Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Trebamo glas za bebu mjeseca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Bože koji ste vi likovi, može osvojiti nagradu, a zašto da ne osvoji! Nitko vas ne tjera da vi glasate... ne morate pisat takve nebuloze... isuse i bože ko da sam tražila da pojedete govno!!!!

Ma daj pa skužili smo o čemu se radi, samo se malo šalimo, eto sry ak' pretjerujemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
http://www.facebook.com/group.php?gid=17410115468
Ej al to nije to....
Ovo o čemu mi razgovaramo je :
VOTE for child with just a click osijek031.com smile.
Glasaj te za kog hoćete, ali glasajte za mene! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2010. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... ajd nek vam bude! Protumačite si to kako god vam volja, niti sam tražila da mi kažete da mi je beba lijepa niti sam vas tjerala da glasate (napisala sam ako želite), niti sam poslala sliku da mi ga pedofili gledaju niti sl. Uostalom što se ja vama imam opravdavat, ako hoćete glasajte, ak ne, ne! Tema može pod ključ!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › ... ajd nek vam bude! Protumačite si to kako god vam volja, niti sam tražila da mi kažete da mi je beba lijepa niti sam vas tjerala da glasate (napisala sam ako želite), niti sam poslala sliku da mi ga pedofili gledaju niti sl. Uostalom što se ja vama imam opravdavat, ako hoćete glasajte, ak ne, ne! Tema može pod ključ!


sad bi ti rekao 'nemoj biti tako osjetljiva' ... ali kako ne biti osjetljiva na svoje dijete.

ja vjerujem da ti nisi imala nikakvih losih namjera ... ali vecina komentara se ovdje odnosi na promjenu moralnih vrijednosti u drustvu ... gdje se vec od rodjenja ocekuje BILO KAKAV uspjeh djeteta.

hoce li to biti beba mjeseca, najpametnini u razredu, super talent show ili pobjeda na izboru za mis donje moticine ... svejedno je. bitno je da strsis u okolini i da budes 'poseban'

pa iako ti nisi tako mislila ... nego ti je bila 'fora' staviti svog malca na nekakav izbor ... vecina nas je to shvatila kao roditeljsku ambiciju da njihovo dijete mora biti 'naj' Smile

a posto i nisi bas nova na forumu ... mogla si predpostaviti kakva ce biti reakcija Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2010. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › ... ajd nek vam bude! Protumačite si to kako god vam volja, niti sam tražila da mi kažete da mi je beba lijepa niti sam vas tjerala da glasate (napisala sam ako želite), niti sam poslala sliku da mi ga pedofili gledaju niti sl. Uostalom što se ja vama imam opravdavat, ako hoćete glasajte, ak ne, ne! Tema može pod ključ!


sad bi ti rekao 'nemoj biti tako osjetljiva' ... ali kako ne biti osjetljiva na svoje dijete.

ja vjerujem da ti nisi imala nikakvih losih namjera ... ali vecina komentara se ovdje odnosi na promjenu moralnih vrijednosti u drustvu ... gdje se vec od rodjenja ocekuje BILO KAKAV uspjeh djeteta.

hoce li to biti beba mjeseca, najpametnini u razredu, super talent show ili pobjeda na izboru za mis donje moticine ... svejedno je. bitno je da strsis u okolini i da budes 'poseban'

pa iako ti nisi tako mislila ... nego ti je bila 'fora' staviti svog malca na nekakav izbor ... vecina nas je to shvatila kao roditeljsku ambiciju da njihovo dijete mora biti 'naj' Smile

a posto i nisi bas nova na forumu ... mogla si predpostaviti kakva ce biti reakcija Smile


Eto ti razumiješ smisao ovog! Bravo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 15:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › ... ajd nek vam bude! Protumačite si to kako god vam volja, niti sam tražila da mi kažete da mi je beba lijepa niti sam vas tjerala da glasate (napisala sam ako želite), niti sam poslala sliku da mi ga pedofili gledaju niti sl. Uostalom što se ja vama imam opravdavat, ako hoćete glasajte, ak ne, ne! Tema može pod ključ!


a uvijek možeš reći da mali liči na oca Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nabiru
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast na reakciji, vama koji ste reagirali kao kakva kvaziosvještena skupina koja je svjesna svih posljedica ovog svijeta. Prepametna i uvijek puna mudrih "lega" izreka i "lega" opaski. Kad (i ako) budete imali dijete onda ćete (možda) shvatiti šta je ona željela postići sa tim... A do tada nemojte kometirati kao zadnje smeće poput PEGY, ajwara i priglupog bazooka_joe. Ponekad je bolje prešutjeti nego progovoriti i otklonit svaku sumnju u imbecilni karakter... Živili!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nabiru je napisao/la: ›
Svaka čast na reakciji, vama koji ste reagirali kao kakva kvaziosvještena skupina koja je svjesna svih posljedica ovog svijeta. Prepametna i uvijek puna mudrih "lega" izreka i "lega" opaski. Kad (i ako) budete imali dijete onda ćete (možda) shvatiti šta je ona željela postići sa tim... A do tada nemojte kometirati kao zadnje smeće poput PEGY, ajwara i priglupog bazooka_joe. Ponekad je bolje prešutjeti nego progovoriti i otklonit svaku sumnju u imbecilni karakter... Živili!


A šta ti imaš s tom bebom?
Mislim,kad si se tolko raspiz...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ajwar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 769
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 10:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nabiru je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka čast na reakciji, vama koji ste reagirali kao kakva kvaziosvještena skupina koja je svjesna svih posljedica ovog svijeta. Prepametna i uvijek puna mudrih "lega" izreka i "lega" opaski. Kad (i ako) budete imali dijete onda ćete (možda) shvatiti šta je ona željela postići sa tim... A do tada nemojte kometirati kao zadnje smeće poput PEGY, ajwara i priglupog bazooka_joe. Ponekad je bolje prešutjeti nego progovoriti i otklonit svaku sumnju u imbecilni karakter... Živili!

pa ti si poprilično isfrustriran ili tvoja beba nije pobjedila Confused

nisam imao nikakvu lošu najmjeru u prvom postu, nego upavo suprotno, malo bi se trebali zapitati da li je to možda otišlo malo predaleko?! Ako ti smatraš da je to "kvaziosvješteno" onda stvarno nemamo o čemu raspravljat. Meni nije normalno da djete prijavljuješ na miss, naj..., šta ti ja znam kakvi natječaj, jer djete nije objekt poput auta, motora,... da ga uljepšavaš pa stavljaš njegove fotke na net u nadi da ćeš dobiti nekakav poklon paket, to je meni potpuno suludo i nenormalno. Još kad pomislim kakvih budala i kretena ima na svijetu koji bi tu fotku mogli iskoristit u druge svrhe, mislim...ako sam ja zbog toga "zadnje smeće" onda ok!
hvala na pridjevu koji si prišio uz moj nick Wink

_________________
- ubili ga ko zeca -

"pa pogledajte Nenada Bjelicu kak ulaže u Osijek, on ulaže u nekretnine!"
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2010. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nabiru je napisao/la (Pogledaj post): › Svaka čast na reakciji, vama koji ste reagirali kao kakva kvaziosvještena skupina koja je svjesna svih posljedica ovog svijeta. Prepametna i uvijek puna mudrih "lega" izreka i "lega" opaski. Kad (i ako) budete imali dijete onda ćete (možda) shvatiti šta je ona željela postići sa tim... A do tada nemojte kometirati kao zadnje smeće poput PEGY, ajwara i priglupog bazooka_joe. Ponekad je bolje prešutjeti nego progovoriti i otklonit svaku sumnju u imbecilni karakter... Živili!


eto tipičan dokaz izvrnutih vrijednosti...mi zapravo nismo normalni a ona koja svoju bebu eksponira po netu i još za to žica glasove-je.
majko mila...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.03.2010. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uskoro uvozimo i druge nakardne manifestacije gdje državna pravobraniteljica za djecu neće prstom mrdnuti poput Little miss Croatia

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.03.2010. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

AL baš voLite s*at po svemu! Užas.

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nabiru
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš to, kao u trećem srednje kad balonje misle da su u svemu u pravu i izvrnut će sve pod svaku cijenu kako bi oplemenizirali i opravdali svoju tvrdnju... Ma smješno. Ajde ljudi malo pogledajte kroz prozor a ne tu trabunjat o pedofiliji i inim glupostima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nabiru
Offline
Avatar

Ukupno postova: 19
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.03.2010. 23:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › uskoro uvozimo i druge nakardne manifestacije gdje državna pravobraniteljica za djecu neće prstom mrdnuti poput Little miss Croatia

Tako je! Živjela drugarice!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.03.2010. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

disi tata Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: