Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Doc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 220
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 16:08 
Naslov:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo kod statista: negdje oko 1:42 do 1:44 minute filma, u St.Patricku, iza djevojke, jedan zgooodan tip u crnom (snimljen je s leđa, ali je jaaako zgooodan!) rukom zabaci svoju dugačku plavu kosu. Ma zgooodan sam, što da vam pričam! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad sam skontala da sam u pon prošla pored, kada su snimali ovaj dio na mostu!!!!

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›

na zalost, i danas u gradu ima pokondirenih tikvi koje preziru ljude koji nisu odjeveni po njihovoj volji, koji se gnusaj ljudi koji nisu uspjeli u zivotu ... ili koji su jednostavno sami odabrali drugaciji nacin zivota.

e, pa ja prezirem takve ljude

Da se razumijemo..ja tog čovjeka ne mrzim niti imam nešto protiv njega. Kada i nekad nekoliko puta opet isto pita, a kažeš ne...nije ni to toliko bitno. Nisam nikada ljude cijenila po tome kako se oblače, imaju li ili nemaju novaca ili kakav posao rede.

Radi se o sasvim drugoj stvari, koju nisam htjela otkriti, ali očito bih tebala kad pojedinci iskrivljuju ono što je napisano.

Naime...prvo da pitam sve vas hipokrite koji ste toliko protiv mene i mojeg razmišljanja...

Biste li voljeli dobiti isti poklon koji je već jedna osoba, koja nije vrijedna spomena, dobila? I to na istu foru, kupljeno od istog čovjeka..? Ja ne. Puno su mi važnije sitnice, i ono što osjećam od toga da dobijem nešto što je jedna odvratna osoba koja je bila prije mene, dobila.

Dečki, biste li vi voljeli dobiti isti poklon od svoje cure kakav je isti poklonila nekom debilu, koji je jedno duže vrijeme zivkao vašu curu, slao paćeničke poruke dok ste već debelo bili u vezi s vašom curom? Mislim da znam odgovor i na ovo pitanje, a to je NE.
Biste li svojoj curi pokolonili isti poklon koji ste već jednoj osobi kupili, koja ne da nije vrijedna spomena, nego...a da znate da se vi ne biste osjećali ugodno da dobijete istu stvar koju je ona nekom kupila, a kamo li da njoj darujete nešto tako?
I da znate da ne voli takve fore, da bude darivana kao i neka totalna bitcharka?

Ja sam svom dečku iskreno rekla što mislim o tome i da ne želim poklone ni slične kakve je kupovao "onoj", već da to bude jedinstveno, a ne da je netko to već dobio. Ne bih se osjećala ugodno jer znam kakva je ono bila osoba i što je sve radila, i sad da dobijem poklon kakav je i ona dobila...ne znam...stalno bih se pitala...ako je TA osoba to dobila, a da i ja to isto dobijem, vrijedim li tako malo kao što je ona bila? Da dobijem poklon kao neka koja je radila sranja na sve strane, i nije bila ni približno kakva sam ja svome dečku i da je bila totalni promašaj...to ne želim i zato sam to i rekla dečku.

I kad bih birala između neke super bombonijere koju je netko već dobio i između jedne obične čokolade koja nije već bila namijenjena nekome drugom prije mene, izabrala bih jednu običnu čokoladu, koja je namijenjena samo meni, a ne još nekome prije...žeo mi je što pojedinci to ne razumiju, ali eto, takva sam. Važne su mi takve sitnice i drago mi je što je tako. Radije bih se osjećala posebno i da dobijem dar koji nikad nikome nije bio namijenjen, nego da dobivam ono što i netko prije mene.

Vjerujem da se zapravo bilo tko od vas želi osjećati posebno i dobiti nešto što je namijenjeno isključivo vama, na poseban način, pa makar to bila i jedna ruža ili takva sitnica?

Protiv Bore nemam ništa, radije bih da je dečko meni kupio njegovu ružu, nego onoj...a nadam se da ste iz teksta barem imalo vidjeli zašto tako razmišljam...

Svatko ima nešto što ne voli i što mu smeta...a tako i vi - svi smo različiti, i zato nemojte druge osuđivati.


Zadnja promjena: Stella1989; 15.02.2010. 0:38; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha
Znači ti nećeš Borinu ružu jer je tvoj dečko svojoj prošloj curi kupio Borinu ružu?

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nora je napisao/la: ›
hahaha
Znači ti nećeš Borinu ružu jer je tvoj dečko svojoj prošloj curi kupio Borinu ružu?

Vidim da ni ti nisi shvatila bit teksta, ali neka...onaj koji razumije i koji se barem trudi, shvatit će.
I naravno, da nije plitak kao mnogi ovdje...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 126
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eee tenks na komplimentu Very Happy

Samo sam pitala. Smile

_________________
Smile...happy looks good on you... Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amelie_poulain
Offline
Ukupno postova: 220
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 17:30 
Naslov:  Re: Boro Ružar [The Rose Man] - by Dva Igora
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Filmić je stvarno dobar! Fora mi kad prođu ona 2 gaya pa ovaj lik napravi neku funy face. E da, predobro mi je kad se i Jozo pojavi u svojoj kućici s hambijima. Laughing

A inače...taj čovjek s ružama...kad god sjedim u Petru Panu, nema dana da se tamo ne pojavi. Zna nekad biti jako naporan pa navaljuje i po nekoliko puta ako mu kažeš NE, što mi već ide na živce...ne možeš slobodno sjediti i jesti kolač. Ama baš SVAKI put kad sam tamo, pojavi se i on, kao da živi u Petru Panu - više mi bude neugodno kad se pojavi. Ako negdje sjednem i ako želim nešto pojestit ili popiti, ne volim kad nemam nimalo privatnosti i kad netko gnjavi i moraš mu 5 puta reći NE. Wink

Neka nitko ne zamjeri... Laughing


Evo baš pogledah filmić i čitam komentare planirajući ostaviti komentar i ''reći'' kako mi je odlična priča i sve divno i onda naiđem na ovaj komentar i ostale komentare vezane za ovaj prvotni Stellin i pitam se zašto si ti uopće imala potrebu podijeliti djelić svog privatnog života, pitam se zanima li ikoga ide li tebi na živce taj čovjek koji na svoj način zarađuje za kruh i koji su razlozi averzije prema tim ružama. Da se razumijemo, zaista nemam ništa protiv tebe kao ni namjeru vrijeđati te na bilo koji način, ali nekako mi se čini da je takve stvari najbolje ostaviti za sebe ili podijeliti s nekim drugim, nema mi smisla ostavljati ovakve komentare na forumu.

_________________
Born on a different cloud.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 17:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›

na zalost, i danas u gradu ima pokondirenih tikvi koje preziru ljude koji nisu odjeveni po njihovoj volji, koji se gnusaj ljudi koji nisu uspjeli u zivotu ... ili koji su jednostavno sami odabrali drugaciji nacin zivota.

e, pa ja prezirem takve ljude

Da se razumijemo..ja tog čovjeka ne mrzim niti imam nešto protiv njega. Kada i nekad nekoliko puta opet isto pita, a kažeš ne...nije ni to toliko bitno. Nisam nikada ljude cijenila po tome kako se oblače, imaju li ili nemaju novaca ili kakav posao rede.

Radi se o sasvim drugoj stvari, koju nisam htjela otkriti, ali očito bih tebala kad pojedinci iskrivljuju ono što je napisano.

Naime...prvo da pitam sve vas hipokrite koji ste toliko protiv mene i mojeg razmišljanja...

Biste li voljeli dobiti isti poklon koji je već jedna osoba, koja nije vrijedna spomena, dobila? I to na istu foru, od istog čovjeka..? Ja ne. Puno su mi važnije sitnice, i ono što osjećam od toga da dobijem nešto što je jedna odvratna osoba koja je bila prije mene, dobila.

Dečki, biste li vi voljeli dobiti isti poklon od svoje cure kakav je isti poklonila nekom debilu, koji je jedno duže vrijeme zivkao vašu curu, slao paćeničke poruke dok ste već debelo bili u vezi s vašom curom? Mislim da znam odgovor i na ovo pitanje, a to je NE.
Biste li svojoj curi pokolonili isti poklon koji ste već jednoj osobi kupili, koja ne da nije vrijedna spomena, nego...a da znate da se vi ne biste osjećali ugodno da dobijete istu stvar koju je ona nekom kupila, a kamo li da njoj darujete nešto tako?
I da znate da ne voli takve fore, da bude darivana kao i neka totalna bitcharka?

Ja sam svom dečku iskreno rekla što mislim o tome i da ne želim poklone ni slične kakve je kupovao "onoj", već da to bude jedinstveno, a ne da je netko to već dobio. Ne bih se osjećala ugodno jer znam kakva je ono bila osoba i što je sve radila, i sad da dobijem poklon kakav je i ona dobila...ne znam...stalno bih se pitala...ako je TA osoba to dobila, a da i ja to isto dobijem, vrijedim li tako malo kao što je ona bila? Da dobijem poklon kao neka koja je radila sranja na sve strane, i nije bila ni približno kakva sam ja svome dečku i da je bila totalni promašaj...to ne želim i zato sam to i rekla dečku.

I kad bih birala između neke super bombonijere koju je netko već dobio i između jedne obične čokolade koja nije već bila namijenjena nekome drugom prije mene, izabrala bih jednu običnu čokoladu, koja je namijenjena samo meni, a ne još nekome prije...žeo mi je što pojedinci to ne razumiju, ali eto, takva sam. Važne su mi takve sitnice i drago mi je što je tako. Radije bih se osjećala posebno i da dobijem dar koji nikad nikome nije bio namijenjen, nego da dobivam ono što i netko prije mene.

Baš bih vidjela kako bi netko od vas reagirao da je za 1. godišnjicu dobio maltene skoro pa identičan privjesak kao i neka kuya...i to za ISTU prigodu...dal bi onda mene osuđivali zbog mojih razmišljanja ili vam ne bi bilo nimalo svejedno..?

Vjerujem da se zapravo bilo tko od vas želi osjećati posebno i dobiti nešto što je namijenjeno isključivo vama, na poseban način, pa makar to bila i jedna ruža ili takva sitnica?

Protiv Bore nemam ništa, radije bih da je dečko meni kupio njegovu ružu, nego onoj...a nadam se da ste iz teksta barem imalo vidjeli zašto tako razmišljam...


Da rezimiramo, pucaju te negativne emocije zbog bivše curke tvog dragog ? Želiš da između Vas bude sve drugačije. Skuliraj se i preskači ovu temu na forumu . Osvrni se oko sebe, život ide dalje, imaš puno razloga da budeš sretna ...

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.02.2010. 18:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legenda osijeka isto Smile izvukao me iz poprilično žešćih svađa sa svojim ružama haha Very Happy Very Happy

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gusterko
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.02.2010. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ovako video je predobar, dečki svaka čast kapa do poda..... Stela imam jednu pametnu i za tebe kažeš ne želiš dobit ništa od svog dragog što je već poklonio svojoj bivšoj a sad razmisli malo o ovome, vjerovatno je ona koristila i njegovog hmmmmm znaš na šta mislim a sad ga koristiš ti tako da ne možeš biti licemjerna. Boro je legenda a pouka svega je kupujte ruže kod Bore pa će te i vi spolno općiti -makar na valentinovo ako ne inače Smile)))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zgodan uradak za valentinovo! Tin je pravi glumac!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odličan filmić... svaka čast... nadam se da će biti još filmića sa osječkim legendama...

boro je predobar lik... uvijek nudi, jednu za 20 kn, dvije za 30... jednom stvarno nisam imao dosta, pa sam uspio užicat dvije za 20 kn... stvarno svaka mu čast na trudu...

@stella, ako ti je on dosadan i koliko sam skontao ide ti na kurac s tim što stalno pita oš ružu, kakve komentare imaš na ciganke koje prodaju katoličke kalendare po gradu? al ajd, i oni se potrude da zarade, premda muljaju za čeg će im pare, al ok, a šta s onima koji šetkaraju po gradu i samo žicaju? ima jedan lik kod kauflanda, stalno ga tamo viđam i zanimljivo kako mu uvijek treba 3 kn za cigare... e takvi ljudi ti trebaju ići na kurac, a ne boro...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.02.2010. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vau super filmić, sva sam se raznježila..moja ocj je 5.0!
to je nekakva bajka, ali za odrasle, krevet umjesto dvorca, i živjeli su sretno a ne baš do kraja života, ali do jutra sigurno Smile

sve je predobro, al stvarno!


A što se tiče Bore, a fora..svaki grad treba imati svoga Boru Smile
ja volim dobiti tu ružicu, bez obzira što ju "posijem" negdje ili mi za dan uvene, dobar je osjećaj kad ju dobiješ, čak i od frenda.. Smile
nevjerojatno je koliko ti tako mala stvar može popraviti dan...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›

... ima jedan lik kod kauflanda, stalno ga tamo viđam i zanimljivo kako mu uvijek treba 3 kn za cigare... e takvi ljudi ti trebaju ići na kurac, a ne boro...


Razvio lik kod kauflanda poso'. Sad su trojica u ekipi i lijepo se rasporede. Jedan na ulazu i dvojica na parkiralištu.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.02.2010. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
... je napisao/la: ›

... ima jedan lik kod kauflanda, stalno ga tamo viđam i zanimljivo kako mu uvijek treba 3 kn za cigare... e takvi ljudi ti trebaju ići na kurac, a ne boro...


Razvio lik kod kauflanda poso'. Sad su trojica u ekipi i lijepo se rasporede. Jedan na ulazu i dvojica na parkiralištu.


ma meni je prejak bio kada sam parkirao tamo, ja otvorim vrata od auta, a on već u pola rečenice... i kažem mu da nemam para da ne bude dosadan... skonta on mene kako praznu ambalažu vadim iz auta i kad sam se vraćao on je još uvijek bio kod auta i opet žicao... e reko sada ti ne dam... strašno su dosadni... one s katoličkim kalendarima mi je trebalo mjesec dana da me zapamte da mi ništa ne nude... Very Happy

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: