Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
... je napisao/la: ›

... ima jedan lik kod kauflanda, stalno ga tamo viđam i zanimljivo kako mu uvijek treba 3 kn za cigare... e takvi ljudi ti trebaju ići na kurac, a ne boro...


Razvio lik kod kauflanda poso'. Sad su trojica u ekipi i lijepo se rasporede. Jedan na ulazu i dvojica na parkiralištu.


ma meni je prejak bio kada sam parkirao tamo, ja otvorim vrata od auta, a on već u pola rečenice... i kažem mu da nemam para da ne bude dosadan... skonta on mene kako praznu ambalažu vadim iz auta i kad sam se vraćao on je još uvijek bio kod auta i opet žicao... e reko sada ti ne dam... strašno su dosadni... one s katoličkim kalendarima mi je trebalo mjesec dana da me zapamte da mi ništa ne nude... Very Happy


Ja im ponudio čiščenje snijega za dva cenera. Odhebali su od mene brzinom svijetlosti i zapamtili me . Pouka : Rad oslobađa

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.02.2010. 20:07 
Naslov:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Taj lik meni užasno ide na racku!
Svaki put kad sam negdje s curom, eto njega..
i dovede čovjeka u neugodnu situaciju..
Mislim, čemu njegova pitanja "zašto nećeš kupit?" ..pa te onda još i posprda u stilu kakav si ti to muškarac kad nećeš dami kupit ružu, šta joj onda uopće kupim kad neću ni ružu.
boli tebe k...c što ja dami kupujem a što ne.

Jednom poznaniku je prodao foru u kafiću..
ovaj sjedi s curom, izašli prvi put..dolazi boro sa spikom "pa prijatelju, koja je to danas!?"

Sve super i sve 5 ali zna bit izrazito neugodan i navaljivat..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
non plus ultra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 110
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2010. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: ›

na zalost, i danas u gradu ima pokondirenih tikvi koje preziru ljude koji nisu odjeveni po njihovoj volji, koji se gnusaj ljudi koji nisu uspjeli u zivotu ... ili koji su jednostavno sami odabrali drugaciji nacin zivota.

e, pa ja prezirem takve ljude


Biste li voljeli dobiti isti poklon koji je već jedna osoba, koja nije vrijedna spomena, dobila?


Stvarno ne kontam ovakve likove kao što je stella...
A da probaš shvatiti da je taj tvoj dečko imao život i prije tebe i da ja tada napravio ono što je smatrao da je najbolje...
Znači li to da s njim nećeš raditi i druge stvari koje je on s njom radio?
Npr i bivšu je ljubio kao što tebe ljubi...
Jel to znači da se s njim više nećeš ljubiti?
Znači li to da ako sam ja svojoj curi u osmom razredu poklonio cvijet, za mene je darivanje cvijeća završeno do kraja života?
Daj molim te...
Ako tako mlada tako razmišljaš, onda ćeš za deset godina od dečka za Valentinovo dobiti lance za snijeg...
Čovjeku će ponestati ideja...
Pa htjela si da bude nešto posebno...
Nešto što do sada niste ni ti ni on napravili...

_________________
This time next year I'll be millionaire !!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
metalac-os
Offline
Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da se nadovezem na ove što žicaju, najjače mi kad mi dodje imas 5kn? Alo brate kake su to fore imas 5kn, drsko do boga. Mojoj zeni je jedan cak isao do te mjere da je gledo u novcanik da vidi kolko love ima...Mislim strasno...Uvijek dam onima koji nemaju, ali ovi sto prose odredjenu svotu pa to je sramota, sam im kazem nemam 5kn, imam 4,99 Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

metalac-os je napisao/la: ›
Da se nadovezem na ove što žicaju, najjače mi kad mi dodje imas 5kn? Alo brate kake su to fore imas 5kn, drsko do boga. Mojoj zeni je jedan cak isao do te mjere da je gledo u novcanik da vidi kolko love ima...Mislim strasno...Uvijek dam onima koji nemaju, ali ovi sto prose odredjenu svotu pa to je sramota, sam im kazem nemam 5kn, imam 4,99 Razz


ma nije problem dati ljudima koji nemaju... ali nek se barem potrude i nešto rade... pogledaj na trgu samo... malo malo pa netko sjedi i svira ili neznamtijašta radi, ali ne žica direktno... kontaš šta oČu da reČem?

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

organizirana pljačka ti je to. prov su prijepodne tamo kod mateje i alastora pa popodne dolaze na kaufland i žicaju za ambrosius od 2 L do kraja dana. najjače mi je kad me pita imam 2-3-4 kn kažem ja ne al to bude jedno 2 drugi treći put u danu i oaj kaže a yeote ti nikad neaš para a radiš ovdje (inače radim u kaufu preko stuca) xd

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2010. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li uopce netko zna tko su mu sinovi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lady_di
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2010. 23:07 
Naslov:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stelice draga! Šta te briga za njegovu bivšu; jel s tobom? je! E pa onda, nije uopće bitno šta je ta bivša dobila! Sada si mu ti cura, budi sretna i uživaj, lako bi mogla postati i ti bivša, ako se nastaviš tako ponašati! To je to što se tiče Stele! Cool
A sad o filmiću! Vau, vau! Topla ljudska priča, svaka čast dečki! Bravo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2010. 0:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitam komentare i ne vjerujem...svega 1 eventualno 2 normalna komentara. Vidim kakvi sve svi zapravo licemjeri i zaista nemate nimalo, ali NIMALO suosjećanja za druge kao ni razumijevanja. Da ste imalo normalni, napisali bi: "Ok, ti se tako osjećaš, ne voliš to i uredu.", a ne da napadate sa svih strana i pišete svakakve stvari i osuđujete. Netko vam otvori dušu i kaže ono što misli, a vi tako. Hvala...sad mi je žao što sam to uopće podijelila s ljudima koji se uopće ne trude razumjeti druge. Nisam ni htjela pojašnjavati koji je razlog zašto ne želm te ruže, ali kad vidim glupe komentare tipa da ne volim ljude zbog toga kako se oblače, posla koji rade...mislim stvarno...

Al eto...neka vam, uživajte...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.02.2010. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

metalac-os je napisao/la (Pogledaj post): › Da se nadovezem na ove što žicaju, najjače mi kad mi dodje imas 5kn? Alo brate kake su to fore imas 5kn, drsko do boga. Mojoj zeni je jedan cak isao do te mjere da je gledo u novcanik da vidi kolko love ima...Mislim strasno...Uvijek dam onima koji nemaju, ali ovi sto prose odredjenu svotu pa to je sramota, sam im kazem nemam 5kn, imam 4,99 Razz


ja neću nikad zaboravit scenu iz zagreba
Dolazi stari do mene sa pitanjem " ej stari, imaš 10 kn za dva piva?"
Laughing Laughing

@simo jesi ti lud?pa nisu oni blesavi da rade, to je za nas budale Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vrazicak*
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2010. 2:55 
Naslov:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Filmić je zbilja super, i onaj o jozi i sada ovaj i jedva čekam slijedeći..baca neki novi, topli pogled na Osijek Very Happy


Moram samo ovo napisati jer ne shvaćam djevojku...
Stela, dušo, ovdje se trebalo raditi o Bori, Osijeku, ružama i nečemu što mi svi u Osijeku znamo, ali smo se lijepo nasmiješili na video i život ide dalje.
A onda dođe tvoj komentar kako je on naporan, kako ti ne voliš njegove ruže i bla bla...
Pa barem od svih nije on naporan i mislim da nije u redu da zbog tvojih privatnih stvari obilježavaš čovjeka nečime što on nije.
Svima si istresla svoj privatni život i onda naravno ljudi ti komentiraju pa si uvrijeđena zbog toga jer nikoga nije briga kako se ti osjećaš (?!) ovo je osijek031 a ne savjetovalište za ljubavne probleme... i ljudima smeta što tako pričaš i još se ljutiš kad mi ostali izrazimo svoje mišljenje.
dakle tebe nije briga za naše osjećaje Mr. Green

Uglavnom, no hard feelings, please, cijeni svog dečka, očito mu nije bitna ta "kuya" od prije jer ne bi bio s tobom..nije bitno koja je to ruža i gdje je kupljena, bitno je da je u tom trenutku kad ti on pokloni namijenjena samo za tebe Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.02.2010. 3:45 
Naslov:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): › Taj lik meni užasno ide na racku!
Svaki put kad sam negdje s curom, eto njega..
i dovede čovjeka u neugodnu situaciju..
Mislim, čemu njegova pitanja "zašto nećeš kupit?" ..pa te onda još i posprda u stilu kakav si ti to muškarac kad nećeš dami kupit ružu, šta joj onda uopće kupim kad neću ni ružu.
boli tebe k...c što ja dami kupujem a što ne.

Jednom poznaniku je prodao foru u kafiću..
ovaj sjedi s curom, izašli prvi put..dolazi boro sa spikom "pa prijatelju, koja je to danas!?"

Sve super i sve 5 ali zna bit izrazito neugodan i navaljivat..


Kao prvo, ne kužim zbog čega ste svi oduševljeni s ovim trominutnim uratkom? Ma, šta oduševljeni, neki samo što ne svršavaju...

Filmić je bez veze, jedino je kamera odlična, tj. kvaliteta slike.
Par osrednjih kuteva snimanja, glume nema, priče nema... ne kužim šta je tu tako super i savršeno?? Svašta.

A što se tiče tog lika s ružama, mogao bih se čak i složiti sa citiranim postom Maniche-a. Taj lik bi mi bio oke i sve 5, nek on prodaje ruže i nek si zarađuje za kruh od toga, ali nekad stvarno zna biti prenaporan. Pa ne želim kupiti ružu od tebe i oke, ne treba mi još 2-3 njegova komentara na to i moja 2-3 opravdanja zašto neću kupit i odbijanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2010. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da su ljudi zapravo oduševljeni samom idejom da netko na originalan način osmisli Valentinovo. Bez holivudske produkcije i glumačkih zvijezda. U osječkom štihu. S tehnikom koju ima. Pohvalno. Vjerujem da će se dogoditi i nastavak ovih osječkih pričica-sličica, kao neki album razglednica. Bilo bi zgodno obraditi sve osječke legende, gradske ridikule, sve ono što Osijek znači svaki dan a ne bilježi se u statistikama... Ako ne zanima nikoga izvana - a zanima nas koji smo ovdje. Nešto nam znači. Nemamo ništa protiv da još ljudi snimi ovakve filmiće. Uglavnom: dobra ideja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.02.2010. 8:56 
Naslov: Great ! Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odličan filmić, 5+ !!!

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Kid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.02.2010. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Čitam komentare i ne vjerujem...svega 1 eventualno 2 normalna komentara. Vidim kakvi sve svi zapravo licemjeri i zaista nemate nimalo, ali NIMALO suosjećanja za druge kao ni razumijevanja. Da ste imalo normalni, napisali bi: "Ok, ti se tako osjećaš, ne voliš to i uredu.", a ne da napadate sa svih strana i pišete svakakve stvari i osuđujete. Netko vam otvori dušu i kaže ono što misli, a vi tako. Hvala...sad mi je žao što sam to uopće podijelila s ljudima koji se uopće ne trude razumjeti druge. Nisam ni htjela pojašnjavati koji je razlog zašto ne želm te ruže, ali kad vidim glupe komentare tipa da ne volim ljude zbog toga kako se oblače, posla koji rade...mislim stvarno...

Al eto...neka vam, uživajte...

Tema je nije Stella nego trominutni uradak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: