Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Karlo Primorac u Dinamu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la: ›
treba objavit ko su sponzori kluba koji ne daju lovu a ostalim klubovima daju kad oni ne moraju prodavat igrace i imaju vece place od nas. treba objavit koga se molilo da daje lovu u klub a nisu htjeli pa da ih se malo nagradi Razz


I navijači bi se trebali držati nekih granica dobrog ukusa. Još će ispasti da će neki postojeći sponzori ispaštati od navijačke grupe zato što su dali premalo ili nimalo novaca. Pitam se tko će ikad u ovakvoj sredini svojevoljno i bez ucjene političkih vlastodržaca dati i jednu kunu za nešto što se zove hrvatski nogomet.

Ako daju ostalim klubovima, to samo znači da su ih moćniji ljudi ucjenjivali, odnosno da moćniji ljudi stoje iza drugih klubova. Ne trebamo biti pametni da shvatimo kako Belupu (tj. Podravci) ne treba sponzoriranje nekog marginalnog sportskog kluba, ali da to treba Damiru Polančecu i Hdz-u da neosviještenoj masi ukaže za koga da glasuju.

Prema tome, ako se već netko želi boriti za boljitak hrvatskog sporta, onda je adresa sasvim pogrešna. Treba se izboriti da se klubovi privatiziraju, da se politički utjecaj izbaci u potpunosti, da se počne radii legalno i na tržišnim principima. Onda će možda ljudi plaćati karte, umjesto da ih dobivaju, HEP i ZG Holding zasigurno neće bacati novac na zagrebački nogomet, a klubovi će rasti ili padati u skladu sa sposobnošću vodstva.
u potpunosti se slažem s ovim. glupo je i nemoralno prisiljavati gradske firme na financiranje i sponzoriranje kluba kao svojevrsno vraćanje "usluga" političkog karaktera. pitanje je kako će se uopće ući u privatizaciju kad je očito politici "fino" u nk osijeku. uopće zapravo ne znam tko bi se mogao uhvatiti u koštac sa totalno bolesnim hrvatskim nogometom. gospodu u hns-u posebno boli briga jer je i njima više nego fino. dinamo ima sreće utoliko što, pored masnih para koje dobija iz proračuna grada zagreba, ima i ovog majmuna mamića koji pored vlastite zarade ipak malo i voli taj dinamo. hajduk se pokušao koliko - toliko odmaknuti od te politike pa su ga potrgali kojekakvi kvazi-manageri, biznismeni i ostali šljam. problem je vrlo duboke i teško rješive prirode, a samim tim nije ni čudo da navijači ponekad izgube kompas želeći isključivo dobro vlastitom klubu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma niste skuzili. Kakve gradske firme? Zasto drzavne firme INA,HEP i sl mogu davati dinamu hajduku i rijeci a nam nista. Zasto nosimo grb CO na prsima a nemamo za place. Ak nam croatia daje lovu nek se kaze kolko i sigurno ce neki kao ja sve svoje sto osiguravaju osigurat kod njih. Jesam naivac al tak bi to trebalo biti. Ak nam belje daje recite kolko pa da navijaci procjene oce li ih vise voljeti. Je utopijsko razmisljanje ali kad nam ne daju ina i hep onda ih treba posprdat o prozvat al mogu dat rijeci a namA ne. Pa ja kupujem istu struju i isto gorivo kao i rijecani.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.02.2010. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Ma niste skuzili. Kakve gradske firme? Zasto drzavne firme INA,HEP i sl mogu davati dinamu hajduku i rijeci a nam nista. Zasto nosimo grb CO na prsima a nemamo za place. Ak nam croatia daje lovu nek se kaze kolko i sigurno ce neki kao ja sve svoje sto osiguravaju osigurat kod njih. Jesam naivac al tak bi to trebalo biti. Ak nam belje daje recite kolko pa da navijaci procjene oce li ih vise voljeti. Je utopijsko razmisljanje ali kad nam ne daju ina i hep onda ih treba posprdat o prozvat al mogu dat rijeci a namA ne. Pa ja kupujem istu struju i isto gorivo kao i rijecani.


Hebote pa ti i ja se složili u nećčemu Very Happy - pa to će snijeg padati još dva mjeseca neprestano. Eto a svemu češ ti biti kriv kad pišeš stvari s kojima se ja slažem Very Happy Very Happy
Slažem se neka se objave sponzorski ugovori, neka se objave koliko je od tih ugovora ispoštovano, neka se isto tako objave tko od tih koji ne poštuju potpisane sponzorske ugovore unatoč tome sjede u tijelima kluba. Jer objavljeno je kako CO nije dalo ni lipu unatrag godinu dvije unatoč ugovoru a svejedno je i njihov predstavnik izabran u Skupštinu na zadnjoj sjednici. Možda su u tom razdoblju od objave do Skupštine nešto i uplatili, ali ja nisam tu vijest pročitao nigdje. Ali dok god se nema jasna slika tko što i koliko je dao ili nije dao, ne vrijedi razglabati o tome...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Ma niste skuzili. Kakve gradske firme? Zasto drzavne firme INA,HEP i sl mogu davati dinamu hajduku i rijeci a nam nista. Zasto nosimo grb CO na prsima a nemamo za place. Ak nam croatia daje lovu nek se kaze kolko i sigurno ce neki kao ja sve svoje sto osiguravaju osigurat kod njih. Jesam naivac al tak bi to trebalo biti. Ak nam belje daje recite kolko pa da navijaci procjene oce li ih vise voljeti. Je utopijsko razmisljanje ali kad nam ne daju ina i hep onda ih treba posprdat o prozvat al mogu dat rijeci a namA ne. Pa ja kupujem istu struju i isto gorivo kao i rijecani.


Hebote pa ti i ja se složili u nećčemu Very Happy - pa to će snijeg padati još dva mjeseca neprestano. Eto a svemu češ ti biti kriv kad pišeš stvari s kojima se ja slažem Very Happy Very Happy
Slažem se neka se objave sponzorski ugovori, neka se objave koliko je od tih ugovora ispoštovano, neka se isto tako objave tko od tih koji ne poštuju potpisane sponzorske ugovore unatoč tome sjede u tijelima kluba. Jer objavljeno je kako CO nije dalo ni lipu unatrag godinu dvije unatoč ugovoru a svejedno je i njihov predstavnik izabran u Skupštinu na zadnjoj sjednici. Možda su u tom razdoblju od objave do Skupštine nešto i uplatili, ali ja nisam tu vijest pročitao nigdje. Ali dok god se nema jasna slika tko što i koliko je dao ili nije dao, ne vrijedi razglabati o tome...

Situacija je slijedeća. CO potpiše primjerice na 6mil i onda tijekom godine zbog krize spusti na npr. 4. Imaš dvije opcije: a) tužiti ih zbog neispoštovanog ugovora i izgubiti najvećeg sponzora b) biti sretan sa ta 4 milijuna.
To je samo primjer kako stvari funkcioniraju ne samo u Osijeku nego i u dr.klubovima. Jednostavno klubovi previše ovise o svakoj kuni da bi se mogli bahato postavljati što u transferima, a pogotovo prema sponzorima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.02.2010. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm dakle ti želiš reći da je uprava pristala na aneks ugovora sa smanjenjem sa 6 na 4 milijuna?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.02.2010. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Hm dakle ti želiš reći da je uprava pristala na aneks ugovora sa smanjenjem sa 6 na 4 milijuna?

Neznam za konkretnu situaciju u NK Osijeku, ali sam načuo da CO tako radi sa svim klubovima, pa vjerujem da ni NK Osijek nije iznimka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.02.2010. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E pa to i kažem, dok ne dobijemo jasnu sliku. tj dok se ne objavi i ugovor i iznos koji je uplačen ne vrijedi ni o ovome govoriti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: