Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poznati Osječani komuniciraju i razotkrivaju intimu na Facebooku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko vidim gradonačelnik osim što se slika gdje god stigne neradi NIŠTA! dubioza i nezaposlenost sve veča i veča ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2010. 13:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
koliko vidim gradonačelnik osim što se slika gdje god stigne neradi NIŠTA! dubioza i nezaposlenost sve veča i veča ....

... pa evidentno je da se slika o gradonačelniku u javnosti mijenja...iako, nije istina da gradonačelnik ne radi NIŠTA, upitno je samo kakve poteze povlači i na koji način to prenosi javnosti.
Očigledno je do sada bio vrlo nespretan u komunikaciji s javnošću, u prezentaciji vlastite osobe i u predstavljanju poteza koje vuče.
U ulozi Župana puno se bolje snalazio i predstavljao ...vjerojatno mu je intimno više odgovaralo biti župan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2010. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la: ›
Ček došao Bubi na facebook kavu a istodobno nit ima profil nit dopušta zaposlenicima koristiti isti Very Happy - kakvo ljigavo skupljanje političkih poena Very Happy - bolje da je vrijeme iskoristio za čišćenje leda po Osijeku, kad već njegov Unikom nije...
nebi se reklo da NJEGOV unikom nije, dok ti lopataš sam ispred kuče gospodinu gradonačelniku dolazi mali strojček iz unikoma i čisti mu snijeg pred ulazom u kuču


Matere mu... A što misliš oćel meni bare Unikom pokloniti novu lopatu za snijeg ili ništa dok si i ja ne kupim Passat?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
the_spirit08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 57
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Večina vas je gledala Osijek 1967, i lijepo je gospodin koji je u ono doba vodio gradsku knjižnicu rekao Osijek nema čovjeka od AKCIJE (i po mome pogledu teško da će ga imati) koji bi se založio za ovaj naš grad, da ga učini boljim mjestom. A što se gosp. Bubala tiće ja neznam šta on sve misli poduzet za ovaj grad osim što je jedno 100 puta spomenuo da se prvo hoće riješiti dugova što je prošla vlada nabila. Umjesto da se počne brinuti o tome kako uknjižiti sve stanove u Osijeku, počet sanirati ili rušiti stare kuće na podrućju Osijeka ili počet se bavit problemima za koje je lako naći riješenje a ne se sa takvim glupostima počet baviti kako će svojim radnicima u upravi zabranit ići na facebook ili youtube. Što je u jednu ruku i razumno ali i posve nepotrebno jer kad bih se prihvatili posla za kojeg su i postavljeni, mislim da im i nebi baš puno vremena ostalo da se zabaljaju na radnom mjestu. A što se tiće toga tko ima facebook a tko nema to je stvar svakog pojednica želi li on to ili ne.


Zadnja promjena: the_spirit08; 10.02.2010. 13:29; ukupno mijenjano 3 put/a.

_________________
Yo, Peace Man !!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
the_spirit08
Offline
Avatar

Ukupno postova: 57
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toliko od mene

_________________
Yo, Peace Man !!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2010. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
korisnik_01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 33
Lokacija: onako, više zapadno...
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2010. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Caleb je napisao/la (Pogledaj post): › Podrzavam gradonacelnika nema razloga da osoba za radnog vremena ide na internet i da se zabavlja.. pa makar i nemala sta raditi!!


Na radnom mjestu svatko IMA nešto za raditi, ako ozbiljno shvati posao koji radi i svrhu istoga.
Eh, sada, druga su priča izmišljena radna mjesta, na kojima se možda, uistinu, nema što raditi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: