Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje je Bog danas?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Ima li Boga dovoljno?

Da
67%
 67%  [ 37 ]
Ne
32%
 32%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 55


Autor Poruka
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez ljutnje, ali kolega forumaš iznad je u ozbiljnom sukobu sa hrvatskim pravopisom, pa i jezikom uopće. Dakle, ima i drugih stvari osim televizije, Mali Ivice! Barem Bilbliju čitaj, imao bi dvostruku korist (ne bi više pisao ovakve nesuvisle rečenice, a i skužio bi te probleme o katolicima i crkvi.)

mali_ivica je napisao/la: ›
Teška glupost je reči da je sve dopušteno. To nije istina!
Zbog takvih stvari se ljudi udljuju od crkve a to je ono kad nam nešto što oni kažu ne odgovara, onda mi to sebi naprvimo kako nama odgovara pa zatim vičemo da smo svetci i neznam što još te da je crkva za sve kriva i neznam ti ja što još isto kao i
Citat: › korporativno licemjerje vjerskih institucija

i ovakve gore navedene gluposti.
Crkva je dala određena pravila želimo li se zvati katolicim red bi bio da ih se i držimo, a sad ovo hoću ovo neću i sl. o je već samo po sebi, licemjerno igranje Boga.


Kad je Isus palicom razbio sinagogu, znao je što čini. Ako se ikad vrati, ja bih se na mjestu biskupa Mile Bogovića zabrinuo (i još nekih, ali ovaj je barem biskup).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Blofeld je napisao/la (Pogledaj post): › Bez ljutnje, ali kolega forumaš iznad je u ozbiljnom sukobu sa hrvatskim pravopisom, pa i jezikom uopće. Dakle, ima i drugih stvari osim televizije, Mali Ivice! Barem Bilbliju čitaj, imao bi dvostruku korist (ne bi više pisao ovakve nesuvisle rečenice, a i skužio bi te probleme o katolicima i crkvi.)

mali_ivica je napisao/la: ›
Teška glupost je reči da je sve dopušteno. To nije istina!
Zbog takvih stvari se ljudi udljuju od crkve a to je ono kad nam nešto što oni kažu ne odgovara, onda mi to sebi naprvimo kako nama odgovara pa zatim vičemo da smo svetci i neznam što još te da je crkva za sve kriva i neznam ti ja što još isto kao i
Citat: › korporativno licemjerje vjerskih institucija

i ovakve gore navedene gluposti.
Crkva je dala određena pravila želimo li se zvati katolicim red bi bio da ih se i držimo, a sad ovo hoću ovo neću i sl. o je već samo po sebi, licemjerno igranje Boga.


Kad je Isus palicom razbio sinagogu, znao je što čini. Ako se ikad vrati, ja bih se na mjestu biskupa Mile Bogovića zabrinuo (i još nekih, ali ovaj je barem biskup).

Jel vidiš ti lega što ti pišeš? Kakve palice razbijanja sinagoge i sl. ?! Nemoj se ljutiti ovakve seljačke tekstove više ne komentiram.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Blofeld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 636
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očekivano, ne znaš o čemu sam pisao. Zato brzo Bibliju u ruke! Još stigneš nadoknaditi propušteno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
8
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1860
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.07.2007. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi Ivice, Isus je jebao žene dok je hodio zemljom, jeo masno i pio šnaps.

Kad je u Sinagogi uočio govnare, ispizdio ih je korbačem.
Običnu kurvu je izvukao ispred streljačkog voda.
Zato je, makar bio samo legenda, jako dobar lik.

_________________
Nekad davno bijah gej,
spasio me Horus Hej!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.07.2007. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bog postoji uvijek i u jednakoj količini,,,,ako ga se doživljava kao dedicu s bradicom ili kraljem, ocem i što ti ja znam, onda je logično da ne može biti uvijek i svugdje,,...osobno ga doživljavam kroz prirodu i prirodne procese, međuljudske odnose, ljubav i poruke koje mi šalje kroz knjigu, prirodu, pjesmu ,,,,,e ali moram priznat da sam se zakačila s njim početkom prvog mjeseca, baš sam mu svašta rekla i nisam razgovarla s njim mjesecima, ali evo mirimo se, malo mi je dao da napredujem pa sam mu popustila,,,,ma zapravo sam jako nestrpljiva pa sve nešt krivim njega,,,,ma joj ,,,,,ma ok je

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cibura1
Offline
Avatar

Ukupno postova: 146
Lokacija: osk-rtf
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.07.2007. 2:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja neznam u sta da vise vjerujem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2007. 10:39 
Naslov:  Re: Gdje je Bog danas?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, danas vlada ozračje da ničeg nema dovoljno, pa ni Boga, no to je valjda stvar vjere koja nas je dovela tu gdje jesmo. Kad nam je lijepo i sjekira nam je u medu (btw, nikad nisam kužio ovaj izraz, "sjekira u medu", možda ima veze sa sječom drva, zna li netko?), onda ide: "Hvala ti Bože, baš si ćola ti jedan Bog, cmok-cmok", a kad počne škripit, onda je: "Ua pederu!". Kužim da Bog nije neki lik koji cijelo vrijeme sjedi na nekoj stolici, gladi bradu ili češe hemoše (to je od silnog sjedenja), te odlučuje kog će nagraditi, a koga kazniti. To što se događa je posljedica nekog Zakona, a ako ga mi ne vidimo niti razumjemo to još uvijek ne znači da takav Zakon ne postoji. Ne vidim razloga zašto bi se mješao u naše odluke i živote. Kakva bi naša svrha bila tu, koji tuki ja radim onda ovdje, ako će mama i tata napisat sve zadaće umjesto mene. Zamisli šta bi se desilo kad bi se svima ispunjavalo ono što poželi. Ah, kakav bi to strelovit napredak čovječanstva bio, kad se ne moraš za ništa potruditi.

_________________
Jednom sam tako šetao i naišao na sebe. Pitao sam se: "Da li znaš kuda ideš? "A ne, ti znaš." osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.08.2007. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Dragi Ivice, Isus je jebao žene dok je hodio zemljom, jeo masno i pio šnaps.

Kad je u Sinagogi uočio govnare, ispizdio ih je korbačem.
Običnu kurvu je izvukao ispred streljačkog voda.
Zato je, makar bio samo legenda, jako dobar lik.


Ovo su valjd najbolje četiri rečenice koje sam ja u životu pročito, svaka čast jebote tetovirat ću si ovo preko cijelih leđa Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ketti
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.08.2007. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super_leptir je napisao/la: ›
Ima li Boga previše ili premalo danas u svijetu? Spominje li se dovoljno ili je zapostavljen? Znaju li ljudi uopće išta o njemu? (Koliko samja primjetio moji poznanici jako malo) Jesu li ljudi možda ljuti na njega, boje li ga se ili jednostavno bježe od njega od straha da će vidjeti njihova djela? Vjeruju li mu ljudi?

Molim vas samo bez nekih izljeva vulgarnosti i psovki. Dajte normalno odgovorite, ako imate što pametno za reći, ako ne... bolje nemojte! ZAHVALJUJEM!
NARAVNO DA GA IMA AKO JE TKO TU UVIJEK UZ NAS ONADA JE TO BOG..I NE MORA GA SE PREVIŠE TRAŽITI...SVI MI PADAMO, ZASTRANJUJEMO ČESTO.ALI OPET MU SE VRAĆAMO...

_________________
"Kada bih se mogao vratiti u mladost,učinio bih opet sve iste greške,ali malo ranije"...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako postoji, zgražava se nad onim što je stvorio.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2007. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ketti je napisao/la: ›
ALI U BEZIZLAZNOJ SITUACIJI U KOJOJ SAM BILA JA SE UVJERILA DA POSTOJI


Kad nema muških u blizini i svijeće su dobre, zar ne, sestro?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ketti
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.08.2007. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zar ima načina da ovo iskomentiram..kad sljedi nova provokacija..uživaj..brate u svojim komentarima ja odustajem...by

_________________
"Kada bih se mogao vratiti u mladost,učinio bih opet sve iste greške,ali malo ranije"...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2007. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ups! nisam skužio da je otvoren OT... Sorry!

@ketti - malo prebrzo odustaješ s obzirom na svu tu štelu koju imaš u raju...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.08.2007. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam gdje je bog danas ali jučer sam ga vidio ispred kapljice kako pije pivo sa uskršnjim zecom i djeda mrazom

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.08.2007. 7:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
ketti je napisao/la: ›
ALI U BEZIZLAZNOJ SITUACIJI U KOJOJ SAM BILA JA SE UVJERILA DA POSTOJI


Kad nema muških u blizini i svijeće su dobre, zar ne, sestro?

ja ne vjverujen da si to napisao Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: