Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječka pivovara trpi velike gubitke - tijek pregovora i sadržaj kolektivnog ugovora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
radnik osječke koji radi
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 3:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E sad mi vas je dosta, čitam danima i ne vjerujem!!
Kako možete iznositi tolike laži i pozivati se na Boga?!
Zar vas nije Boga strah? U današnjoj situaciji!
Dajte pogledajte malo oko sebe, ljudi nemaju ništa, vi još uvijek imate sve (iako će to s još nekoliko dana vaše drame otići u povijeest i onda ćete plakati za tim). Ne odgovara vam plaća od 4000 kn, idite onda raditi kod raznih privatnika za 2000 kn+kazne na plaću+j..... u mozak! Ne znate vi šta je to jel tako? Kod Komaka toga još nema, možda ima za neke ali za ove s ugovorima do kraja života nema,siguran sam u to!!
E ja znam! Jako dobro!!
Kad to osjetiš na svojoj koži onda znaš! A vi to ne možete osjetiti jer ste ostaci ostataka bivšeg sistema i mašete nekim ugovorom koji više nitko u ovome društvu ne doživljava!!!!!!!!! I to vas sad jako pati! Ma vi uopće ne znate zašto štrajkate i za koji k.... se više smrzavate tu na porti (ili prežderavate - štrajkajte glađu ako ste tolike face!! - e Slavonci moji, ne možemo mi glađu ko Dalmatinci jer nismo navikli na lešo nego na krupno!)
Osim toga, za razliku od ostalih firmi, ponuđeni su vam jako dobri uvijeti, pa se ponašajte u skladu s time i poštujte to jer bi uskoro stvarno mogli pasti travu na Komakovom pašnjaku, samo neće ni trave biti dovoljno za sve duše propale Osječke pivovare!! Nije njegov travnjak dovoljno velik!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
radnik osječke koji radi
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 4:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

. i da se nadodam nocam sam dobio kritiku na trgovacku putnicu - jednu djevojku koja se bahato ponasa svaki put ... neznam tocno koja je jel nepoznam komercijalu i jos kako se nedobije nista od pivovare - a nije rijec o lokalu koji trosi malo piva ... imam i pozitivnu kritiku na jednoga decka koji redovno obilazi i brine se o lokalu kao da je njegov, vlasnik je ugodno iznenadjen dapace sretan ... dakle trebalo bi i tu malo vrsiti kontrolu trg punika ...
... nadam se da ce to vise rijesiti jel ovako dalje nemoze ... stoga apeliram na direktora i sindikalce da sjednu i neizlaze dok se nedogovore pa makar trajalo dva dana ... mislim da je u cilju oboma da se nastavi proizvodnja - kada se firma jednom zatvori nece se vise nikada krenuti nanovo ... osjecko ce postati pivo sprdnje i sramote ...


A ti dragi moj, nazovi radni kolega, ako ne znaš ime trgovačke putnice ili nećeš navesti teren koji radi, ne iznosi laži o njoj!
Jako dobro svi znamo (ili možda ne znamo ako smo zadnje dvije godine proveli na bolovanju) da imamo samo dvije prodajne predstavnice.
Jednu koja pripada našem kraju i mislim da o njoj uopće nema negativne priče, jer je uredno pokrivala kolege koji su bili na bolovanjima i god. odmorima, te postigla zavidne rezultate u prošloj godini na svom kao i na tuđim terenima, napravila posao, digla prodaju, donijela novce u firmu i zaradila plaću kolegama neradnicima prije svega, jer vidimo da najveće plaće još uvijek primaju neki neradnici! Rezultati su na papiru, možete ih dobiti čim mi dobijemo tintu i papir!
Druga prodajna predstavnica pokriva teren Zagreba i okolice i mislim da o njenom radu isto tako nemate pojma!!
A kontrolu putnika vrši nekoliko nadležnih ljudi, za vašu informaciju, i ne vjerujemo na "rekla-kazala", nego svojim očima, radu i većini komentara s terena!
Prema tome ne prozivajte nam ljude za koje znamo da stvarno rade (trenutno se trude održati postojanje našega piva na svim lokacijama koliko god to bilo svima nemoguće - pošto ste vi ti koji ne puštate pivo van tvornice, ali za dobrobit je svih nas).
Molim vas, uvucite rogove, barem za vrijeme korizme i pustite nas na miru da živimo svoj život, ako nam već ne date raditi!!
Usput, poruka s terena gazdi (ma tko god on danas sutra bio - ako nas bude) -
"Otjeraj te neradnike! Organiziraj nam bus do... (određenog mjesta) i daj nam 5 Osječkih na dan i kilu kruha - ništa drugo ne tražimo!" - novi koleltiv Osječke pivovare

Osječko je i bilo ruglo i bit će ponovo ako vi nastavite!!
Tko ga je digao iz pepela?
Ili bolje da pitam ŠTO?
Nova ambalaža, poboljšana kvaliteta i prolijevanje krvi na terenu - a krv su prolijevali uglavnom putnici(kao i njihovi voditelji (dok su te iste putnike tjerali na što bolje pozicije našega piva i dizanje prodaje) i neki vozači (ne svi) dok su se trudili ispozicionirati uopće to naše pivo, jer je, nemojte to zaboraviti, svugdje bilo gurnuto u zadnji ćošak
Pozdrav s terena, uživajte i dalje u propasti naše firme!!
Meni se i dalje plače kad se sjetim svoje prolivene krvi za najbolje pivo u državi, ali vas to ionako uopće ne dira dok ga ne pustite van i samo stvarate medijsku prašinu s raznim prenemaganjima!
Al sve će to netko progutat uskoro!
Sretan vam Uskrs, bez plaće kako mi se čini!
Bog vas blagoslovio!, sve one koji ispravno razmišljate i kojima još nisu uspjeli oprati mozgove, a i sve one jadnike ispranih mozgova!
Još tjedan dana braćo i svi smo na ulici!!!
Još jednom pozdrav s terena u ime svih pivopija Osječkog - prvog hrvatskog piva!!
Baš ste nam super!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mucacola
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nadam se da će štrajkaši doći pameti, a do tad mislim da jedan citat nije na odmet:

"Susreli smo se s neprijateljem, a on to smo mi" Pogo, lik iz stripa Walta Kellya
Tko razumije shvatit će...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grof1511
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik osječke koji radi je napisao/la (Pogledaj post): › . i da se nadodam nocam sam dobio kritiku na trgovacku putnicu - jednu djevojku koja se bahato ponasa svaki put ... neznam tocno koja je jel nepoznam komercijalu i jos kako se nedobije nista od pivovare - a nije rijec o lokalu koji trosi malo piva ... imam i pozitivnu kritiku na jednoga decka koji redovno obilazi i brine se o lokalu kao da je njegov, vlasnik je ugodno iznenadjen dapace sretan ... dakle trebalo bi i tu malo vrsiti kontrolu trg punika ...
... nadam se da ce to vise rijesiti jel ovako dalje nemoze ... stoga apeliram na direktora i sindikalce da sjednu i neizlaze dok se nedogovore pa makar trajalo dva dana ... mislim da je u cilju oboma da se nastavi proizvodnja - kada se firma jednom zatvori nece se vise nikada krenuti nanovo ... osjecko ce postati pivo sprdnje i sramote ...


A ti dragi moj, nazovi radni kolega, ako ne znaš ime trgovačke putnice ili nećeš navesti teren koji radi, ne iznosi laži o njoj!
Jako dobro svi znamo (ili možda ne znamo ako smo zadnje dvije godine proveli na bolovanju) da imamo samo dvije prodajne predstavnice.
Jednu koja pripada našem kraju i mislim da o njoj uopće nema negativne priče, jer je uredno pokrivala kolege koji su bili na bolovanjima i god. odmorima, te postigla zavidne rezultate u prošloj godini na svom kao i na tuđim terenima, napravila posao, digla prodaju, donijela novce u firmu i zaradila plaću kolegama neradnicima prije svega, jer vidimo da najveće plaće još uvijek primaju neki neradnici! Rezultati su na papiru, možete ih dobiti čim mi dobijemo tintu i papir!
Druga prodajna predstavnica pokriva teren Zagreba i okolice i mislim da o njenom radu isto tako nemate pojma!!
A kontrolu putnika vrši nekoliko nadležnih ljudi, za vašu informaciju, i ne vjerujemo na "rekla-kazala", nego svojim očima, radu i većini komentara s terena!
Prema tome ne prozivajte nam ljude za koje znamo da stvarno rade (trenutno se trude održati postojanje našega piva na svim lokacijama koliko god to bilo svima nemoguće - pošto ste vi ti koji ne puštate pivo van tvornice, ali za dobrobit je svih nas).
Molim vas, uvucite rogove, barem za vrijeme korizme i pustite nas na miru da živimo svoj život, ako nam već ne date raditi!!
Usput, poruka s terena gazdi (ma tko god on danas sutra bio - ako nas bude) -
"Otjeraj te neradnike! Organiziraj nam bus do... (određenog mjesta) i daj nam 5 Osječkih na dan i kilu kruha - ništa drugo ne tražimo!" - novi koleltiv Osječke pivovare

Osječko je i bilo ruglo i bit će ponovo ako vi nastavite!!
Tko ga je digao iz pepela?
Ili bolje da pitam ŠTO?
Nova ambalaža, poboljšana kvaliteta i prolijevanje krvi na terenu - a krv su prolijevali uglavnom putnici(kao i njihovi voditelji (dok su te iste putnike tjerali na što bolje pozicije našega piva i dizanje prodaje) i neki vozači (ne svi) dok su se trudili ispozicionirati uopće to naše pivo, jer je, nemojte to zaboraviti, svugdje bilo gurnuto u zadnji ćošak
Pozdrav s terena, uživajte i dalje u propasti naše firme!!
Meni se i dalje plače kad se sjetim svoje prolivene krvi za najbolje pivo u državi, ali vas to ionako uopće ne dira dok ga ne pustite van i samo stvarate medijsku prašinu s raznim prenemaganjima!
Al sve će to netko progutat uskoro!
Sretan vam Uskrs, bez plaće kako mi se čini!
Bog vas blagoslovio!, sve one koji ispravno razmišljate i kojima još nisu uspjeli oprati mozgove, a i sve one jadnike ispranih mozgova!
Još tjedan dana braćo i svi smo na ulici!!!
Još jednom pozdrav s terena u ime svih pivopija Osječkog - prvog hrvatskog piva!!
Baš ste nam super!!


izvucite čovjeka iz komakove stražnjice da još više krvari po terenu i spašava pivovaru jer oporavak počinje sa njegovim dolaskom.Zahvaljujemo Bogu što nam ga posla.ALELUJA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bajadera
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne može čovjek vjerovati,netko u Osječkoj pivovari radi a sve stoji od 24.02.2010.Pa što onda ljudi rade,pivo se ne puni,kamioni ne voze,trgovački putnici mogu samo prodavati maglu jer narudžbe ne mogu realizirati,ljudi iz Zagreba rade marketing,znači mogu samo gledati jedni u druge i imati previše vremena za pisanje gluposti.Bravo za radnika Osječke koji gladi,pardon radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pivovara
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako li je samo Pivovara opstala kraj toliko neradnika dok nisu došle mlade snage i osvojile Slavoniju i Baranju.Osječkog piva je bilo duž cijele Jadranske obale,kupovale se nove linije,kamioni,izgrađivala postrojenja,skladište,uredi se opremili,kompjutorizirala se proizvodnja a sada nam neki radnik od tri dana staža otkriva toplu vodu.Kako su on i njemu slični digli Pivovaru iz pepela.Bilo je bolje dok se nisi javio,mislili smo da ste glupi a sada ste otklonili svaku našu sumnju.Ionako niste zaposleni zbog inteligencije pa vam mozak nije potreban.Za ono što radite dovoljna je kvalifikacija uvlakač,diplomirani nije uvjet

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marija53
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik osječke koji radi je napisao/la: ›
E sad mi vas je dosta, čitam danima i ne vjerujem!!
Kako možete iznositi tolike laži i pozivati se na Boga?!
Zar vas nije Boga strah? U današnjoj situaciji!
Dajte pogledajte malo oko sebe, ljudi nemaju ništa, vi još uvijek imate sve (iako će to s još nekoliko dana vaše drame otići u povijeest i onda ćete plakati za tim). Ne odgovara vam plaća od 4000 kn, idite onda raditi kod raznih privatnika za 2000 kn+kazne na plaću+j..... u mozak! Ne znate vi šta je to jel tako? Kod Komaka toga još nema, možda ima za neke ali za ove s ugovorima do kraja života nema,siguran sam u to!!
E ja znam! Jako dobro!!
Kad to osjetiš na svojoj koži onda znaš! A vi to ne možete osjetiti jer ste ostaci ostataka bivšeg sistema i mašete nekim ugovorom koji više nitko u ovome društvu ne doživljava!!!!!!!!! I to vas sad jako pati! Ma vi uopće ne znate zašto štrajkate i za koji k.... se više smrzavate tu na porti (ili prežderavate - štrajkajte glađu ako ste tolike face!! - e Slavonci moji, ne možemo mi glađu ko Dalmatinci jer nismo navikli na lešo nego na krupno!)
Osim toga, za razliku od ostalih firmi, ponuđeni su vam jako dobri uvijeti, pa se ponašajte u skladu s time i poštujte to jer bi uskoro stvarno mogli pasti travu na Komakovom pašnjaku, samo neće ni trave biti dovoljno za sve duše propale Osječke pivovare!! Nije njegov travnjak dovoljno velik!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marija53
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik osječke koji radi je napisao/la: ›
E sad mi vas je dosta, čitam danima i ne vjerujem!!
Kako možete iznositi tolike laži i pozivati se na Boga?!
Zar vas nije Boga strah? U današnjoj situaciji!
Dajte pogledajte malo oko sebe, ljudi nemaju ništa, vi još uvijek imate sve (iako će to s još nekoliko dana vaše drame otići u povijeest i onda ćete plakati za tim). Ne odgovara vam plaća od 4000 kn, idite onda raditi kod raznih privatnika za 2000 kn+kazne na plaću+j..... u mozak! Ne znate vi šta je to jel tako? Kod Komaka toga još nema, možda ima za neke ali za ove s ugovorima do kraja života nema,siguran sam u to!!
E ja znam! Jako dobro!!
Kad to osjetiš na svojoj koži onda znaš! A vi to ne možete osjetiti jer ste ostaci ostataka bivšeg sistema i mašete nekim ugovorom koji više nitko u ovome društvu ne doživljava!!!!!!!!! I to vas sad jako pati! Ma vi uopće ne znate zašto štrajkate i za koji k.... se više smrzavate tu na porti (ili prežderavate - štrajkajte glađu ako ste tolike face!! - e Slavonci moji, ne možemo mi glađu ko Dalmatinci jer nismo navikli na lešo nego na krupno!)
Osim toga, za razliku od ostalih firmi, ponuđeni su vam jako dobri uvijeti, pa se ponašajte u skladu s time i poštujte to jer bi uskoro stvarno mogli pasti travu na Komakovom pašnjaku, samo neće ni trave biti dovoljno za sve duše propale Osječke pivovare!! Nije njegov travnjak dovoljno velik!!


zar taj vrijedni pivovarac misli da ljudi idu strajkati, zato sto im se dobro pise? ja nevjerujem.
Nakraju, zar je to zivot vi radite, recimo za 4'000.- Kuna a vas direktor je toliko zaradio da si je mogao kupiti tu vasu pivovaru, kako je to uspio kao vozac zaraditi i ustedjeti. Mora da je pasao travu i zivio od zraka, pa je od svoje cijele obitelji novac na stranu stavljao i tako uspio docepati se Pivovare?!
Pa ti vrijedni covjece mozes isto planirati neku firmu kupiti jer vidim imas iskustva sa stednim (da nekazem losim) zivotnim uvjetima. U stvari samo se salim na vas i na moj racun, ni vi a ni ja da objesimo zube na klin necemo uspjeti kupiti ni neki kiosk za zivota a kamoli Pivovaru-Osijek.
Jer smo navikli na placu od 1600- do 2200.-Kuna mjesecno. Nek se bore, dao Bog nek uspiju.
Zar je to zivotna kvaliteta za bilo koga?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta cu ja sad pit? Po birtijama nema vise Osjeckog, a Pan ili Karlovacko mi ne ide uz karakter.

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kišni čovjek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radnik osječke koji radi je napisao/la: ›


A ti dragi moj, nazovi radni kolega, ako ne znaš ime trgovačke putnice ili nećeš navesti teren koji radi, ne iznosi laži o njoj!
Jako dobro svi znamo (ili možda ne znamo ako smo zadnje dvije godine proveli na bolovanju) da imamo samo dvije prodajne predstavnice.
Jednu koja pripada našem kraju i mislim da o njoj uopće nema negativne priče, jer je uredno pokrivala kolege koji su bili na bolovanjima i god. odmorima, te postigla zavidne rezultate u prošloj godini na svom kao i na tuđim terenima, napravila posao, digla prodaju, donijela novce u firmu i zaradila plaću kolegama neradnicima prije svega, jer vidimo da najveće plaće još uvijek primaju neki neradnici! Rezultati su na papiru, možete ih dobiti čim mi dobijemo tintu i papir!
Druga prodajna predstavnica pokriva teren Zagreba i okolice i mislim da o njenom radu isto tako nemate pojma!!
A kontrolu putnika vrši nekoliko nadležnih ljudi, za vašu informaciju, i ne vjerujemo na "rekla-kazala", nego svojim očima, radu i većini komentara s terena!
Prema tome ne prozivajte nam ljude za koje znamo da stvarno rade (trenutno se trude održati postojanje našega piva na svim lokacijama koliko god to bilo svima nemoguće - pošto ste vi ti koji ne puštate pivo van tvornice, ali za dobrobit je svih nas).



... taj lokal se nalazi u blizini pivovare i vise neuzima nase pivo preko putnika nego sam ide u maloprodaju ... jedno drugo nase pivo mu je izradilo tendu, donijelo sve ostalo i naravno potpisao ugovor na 2 ili 3 godine ... covjeka nezelim imenovati jel nezelim sa njime probleme, a kao sto sam rekao neznam komercijalu ni koliko vas ima muskih ni zenskih jel nisam iz vaseg sektora ... ja sam prenio samo ono sto su mi rekli ...

... neznam zasto smatrate ljude koji strajkaju neradnicima ... da oni nerade nebih vi imali sto prodavati ... vi jeste napravili posao oko prodaje ali se zapitajte jeste li vi samo zasluzni za to ... ili je mozda bolja kvaliteta piva povecala prodaju uz vas ... smijete ponekada naici u ostale pogone pa cete vidjeti u kakvim uvjetima rade vase kolege, posto je nama zabranjeno kretanje iz nasih pogona ...
... sutra je novi dan pa cemo vidjeti sto nam donosi, nadam se dobro da vise pocnemo raditi ...

_________________
... svatko ima pravo da slobodno živi nesmiju se tlačiti koji nisu krivi ; sloga mir i ljubav blagoslov su pravi ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravednost
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 13:38 
Naslov:  Re: Osječka pivovara trpi velike gubitke - tijek pregovora i sadržaj kolektivnog ugovora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bože moj smući mi se od ovih što su krv lili na terenu, pa djeco gdje ste vi bili kad se
pilo i prodavalo osječko pivo u potocima. Žalosno je samo što se mi borimo i za vaše
guzice, ali kad vama odgovara Šimin kolektivni samo si ga primjenjujte, mi ćemo se
boriti za svoj.Vi ni neznate što znači raditi na terenu i što znači biti putnik.
Putnik ne sjedi u kancelariji i pravi se pametan, ali glupo je uopće trošiti na vas
glupane riječi, vrijeme će pokazati svoje, a mi NAŠU PIVOVARU NEDAMO NIKOME,
MI SMO JU STVORILI I SAMO JE MI MOŽEMO I UNIŠTITI, NIJE GUCIĆ PA NEĆE NI
KOMAK I NJEGOVA DJECA.
BOG I HRVATI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marija_2000
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 21:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, pravednost je sve rekla::::mi smo je stvorili mi cemo je i unistit....samo naprijed......tako su mi poznate te rijeci: ja sam te (Komaka, op.a.) doveo, ja ću te i otjerati.....sve ostalo su samo nijanse....ljudi su samo topovsko meso da bi se otjerao Komak....do istrage naše ili vaše....a što će se time uništiti i sebe...nema veze.....nek Komaku crkne krava.....tipično tipično Hrvatski.....jal.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mandra
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: TAMO NEGDJE
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Marija_2000";p="300622"]evo, pravednost je sve rekla::::mi smo je stvorili mi cemo je i unistit....samo naprijed......tako su mi poznate te rijeci: ja sam te (Komaka, op.a.) doveo, ja ću te i otjerati.....sve ostalo su samo nijanse....ljudi su samo topovsko meso da bi se otjerao Komak....do istrage naše ili vaše....a što će se time uništiti i sebe...nema veze.....nek Komaku crkne krava.....tipično tipično Hrvatski.....jal.....[/quote Arrow a da se zapitaš zašto se sve to događa,zar ne misliš da ljudi moraju biti jako,jako očajni da povuku poteze koje su napravili. mislim da je voda odavno prelila čašu kad se sve ovo dešava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marija_2000
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 5:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kakva voda do grla.....osobni rat.....vašem velikom sindikalnom VOĐI bitno je otjerati Komaka jer smatra da ga je on i doveo pa ga mora i otjerati....a ako pri tom propadne firma njemu nije stalo.....prelit će voda čašu kad sve ode u stečaj.....onda ćete htjeti prava koja su vam se nudila ali ih nitko više neće nuditi....i kakve su to gluposti s dovođenjem djece i žena i poslikavanjem.....Big Brother......pa ne bih ja svoju djecu uvlačila u te ratove...nikad....jadno je to....i javnost to ne zanima....odnosno zanima dok je spektakl.....da se tamo netko ?????? kad su prosvjedovali seljaci i kad je bila tzv seljačka buna, javnost su više zanimale grudi Carle Bruni, žene francuskog predsjednika, koja se pojavila u haljini bez grudnjaka......toliko o javnosti i njenoj suosjećajnosti......neće vam javnost hraniti djecu.....a bome neće ni stajanje na kapiji i sprječavanje da se radi i prodaje pivo od kojeg živite

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marija_2000
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2010. 5:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako želite raditi pa daj radite....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: