Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ljetne gume na ledu su kao skije

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chosen je napisao/la: ›
da mi vi to niste rekli nebih to nikad znao!
uostalom..ručna je majka za ovakvo vrijeme Smile) stalno kad se vozim kroz grad svaki zavoj se igram sa ručnom Smile))) predobro je...i da nisam imao ni jedan sudar a 24 sata sam na cesti..to što kreteni neznaju voziti nije stvar ni do guma ni do auta....


slažem se... ljudi voze po snijegu ko po jajima... ubace u drugu i vozaju kroz cijeli grad, a kad treba stati onda udri po kočnici...

samo treba voziti na što manje okretaja i pri kočenju puštati gas, eventualno malo kočnicu... i to je cijela dumina... po svim ovogodišnjim snijegovima sam vozio na ljetnim gumama i baš je super... moš se zajebavat, mal ručna mal šlajdranje i tak malo... i onda razbijem auto po super uvjetima na cesti... Rolling Eyes

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nicoll
Offline
Avatar

Ukupno postova: 236
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2010. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kreten? ne moraš biti kreten da bi otklizao u kanal...super vozim, to mi svi kažu..ali je kamionu ususret meni ispao lim iz prikolice meni na šajbu, i nije bilo vremena za malo ručne, malo šlajdrat..

ne moraš ti biti kriv...čula to milijun puta, ali sad tek shvatila...

_________________
Ona njemu:
"Bilo bi lijepo da si malo uzbuđen."
On njoj:
"Bilo bi uzbudljivo da si malo lijepa." osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2010. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nicoll je napisao/la: ›
kreten? ne moraš biti kreten da bi otklizao u kanal...super vozim, to mi svi kažu..ali je kamionu ususret meni ispao lim iz prikolice meni na šajbu, i nije bilo vremena za malo ručne, malo šlajdrat..

ne moraš ti biti kriv...čula to milijun puta, ali sad tek shvatila...


ti nisi rekla da ti je išta išlo u susret ili da ti je nešt na šajbu palo... to je već druga priča... ustrtarila si se i ok... sve je to za ljude...

kada si već spomenila padanje sranja na šajbu, prije dva tjedna sam se iz bjelovara vraćao podravskom magistralom i ispred mene je šleper išao sa hrpetinom leda gore na ceradi... to su bile egzibicije za izbjegavanje santi leta da ne opletu po autu...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Warlord
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.02.2010. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
prije dva tjedna sam se iz bjelovara vraćao podravskom magistralom i ispred mene je šleper išao sa hrpetinom leda gore na ceradi... to su bile egzibicije za izbjegavanje santi leta da ne opletu po autu...


Tako je meni na nadvoznjaku za BM bilo. Samo sto je meni direkt u plastiku ispod i u hladnjak. Da nisam kocio osla bi sajba sigurno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Warlord je napisao/la: ›
... je napisao/la: ›
prije dva tjedna sam se iz bjelovara vraćao podravskom magistralom i ispred mene je šleper išao sa hrpetinom leda gore na ceradi... to su bile egzibicije za izbjegavanje santi leta da ne opletu po autu...


Tako je meni na nadvoznjaku za BM bilo. Samo sto je meni direkt u plastiku ispod i u hladnjak. Da nisam kocio osla bi sajba sigurno.


nisam siguran ali mislim da on ne smije tako voziti jer te ugrožava ostale u probmetu... kad gledaš pri brzini od 80-ak km/h da te opali to po šajbi puca 100 %... srećom, pa je šofer bio fer, pa je signalizirao prvom prilikom kada sam ga mogao obići...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2010. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam svojega četverotočkaša obula u zimske gume..na rate, taman do ljeta otplatim zimske, pa kupim ljetne..
mislim da ću polako razmisliti o biciklu

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2010. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
ja sam svojega četverotočkaša obula u zimske gume..na rate, taman do ljeta otplatim zimske, pa kupim ljetne..
mislim da ću polako razmisliti o biciklu


ali i na biciklu trebaš zimske gume... osijek031.com smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: