Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Javni apel štrajkačkog odbora i svih radnika Osječke pivovare u štrajku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
uvanov
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2010. 11:32 
Naslov:  Re: Vox populi: Javni apel štrajkačkog odbora i svih radnika Osječke pivovare u štrajku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da Pralina i Zlatan rade za Komaka ..........ili su * koji ne poznaju situaciju u Pivovari....ili su provokatori...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ZLATAN
Offline
Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2010. 12:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uvanov je napisao/la: ›
mislim da Pralina i Zlatan rade za Komaka ..........ili su * koji ne poznaju situaciju u Pivovari....ili su provokatori...


NIsam komakov koji vam je k..., zašto moram odma bit komakov ako gledam to s neutralne strane. I rekao sam ranije da i nisam baš upoznat u sve. Vi ste najpametniji očigledno.
Štrajkom niko nikad ništa nije postigao.

Skinuti plaće za 1000 kn nije baš pametno. Davati otkaze isto mu nije pametno. Pogotovo ako je iz prošlosti poznat kao muljator.

Ali ni radnici mi nisu baš mudri. Ako štrajk još potraje bojim će za obadvije strane biti kasno..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2010. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pivovara ukinula stipendije djeci pokojnih radnika


http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=121409

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uvanov
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.03.2010. 15:43 
Naslov:  Re: Vox populi: Javni apel štrajkačkog odbora i svih radnika Osječke pivovare u štrajku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije Pivovara ukinila stipendije djeci umrlih radnika već Komak sa svojom kćerkom i sinom....................

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2010. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CokoPralina
Offline
Ukupno postova: 61
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.03.2010. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZLATAN je napisao/la (Pogledaj post): ›

NIsam komakov koji vam je k..., zašto moram odma bit komakov ako gledam to s neutralne strane. I rekao sam ranije da i nisam baš upoznat u sve. Vi ste najpametniji očigledno.
Štrajkom niko nikad ništa nije postigao.


Smiri se Zlatane, nekom jos nije jasno da zivimo u demokraciji di svatko ima pravo na svoje misljenje, ne daj Boze da imas suprotno - odmah si neprijatelj do groba Laughing

Mnogi neshvacaju da privatnik NE mora biti "socijalno osjetljiv" za razliku od npr. drzave... iako mnogi privatnici ne znaju ni da je zadovoljan radnik - dobar radnik.

I da, Provokator sam! Twisted Evil
Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dally
Offline
Ukupno postova: 65
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.03.2010. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mandra
Offline
Ukupno postova: 44
Lokacija: TAMO NEGDJE
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.03.2010. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la (Pogledaj post): › Znači ni u pivovari nije potpisan kolektivni ugovor ?
Pa zar to može po zakonu?
pa zar bi to uspio da radi po zakonu???? i ja imam šofera al nikako da dodje do neke firme ???!!! jel mi tko može pomoći kako uspjeti postati "većinski vlasnik" Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grof1511
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2010. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CokoPralina je napisao/la (Pogledaj post): ›
ZLATAN je napisao/la (Pogledaj post): ›

NIsam komakov koji vam je k..., zašto moram odma bit komakov ako gledam to s neutralne strane. I rekao sam ranije da i nisam baš upoznat u sve. Vi ste najpametniji očigledno.
Štrajkom niko nikad ništa nije postigao.


Smiri se Zlatane, nekom jos nije jasno da zivimo u demokraciji di svatko ima pravo na svoje misljenje, ne daj Boze da imas suprotno - odmah si neprijatelj do groba Laughing

Mnogi neshvacaju da privatnik NE mora biti "socijalno osjetljiv" za razliku od npr. drzave... iako mnogi privatnici ne znaju ni da je zadovoljan radnik - dobar radnik.

I da, Provokator sam! Twisted Evil
Laughing Laughing Laughing


privatnik koji je sam stvarao tvtku ne mora biti "socijalno osjetljiv" ali u pravilu jeste za razliku od od "privatnika" koji su stekli poduzeća na endemični hrvatski način.Nesposobnost kvazimenandžera uvijek u pravilu prebijaju preko leđa radnika jer za drugo nisu ni sposobni.Božesačuvej!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2010. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

???????????????????????????????????????????????????????????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
uvanov
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.03.2010. 14:11 
Naslov: Bad ! Re: Vox populi: Javni apel štrajkačkog odbora i svih radnika Osječke pivovare u štrajku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisi ti PRALINA provokator ti si * jer da nisi ne bi komentiro o Komako kao da je on vlasnik i stvorio Pivovaru .TUKANE on je prisvojio nezakonito fondove dionice i prevario davno radnike i sada si daje prvo da sa * sinom i kćerkicom govori da je Pivovara njegova...malo istraži pa onda komentiraj mulo jedna.............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: