Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Karlo Primorac u Dinamu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 7:00 
Naslov:  Karlo Primorac u Dinamu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zdravko Mamić objavio je ime novog napadača Dinama, a radi se o Karlu Primorcu koji je prije nekoliko tjedana prekinuo ugovor s NK Osijekom. 25-godišnji Primorac stiže, dakle, kao slobodan igrač, i to preko Eintrachta, gdje je bio na probi - i nije prošao. Mamić je iz baze u Beleku poručio da je posao zgotovljen, a predstavljenje Primorca u Maksimiru trebalo bi biti u ponedjeljak.

Pomalo čudan posao, posebice jer su Modri deficitarni u obrani, suočeni sa zdravstvenim problemima Kovača i Bišćana. Zdravko Mamić tvrdi da je s Primorcem potpisan ugovor posljednjeg dana prijelaznog roka te da je nekadašnji napadač Osijeka posljednjih dana trenirao s juniorima u Maksmiru. Također, "poslovni direktor" Dinama dodaje da već pet godina prati napadača kojeg su, nažalost, pratile nevolje s ozljedama.

Primorac je potpisao ugovor na šest mjeseci, s opcijom produženja na još tri godine. Mamić tvrdi da s Primorcem misli ozbiljno. Ostaje vidjeti koliko će igrati u Dinamu.

- Ovo nije transfer s primisli na Mandžin odlazak. Izvjesno je da ćemo Mandžu pustiti na ljeto, ali ne zato jer ga mi tjeramo, već jer će biti zanimljiv tržištu, rekao je Dinamov gazda.

Slobodnog napadača, "špicu za koju je Hajduk nekad nudio milijun eura", Dinamo je dobio besplatno.

"Možda je baš on naš bingo", kaže Mamić.

Inače, Primorac je zamolio da ga se zbog privatnih problema oslobodi priprema u Turskoj.

Tekst: D.R./Index.hr
Foto: nk-osijek.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.02.2010. 7:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neka... Bogu hvala...bingo??? pa ...bingo izvuku svakih 10 godina

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nea ga, nek ide tamo zabit svih 2 gola koja zabije u prosjeku po sezoni

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 8:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemojte tako, mislim da je u cijeloj priči bitnije to ad je Osijek propustio prodat igrača za 1 mil Eura koji 3 godine kasnije odlazi za đaba.

Pohvale upravi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.02.2010. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad ćeš vidjet kad on tamo proradi, ne bih se čudio ni malo

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la (Pogledaj post): › nemojte tako, mislim da je u cijeloj priči bitnije to ad je Osijek propustio prodat igrača za 1 mil Eura koji 3 godine kasnije odlazi za đaba.

Pohvale upravi


Potpuno se slažem. Nadam se samo da mu bar nisu ništa više dužni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne pati me to što je on otišao, al me pati jer su kneževića prodali za nogometno smiješnih 500000€

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): › ne pati me to što je on otišao, al me pati jer su kneževića prodali za nogometno smiješnih 500000€

YEAP. To ti je ono pravilo u ekonomiji Take or leave it. Nažalost u takvoj se situaciji nalazi klub. Bolje prodati Kneževića ispod cijene nego imati 20 nezadovoljnih igrača na proljeće...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boris.vuos
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 11:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro bar smo ga se rijesili pa makar besplatno. dinamo se svakako usrecio s njim, a mozda i proigra tamo hahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

potpisao zadnji da prijelaznog roka? moš mislit! zadnji dan je bio 31. siječnja. sad je 11.02. sigurno su ga uzeli prije 11 dana i tek sada to objavili. to je nevjerovatno kako se nekima izlazi u susret

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma slobodan igrac ima drugi rok za potpis.
najvise mi se gadi to sto ce ga mamic uvalit nekome za milijon-dva...
Mi cemo od knezeviceve love platiti place i nesto dugovoa i opet sve od pocetka.
jebem ti sponzore .
treba objavit ko su sponzori kluba koji ne daju lovu a ostalim klubovima daju kad oni ne moraju prodavat igrace i imaju vece place od nas. treba objavit koga se molilo da daje lovu u klub a nisu htjeli pa da ih se malo nagradi Razz

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 13:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la: ›
nemojte tako, mislim da je u cijeloj priči bitnije to ad je Osijek propustio prodat igrača za 1 mil Eura koji 3 godine kasnije odlazi za đaba.

Pohvale upravi


kad su nudili te pare onda je igro odlično i bio je mlada nada koja je trebala vrijedit za godinu dana nekolko milja eura, a pošto sad ne igra nikako ošo je za besplatno.

ne moš to tako gledat. to ti je ko da sad prodaju vidu za milju eura, a svi su uvjereni da će za pol godine - godinu vrijedit par puta više... a šta ak se počme ozljeđivat ko primorac i prestane vrijedit tolko? ..onda bi se opet neko ko ti mogao javit sa forom šta ga nisu prodali dok su mogli...

sve ti je to rizik, tu su popušili, a svi se nadamo da na vidi neće Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sretno mu bilo, ali sumnjam da će se dinamo usrećiti s Primorcem. On bi i u Osijeku teško ušao u prvi sastav ovog proljeća, a u dinamu će mu biti još teže (Mandžukić, Dodo, Kramarić, Slepička). Iako nisam optimist glede njegovog statusa u dinamu, neću ga unaprijed otpisivati. Tko zna...
Davno sam govorio da Primorac uopće nije materijal za vrhunskog napadača, naprosto zato što nema golgeterski feeling i osjećaj za prostor. Mislim da su od njega još u mlađim kategorijama mogli napraviti vrhunskog srednjeg braniča (stopera) jel je visok, snažan, dobar je u skok igri, a tehnika mu je više nego dobra za stopera.
No sada je za to kasno.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.02.2010. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la: ›
treba objavit ko su sponzori kluba koji ne daju lovu a ostalim klubovima daju kad oni ne moraju prodavat igrace i imaju vece place od nas. treba objavit koga se molilo da daje lovu u klub a nisu htjeli pa da ih se malo nagradi Razz


I navijači bi se trebali držati nekih granica dobrog ukusa. Još će ispasti da će neki postojeći sponzori ispaštati od navijačke grupe zato što su dali premalo ili nimalo novaca. Pitam se tko će ikad u ovakvoj sredini svojevoljno i bez ucjene političkih vlastodržaca dati i jednu kunu za nešto što se zove hrvatski nogomet.

Ako daju ostalim klubovima, to samo znači da su ih moćniji ljudi ucjenjivali, odnosno da moćniji ljudi stoje iza drugih klubova. Ne trebamo biti pametni da shvatimo kako Belupu (tj. Podravci) ne treba sponzoriranje nekog marginalnog sportskog kluba, ali da to treba Damiru Polančecu i Hdz-u da neosviještenoj masi ukaže za koga da glasuju.

Prema tome, ako se već netko želi boriti za boljitak hrvatskog sporta, onda je adresa sasvim pogrešna. Treba se izboriti da se klubovi privatiziraju, da se politički utjecaj izbaci u potpunosti, da se počne radii legalno i na tržišnim principima. Onda će možda ljudi plaćati karte, umjesto da ih dobivaju, HEP i ZG Holding zasigurno neće bacati novac na zagrebački nogomet, a klubovi će rasti ili padati u skladu sa sposobnošću vodstva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2010. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

barba je napisao/la (Pogledaj post): › nemojte tako, mislim da je u cijeloj priči bitnije to ad je Osijek propustio prodat igrača za 1 mil Eura koji 3 godine kasnije odlazi za đaba.

Pohvale upravi

Tko je nudio toliku lovu? Ako je to ona priča o Slaviji, onda je to više novinarska patka nego što je bila ponuda...
A za sve one koji ga uzdižu u nebesa evo malo statistike:
http://www.1hnl.net/igrac.php?id=814
Jeben napadač, neki su zabili u jednoj sezoni koliko on u 7-8 godina... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: