se oprostaju stotine milijuna kuna dugova raznim proeblikovanjima iz jednoga društva u drugo bez ikakvih sankcija dok nam se pla Europe smije, klubovi koji mesare sve ostale manje klubove, koketiraju sa njihovim igracima bez ikakvih posljedica, drze cijelu sudacku organizaciju, drze medije...


Al ga opravi! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dambiljo
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2010. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da izraz "hrvatski nogomet" treba gledati kroz klupski i reprezentativni filter. Što se tiče klupskog nogometa kod nas, nadam se da je to svima jasno, on ne postoji. Gledano s neke realne osnove svi su naši klubovi čista izmišljotina. Vlasničkih struktura nema, a samim time i odgovornost ne postoji. Ljudi dolaze i odlaze u uprave klubova ovisno o političkim snagama koje su na vlasti. Dugoročno gledano velika je vjerojatnost amaterizacije nogometa kod nas jer ne postoje realne osnove u ovom okolnostima za nekakav profesionalizam. Nešto o tome je govorio i onaj nesretnik Skoblar kroz neke ideje o pravom profesionlizmu u našoj ligi, ali osobno mislim da se radi o utopiji. Tko je kome puštao, kada i zašto nije važno. Svi su naši klubovi jedan veliki cirkus. Treba još jednom preispitati pojam "veliki klub". Za mene niti jedan klub u RH više nema za pravo sebe nazivati velikim. Slušam ove smiješne demagoge iz ZG i ST kako se lože s tom pričom o velikim klubovima. Cirkusanti bez pokrića. Bogati savezi velikih liga su skrojili obrazac za LP kroz koji se teško može proći. Gledajmo samo Dinamo kroz europske nastupe. Silni se novci, za naše uvjete, plaćaju za igrače koje gleda šačica zanesenjaka na tribinama. Par tekmica u 2. europskom razredu i to je sve. Sad se servisira skupi kadar novcima poreznih obveznika. Takva lakrdija je nepodnošljiva. Svake godine slušamo kako je Dinamo tamo tisuću devetsto i neke osvojio Kup velesajamskih gradova. To je ta referenca za nazvati sebe „velikim klubom“ , dapače Svetinjom. Osijekov je put po meni jasan. Svoje juniore uvoditi u seniore i ne uzimati baš nikoga izvan slavonskog bazena. Ukoliko budućnost bude profesionalizam, za što u RH nema baš nikakve osnove, ekonomska će računica za NK Osijek biti puno povoljnija jer će se barem tu i tamo pojaviti neki Vida kojeg će se utopiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2010. 19:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Ajde provincijalac začepi!osijek031.com smile
kakvi grobari HR nogometa?po čemu?
Veliki klubovi od malih kupuju igrače svugdje po svijetu, dok kod nas igrači tih malih još svršavaju na to da obuku dres dinama i hajduka.
Iza ta dva kluba stoji 2 mil. ljudi u ovoj zemlji, oni su nekom bitni,interesantni..
Na stranu kakav je Mamić, dinamo je pojam za vas..kao i hajduk.
i normalno je da ih se mrzi onda..i to je normalno svugdje u europi, ali pričat da su grobari HR nogometa, pa panglu da ti nema dinama i hajduka nebi ni bilo HR nogometa.

Grobari HR nogometa su ti ljudi u tvojoj upravi i upravama po drugim prvoligašima jer gledaju svoje interese, nemaju niti najmanje volje od svog kluba možda napraviti konkurenciju ovom dvojcu.Gledaju kako će se naguzit spomenutom dvojcu,uzet neku kintu i bok.

Gledaj si u dvorište.


Evo lego,gledam upravo tekmu ta 2 kluba i mogu reći da ne znam kad sam gledao dosadniju utakmicu. Stvarno 2 velikana HR nogometa,pojam za sve ostale klubove...
Na stadionu nešto više od 10 000 ljudi,iako eto kažeš da postoji čak 2 milijuna ljudi u ovoj zemlji kojima su ti klubovi bitni....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2010. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar sam ja rekao da ta dva kluba igraju dobar nogomet?osijek031.com smile
i takvi kakvi jesu, pojam su za sve ostale klubove, u svim segmentima nogometne igre i onoga što ju okružuje.
točka.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
LUDI-OS
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2010. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la: ›
Zar sam ja rekao da ta dva kluba igraju dobar nogomet?osijek031.com smile
i takvi kakvi jesu, pojam su za sve ostale klubove, u svim segmentima nogometne igre i onoga što ju okružuje.
točka.


nogometne igre????

hahahahahahahahahaha

ti si car

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: