Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taxi Cammeo: Traži se 30 taksista, prijavilo se 500 Osječana!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 19:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › Sve mi se čini da će ti taksisti morati kružiti gradom i ljude po ulicama nagovarati da uđu u taxi da bi zaradili tu osnovnu plaću. U svakom slučaju, sretno !

vikendom će biti prometa, ali radnim danima osijek031.com smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.03.2010. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da to ovisi o njegovoj medijskoj kampanji.
ja naprimjer ne bih ni znao za njega(možda i bi ali sigurno ne da je tako povoljan) da ne pratim ovaj portal..
a i trebat će vremena da ljudi prihvate novitet a znamo kako to kod nas ide..nije to samo sjedi i vozi..to je stvar navike..
al siguran sam da ga čeka par mjeseci "praznog hoda" na što on sigurno i računa.

_________________
"Ne budi kao onaj koji skuplja znanje učenih i mudrost mudrih, a prema
Istini se odnosi kao jedan od glupih."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
neznam zaista neznam, mozes ti sad reci da sam ja ovakav ili onakav neradnik al za mene ovo nisu primjereni uvjeti za jedan najnormalniji zivot


Tko govori o primjerenim uvjetima za normalan život?

Ja govorim o tome da je bolje (barem meni) raditi cijeli dan za 2.700 kn, nego biti nezaposlen cijeli dan za 0 kn (ili socijalnu pomoć).

Što mislite, tko radi u taxi firmama po svijetu? Bogataši? Ne baš, mahom imigranti i siromašniji ljudi. To je težak posao. No, u isto vrijeme, ne zahtijeva nikakvu školu, tek vozačku dozvolu. Kakva bi trebala biti plaća vozača taksija u Hrvatskoj? Kao profesora u srednjoj školi, 5.000 kn?

Sposoban, ljubazan i pošten taksist nešto će zaraditi i od bakšiša. A da ne kažem da ovaj posao u sebi krije zadovoljenje najčešćeg sna proječnog Hrvata - da se cijeli dan vozi po gradu u novom autu.

Prema tome, tko se boji izrabljivanja zacijelo će si pronaći kudikamo lakši i plaćeniji posao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2010. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hogaric je napisao/la: ›
Pa naravno da radnici trebaju biti odgovorni i raditi ali zar zaista misliš da je zaposlenik uvijek odgovoran za slab posao.


U ovoj firmi radnik bi MORAO biti odgovoran ako npr.tjera auto bez ulja,vode pa mu zariba.
A vjeruj ima i takvih budala.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hogaric
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 8:57 
Naslov:  maniche
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle u biznisu sam dugo godina i ono što kažem ima smisla a tvoj je problem ako to ne razumiješ.Svi ama baš svi bi bili privatnici da to nije veeeeeeeliki rizik u kojem malo tko uspije.Vlasnik je taj koji mora brinuti o poslu ,nalaziti načine za što bolje poslove i profit.Zato ponavljam, na radnicima je da RADE a vlasnik mora brinuti o svemu ostalom.Što taxisti trebaju ljude vući za uši u vozilo da bi poslodavac profitirao e to tako neide malo nauči što znači zakon ponude i potražnje pa nećeš ispadati glup i na forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Čačovil
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 11:07 
Naslov:  Re: Taxi Cammeo: Traži se 30 taksista, prijavilo se 500 Osječana!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rokeri s Moravu - 4443-443 (Taksista)

Stig’o sam u Beograd iz rodnoga grada
i dve godine sam ček’o na birovu rada
polovna sam naš’o kola
sad se ne sekiram
položio sam vozački, eve već taksiram

Ref. (x2)
Čet’ri, čet’ri, čet’ri, tri
čet’ri, čet’ri, tri
to je onaj važan broj
koji znaju svi!

Znam da ima zanimanja trista
al’ ja najradije radim ki taksista. (x2)

Ref. (x2)


Prigodna, jel'... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
attack
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
Više od 500 nezaposlenih osoba prijavilo se u ponedjeljak ujutro na osječki Zavod za zapošljavanje za jedno od 38 ponuđenih radnih mjesta u Taxi Cammeu, koji bi u travnju trebao početi s radom na osječkom području.

U osječkom Zavodu kažu da ne pamte ovakav interes za neka radna mjesta, no podatak od 33.426 nezaposlenih u Županiji na kraju siječnja, što je u odnosu na prosinac više za 1.996 osoba, najbolji je indikator ovakvog odaziva za posao taksista. Naime, tvrtka Taxi Cammeo planira zaposliti 30 vozača, po tri dispečera i telefonista, jednog knjigovođu i jednog perača vozila, piše Jutarnji list.

- Tvrtka je formirana po uzoru na europski model autotaksija, a načela rada su red, rad i disciplina. Tko je spreman tako raditi može proći, a tko nije nema prolaska. Radi se puno, radi se i prekovremeno, ali sve je plaćeno. Osnovna plaća je 2.700 kuna, ali i ona se mora zaraditi ostvarenim određenim prometom, kazao je o uvjetima posla Braco Munjas.

Najavio je kako će tijekom ponedjeljka i utorka biti obavljena psihotestiranja kandidata te razgovor sa svakim ponaosob. Iako je Munjas kandidatima rekao da oni koji se ne vide u takvom načinu rada mogu otići, nije ga poslušao gotovo nitko.

- Nema šanse da odem, pa došao sam ovdje po posao bez kojeg sam ostao nedavno. Imam 50 godina, profesionalni sam vozač s puno kilometara u nogama, prošao sam Europu uzduž i poprijeko i nadam se poslu, rekao je Mirko Đalić iz mjesta Lug.

Vlasnik tvrtke Taxi Cammeo Kosta Minovski rekao je, pak, da će prednost kod zaposlenja imati oni sa završenom Prometnom školom, ali će moći proći i oni s tri do pet godina vozačkog iskustva. Osječki taksisti, koji se kao i zagrebački bune i prijete tužbama, poručuju da po zakonu vozači taksija moraju imati završenu Prometnu školu.

Izvor: Net.hr


koji ste vi *,u zemlji gdje 500 ljudi dnevno dobiva otkaze vi pametujete oko kojeg prekovremenog sata pa svaka vam cast,*,citajuci ove komentare skuzio sam da nitko od vas nema pojma o toj tvrki jer da ste malo napregnuli te vase misje mozgice skuzili bi da da ta tvrka radi uspjesno vec par godina u rijeci,a uspjesna je zbog toga jer imaju upola manje cijene od ostalih gulikoza koje tu operiraju i samim time im je uspjesnost uz donekle dobrog radnika zagarantirana,a vi i dalje prosipajte tu pamet okolo po raznim portalima i trazite mater i cacu 20 kuna subotom za izlazak *!!!pozdrav iz nasica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 17:53 
Naslov:  Re: Taxi Cammeo: Traži se 30 taksista, prijavilo se 500 Osječana!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav i tebi građanine iz Našica! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.03.2010. 18:10 
Naslov:  Re: Taxi Cammeo: Traži se 30 taksista, prijavilo se 500 Osječana!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

grissom je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek je lijepo naveo uvjete - što traži i koliko daje.
Pa tko voli nek' izvoli.
Ovi filozofi što se zgražavaju su klasični likovi hrvatske državne privrede koji misle da plaća pada s neba - "odradio svojih osam sati..." i daj plaću.
Sama činjenica da si radio ne znači ništa , nego koliko si zaradio - koliko si donio u blagajnu tvrtke.
Od toga se odbiju svi mogući troškovi - ono što ostane je zarada i iz tog dijela ide plaća.
Jasno da uz cijene prijevoza koje nudi, ni plaće ne mogu biti ne znam kakve.
I da će se budući taksisti i za takvu plaću morati dobro oznojiti.


upravo to, čak mislim da bi puno produktivnije bilo i više poticalo taksiste (ako se već ide na to da oni dovlače ljude) da plaća ide po nekom učinku, efikasnosti, a ne da je fiksna..

netko je napisao tu i da puno znači to kolko su medijski oglasili, odnosno marketinški pokrili to sve što mislim da je poprilično slabo kako bi trebalo biti.. svaki dan sam u autu bar po sat vremena i slušam radio i nisam nikada niakakvu reklamu čuo, na internetu također osim ovdje nisam nigdje vidio.. u novinama isto mislim da nisam vidio, a i ako jesam, definitivno je preslabo, nedovoljno da bi nekom ostalo u glavi..

ideja mi se jako sviđa i mislim da bi moglo proraditi kako treba u osijeku..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
agent jura
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2010. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jesu već zvali kandidate za drugi krug?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.03.2010. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

agent jura je napisao/la (Pogledaj post): › jesu već zvali kandidate za drugi krug?


koliko ja znam nakon drugog dana testiranja su bezglavo pobjegli u rijeku bez plana povratka u osijek Laughing Laughing Laughing Laughing


nisu... valjda ce ovaj nadolazeci tjedan Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Trolls
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: OS
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.03.2010. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

agent jura je napisao/la (Pogledaj post): › jesu već zvali kandidate za drugi krug?

Jesu zvali su....danas je drugi krug Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
attack
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2010. 15:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="lavic"]
agent jura je napisao/la (Pogledaj post): › jesu već zvali kandidate za drugi krug?


koliko ja znam nakon drugog dana testiranja su bezglavo pobjegli u rijeku bez plana povratka u osijek Laughing Laughing Laughing Laughing


nisi u pravu lavicu,koliko sam nacuo iz povjerljivih izvora,taj vlasnik namjerava nakon nekog odredjenog vremena prebaciti nekoliko radnika iz slavonije u rijeku jer je tamo jako nezadovoljan sa radnom snagom

_________________
Ako me vidis,onda sam ti preblizu.........
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.03.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trolls je napisao/la: ›
agent jura je napisao/la (Pogledaj post): › jesu već zvali kandidate za drugi krug?

Jesu zvali su....danas je drugi krug Wink


heh, nije l ise to možda tebi posrećilo?

vidi osam danas lika iz taxi cammea na biro šetkara tamo, tak oda je lako moguće da je drugi krug danas...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.03.2010. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@... jesi se ti prijavio za Cammeo? Jesu te zvali? Ili ništa od toga?

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: